ליווי אישי

לגלות את הצעד הבא שלך בנושאים שבוער לך לקדם – מסע אקסלוסיבי קצר, ממוקד ואפקטיבי, אשר במהלכו אעניק לך ליווי אישי הכולל אבחון, ייעוץ, טיפול ואימון באמצעות קריאת הילה והלינג רב חושיים. 

במהלך הליווי האישי אעזור לך לגלות את הצעד הבא שנכון לך לעשות בנושאים שבוער לך לקדם (כגון פרנסה, קריירה, יחסים, בריאות, מודעות, מצב רגשי, נפשי וכד') ואסייע לך לחשוף את הדרך הייחודית שלך להפיכת הצעד הזה מתובנה מופשטת לתוצאה גשמית ממשית שברור, מלהיב ופשוט לך לעשות.

במהלך הליווי האישי לא אגלה לך את העתיד ולא אומר לך מה נכון וטוב לך לעשות, אלא אעזור לך למצוא את התשובות לשאלותיך בתוכך ואשקף לך אפשרויות נוספות מהזווית שלי. כך שאם חיפשת גורו, אני לא הכתובת. אך אם יש לך רצון להיות הגורו של עצמך – אהלן וסהלן!

מדובר בפגישה אקסלובית באורך של שעה שלמה. היא מתנהלת בצורה מובנת וממוקדת, על פי מודל פלא – אמנות הצמיחה הטבעית, הסודות להתחדשות, שמחה והרמוניה בחיים, וכוללת אבחון, ייעוץ, טיפול ואימון באמצעות קריאת הילה והילינג רב חושיים, פרי מחקר ופיתוח רב שנים שערכתי.

כך שעל השעון אמנם נעבור יחד תהליך בין 60 דקות בלבד, אבל בפועל נעבור מסע אינטנסיבי (מאין סדנה פרטית) שדורש ממני מספר שעות הכנה לקראתו וכשעה הכנה מבחינתך ואחר סיומו יש צורך בזמן למנוחה ועיכול לשנינו – לך, כדי להתרגל למקום החדש שיצרנו יחד ולי – כדי להרגע מהחוויה המדהימה הזאת (עבורי זה כמו להטיס מטוס ב 100% ערנות עם 360 מעלות של קליטה ושידור מדויק). כיף לא נורמלי ואינטנסיבי ברמות על!

כדי שהמסע המשותף שלנו יהיה עבורך גם חוויה וגם תועלת בלתי נשכחת עליך להכנס אליו לאחר היכרות ראשונית איתי, שעוררה בך התלהבות מהגישה המקצועית שלי ומוכנות לשתף איתי פעולה. לכן זה לא מתאים לאנשים שזאת החשיפה הראשונה שלהם אלי.

את ההיכרות הראשונית איתי ניתן לעשות באמצעות עיון באתר ו/או במדריך שלי ו/או השתתפות בשיעורי ההתנסות (ללא תשלום) של פלא – אמנות הצמיחה הטבעית בשידור חי בזום.

הליווי האישי איתי מתאים לאנשים שהם "נשמות עתיקות" (רגישים, אכפתיים ושוחרי חופש). לכן, לפני שנמשיך, אני מזמינה אותך להציץ בתהליך שעשיתי עם מספר אנשים שהם "נשמות עתיקות" ולהתרשם מהשינויים שעזרתי להם ליצור ולבחון האם זה מדבר אליך.

לצפייה בבקשה ללחוץ על הסרטון הבא:

איך אפשר לדעת האם אני "נשמה עתיקה"?

א. אדם רגיש – אנשים שהם נשמות עתיקות הם אנשים רגישים. כלומר, אין להם עור של פיל ולכן הם חווים בעצמות גדולות את מה שמתרחש בתוכם ומסביבם ולא נשארים אדישים או אטומים. כתוצאה מכך קל להם להיות מוצפים מכל דבר ולהרגיש שזה מסית אותם מדרכם. מה שלא נכון להם יעורר בהם חוסר נוחות גדולה.

שליחותי היא לעזור להם להפוך את הרגש לגשר לשפע שלהם, כך שיוכלו לתעל אותו לצמיחה מאוזנת על בסיס יומי בנינוחות, קלות והנאה, ללא סבל ומאמץ מיותרים.

ב. אדם אכפתי – אנשים שהם נשמות עתיקות שואפים לתת ולקבל את מנת חלקם בעולם ולממש את עצמם, באופן שישרת את הטובה העליונה שלהם ושל הבריאה כולה במקביל. הם לא חושבים רק על עצמם, אלא גם על אחרים.

ג. אדם שוחר חופש – אנשים שהם נשמות עתיקות תומכים בכך שאיש באמונתו יחיה, ללא כפיה והפליה של דת, מין, גזע או לאום, והמבקשים ליצור עולם של שלום ואהבה, שפע, רווחה, שיתוף פעולה וערבות הדדית לכול, בנינוחות, קלות והנאה וללא סבל ומאמץ מיותרים. חשוב להם לעשות דברים בדרך הייחודית שלהם ולא מתאים להם שאחרים יכתבו להם מה לעשות…

סימנים נוספים שאולי הינך נשמה עתיקה:

 • אנשים שהם נשמות עתיקות שואפים למימוש עצמי מלא. כלומר, בכל תחומי חייהם בו זמנית (פרנסה, קריירה, יחסים, זוגיות, בריאות, מודעות וכד'), מבלי  לוותר על אף אחד מהתחומים למען האחר.
 • אנשים שהם נשמות עתיקות לא מוכנים לחוות סבל, מאמץ והקרבה כדי לזכות במימוש עצמי מלא. לכן חשוב להם שזה יקרה בכיף – בנינוחות, קלות, הנאה.
 • לאנשים שהם נשמות עתיקות חשוב לפעול מתוך יושרה ושלמות פנימית. לכן, הם כמהים לממש את עצמם מתוך התחשבות בטובה העליונה – בטובה שלהם ושל אחרים בו זמנית.
 • אנשים שהם נשמות עתיקות כמהים להתחבר אל מהותם הפנימית ולתת לה ביטוי גשמי בעולם החומר. הם מוכנים לקחת אחריות אישית ולהבין שעל מנת ליצור שינוי מהותי בעולמם החיצוני עליהם ליצור שינוי מהותי בעולמם הפנימי. לכן, הם נמשכים לתהליכים העוסקים בחקר, גילוי ומימוש האמת הפנימית שלהם, בנושאים ברצונם לקדם.
 •  אנשים שהם נשמות עתיקות כמהים להקשיב לעצמם וללכת אחר ליבם. הם לא מרגישים בנוח ללכת אחרי העדר ולהיות כמו כולם וגם לא מוכנים שהזולת יכתיב להם מה נכון וטוב עבורם ולכן הם כמהים לפתח ולטפח קשב מדויק ליכולות הרב חושיות (על חושיות וחושיות) ולאפשר ליכולות הללו להוות פנס המאיר את דרכם באפלה.
 • אנשים שהם נשמות עתיקות מבקשים למצוא את מקומם הייחודי בעולם, על מנת לתרום בתחומם את מנת חלקם הענווה בעולם, ולקבל תמורה הולמת עליו.

אם נראה לך שהינך "נשמה עתיקה" (רגישים, אכפתיים ושוחרי חופש), חשוב לי לספר לך שיש לך דרך ייחודית משלך לחקור, להפוך את החלומות שלך למציאות בכל תחומי החיים ולעשות זאת מתוך נינוחות, קלות והנאה. אשמח מאוד לעזור לך לגלות את הדרך היחודית שלך כנשמה עתיקה ולעלות עליה.

התבוננות זכה ובהירה, ממעוף הציפור

פנייתך לקבל ממני ליווי אישי שכולל אבחון, ייעוץ, טיפול ואימון באמצעות קריאת הילה והילינג רב חושיים מהווה בקשה שאעזור לך להתבונן על הנושא שברצונך לקדם ממקום נדיר ולא שגרתי – מ"העין השלישית", השהיא פסגת ההר של המודעות האנושית.

נקודת תצפית זאת, בשילוב עם כל החושים (הפיסיים והמטאפיסיים כאחד) היא החדה ביותר שהמין האנושי יכול לחוות. לכן היא תעניק לך תמונה מדויקת, שלמה ומעמיקה ושל 360 מעלות, על מצבך בכלל ובקשר לנושא שבוער לך עכשיו לקדם, בפרט.

מדובר בהתבוננות זכה ובהירה שתאפשר לך לבחור באופן צלול ונאור את הצעד הבא שלך בנושא שברצונך לקדם וליצור מפת דרכים ליצירת מבוקשך בנדון.

מפת הדרכים שאעזור לך ליצור איננה כללית, אלא אישית והיא מותאמת ליכולת שלך לעשות את הדרך הנדרשת ליצירת השינוי המיוחל מתוך נינוחות, קלות והנאה וללא סבל, מאמץ והקרבה.

על בסיס המפה הזאת נגבש תכנית פעולה, שמאפשר לך להתקדם צעד אחר צעד מתוך חיבור וקשב מדויק לעצמך וללכת אחרי המצפן הפנימי שלך לצמיחה מתמדת בכל צומת דרכים.

כך שלא מדובר כאן במסע סיזיפי, כבד ומייגע, אלא בתהליך ממוקד, נעים ותכליתי, שמניב שינוי בכל שלב במהלכו.

זאת, אודות לדיוק השלם, מקיף והמעמיק שמאפשרים ליצור הכלים הרב חושיים (על חושיים וחושיים), שאותם אני מפתחת ומשכללת בהתמדה מאז שנת 1988, במשך כל שנות עבודתי כמורה רוחנית.

כל זה, כדי לעזור לך לחולל פריצת דרך משמעותית ומשמחת בחיים שלך בצורה הכי עדכנית ורלוונטית לך.

קצת עלי

השליחות

שלום ונעים להכיר, שמי שלום, שמי רונית שפי וולפין. שליחותי המקצועית היא לשמש כמורה רוחנית. במסגרת תפקידי זה אני עוזרת לאנשים לעבור ממרדף אחר האושר לצמיחה טבעית.

כלומר, להיות בהתפתחות מתמדת, שנובעת מבפנים ויוצרת תנועה ספונטניות שבאה לידי ביטוי בהגשמה עצמי יומיומית בכל תחומי החיים (פרנסה, קריירה, יחסים בריאות, מודעות וכדומה) בדרכם הייחודית מתוך נינוחות, קלות והנאה.

ההכשרה

בוגרת ברקלי Berkeley Psychic Institute קליפורניה ארה"ב ו – Clairvoyant Center of Hawaii הוואי ארה"ב. בעלת הכשרה במגוון כלים לצמיחה מתחום המגע, תנועה, רוח, מודעות, עבודה אנרגטית ועוד.

הליווי שאני מעניקה מתמקד מאפשר לפונים אלי לעשות שלושה דברים חשובים ומשני חיים: לחקור, לגלות ולממש את מה שבאמת משמח אותך לתת ולקלב בכל תחומי החיים, כאן ועכשיו ובכל תנאי – בכל נושא, בכל מקום ובכל מצב, כאורח חיים. כלומר, על בסיס יום יומי.

השירות

מעניקה ליווי ליווי אישי, קבוצתי ואונליין לאנשים ברחבי הארץ והעולם. הליווי כולל אבחון, ייעוץ, טיפול ואימון באמצעות קריאת הילה והילינג רב חושיים. בנוסף, מנחה קורסים, סדנאות, סמינרים, כנסים ושיעורים פתוחים לקהל הרחב.

לראות את האור בקצה המנהרה

במהלך בליווי האישי נתמקד במציאת האור בקצה המנהרה, בנושא אותו ברצונך לקדם ובעליה על הדרך שלך לגביו, אותה אכנה בהמשך "דרכך הייחודית". המטרה שלי היא לעזור לך

למצוא את דרכך הייחודית בתוך עולם שופע אפשרויות, מוצף בגירויים, רוויי בתחרות, צפוף בלוחות זמנים, מאתגר בניגודים, סתירות, קונפליקטים, הגבלות וקשיים ובמצבים משתנים.

לעלות עליה אליה או לשוב אליה בכוחות מחודשים שמאפשרים לך להתקדם הלאה מתוך דיוק, בהירות, נחישות והתמדה. לצאת מהבלבול, הייאוש והספק, לתחושת בהירות, התלהבות ותקווה,  שבאמצעותם יהיה לך הרבה יותר קל להפוך את מבוקשך משאיפה נשגבה למציאות אפשרית – מחלומות למציאות.

האם קריאת הילה והילינג יכולה לעזור גם לך? להצלחותיהם של לקוחותי בבקשה ללחוץ כאן עכשיו

למצוא את דרכך הייחודית בסבך אפשרויות

הדבר היחיד שיאפשר לך לממש את עצמך, בכל אחד מתחומי חייך (פרנסה, קריירה, יחסים, בריאות, מודעות ועוד), היא הבחירה ללכת בדרך הייחודית שלך. כל ניסיון לעשות זאת בדרכו של אדם אחר, סופו בחוויות כגון: תסכול, חוסר סיפוק, קושי, מאמץ, סבל, הקרבה, כאב ואכזבה.

דרכך הייחודית נוצרת על ידי היכרות עם הנשמה (ניצוץ אלוהי) הייחודית שהנך והפיכת החלומות של הנשמה שהנך בכל תחומי תחומי חייך מרוח לחומר. במהלך הליווי האישי נכיר יותר את הנשמה הייחודית שהנך ואת מתנותיה הייחודיות על ידי מודל רב עצמה שפיתחתי במיוחד לשם כך – "הקערה ההפוכה לשמחה טבעית".

מודל זה יעזור לנו לגלות את רצונותיה האמיתיים של הנשמה שהנך בכל תחום, ואת הדרך הייחודית שלך להפוך אותם מחלומות למציאות, שלב אחר שלב בצורה נינוחה, קלה ומהנה, נטולת מאמץ, סבל והקרבה,

ובאופן שיאפשר לך להתממש בכל תחומי החיים במקביל, מבלי לזנוח אף אחד מהם למען האחר, ומבלי לוותר על עצמך למען אחרים או שאחרים יוותרו על עצמם למענך, אלא להיפך – מתוך כוונה שמימושך העצמי יהווה ברכה, הנאה ותועלת לטובה העליונה – שלך ושל הבריאה כולה, בו זמנית.

חשיפת המרכיב המסתורי שחסר לך

יתכן שבשלב זה כבר עשית כברת דרך לגבי הנושא שאותו ברצונך לקדם. אולי אפילו היגעת ממש קרוב לנקודה בה ברצונך להיות. אבל אינך שם עדיין. יתכן שזה מרגיש כמו דיאטה שהפסיקה לעבוד פתאום – הקילוגרמים העיקריים נשרו בקלות בתחילת הדרך אך האחרונים ממש עקשניים…

זה יכול להיות נורא מתסכל, כי מהמקום בו דורכות רגליך כרגע יש לך אפשרות לראות את הארץ המובטחת, אך אין באפשרותך להכנס אליה …

למרחק המטריד בין מקום איליו היגעת לבין המקום בו ברצונך להגיע ניקרא "פער". כי הוא יוצר תחושת  "ליד" או "בערך" אבל לא בדיוק. הפער נוצר כתוצאה מחסרונו של מרכיב, חשוב וחיוני ביותר, שבלעדיו אין באפשרותיך להשלים את הדרך.

כשהוא יתגלה, יהיה לך ברור מה הצעד הבא שעליך לעשות לעבר המטרה שלך. מכיוון שכרגע הוא נסתר מעינייך צץ לך צורך לקבל עזרה מקצועית שתסייע לך לזהות אותו.

באמצעות קריאת ההילה וההילינג רב חושיים אוכל לעזור לך לזהות אותו, מכיוון שזה כלי שמאפשר גישה למידע ולאפשרויות חדשות, פשוטות ומפתיעות, שקשה לך לחשוף בעצמך, כדי לסגור את הפער בין המצוי לרצוי בחייך וליצור את השינוי אותו ברצונך לחולל.

לסגור את הפער בין מצוי לרצוי בשלושה צעדים

ליווי אישי באמצעות קריאת ההילה וההילינג  רב חושיים יאפשר לנו לעשות יחד את ארבעת הצעדים שנדרשים, כדי לסגור את הפער בין המקום בו הנך כרגע למקום שבו ברצונך להיות:

א. זיהוי והגדרת של הרצון האמיתי שלך – בכל נושא אותו ברצונך לקדם יהיו שני נתיבים:

1. נתיב הרצון האמתי שלך

2. נתיב הרצון המדומה שלך.

הרצון האמתי הוא הדבר אליו הלב שלך כמהה באמת, ואותו אני מכנה "אהבתך האמתית" (באותו נושא).

הרצון המדומה הוא הרעש שנוצר מבליל הקולות האחרים במרחב שלך (בגוף, בנשמה, בצ'אקרות ובהילה, בעולמך הרגשי והמנטלי). הרעש הזה מורכב מהרעיונות של גורמים ואנשים אחרים לגבי מה את/ה אמור/ה לרצות או מה יהיה טוב עבורך.

אלה הם הקולות של הסביבה, החינוך, התרבות, ההורים, המחנכים, החברים בני ובנות הזוג, המעסיקים, הלקוחות, הקולגות, הילדים וגם מי שהיית ומה שקרה לך פעם, בעבר הקרוב (ילדות וכו') ובעבר הרחוק (חיים קודמים).

באמצעות קריאת ההילה וההילינג אעזור לך להפריד בין הקול שלך לגבי הנושא שבחרת לקדם, לבין כל שאר הקולות, במטרה לזהות ולהגדיר אתך במדויק מה באמת היית רוצה שיקרה בקשר לנושא אותו בחרת לקדם.

אותי מעניין לעזור לך ליצור את הדברים, שבאמת משמחים אותך, כי אני מאמינה שזאת הדרך היחידה להפוך לאדם מאושר ולהסב אושר לעולם.

בשלב זה בקריאת ההילה וההילינג אעזור לך לאתר את החסימות בדרך למימוש הרצון האמתי שלך ולמצוא את סוד ההשתחררות מהן באופן שמתאים לך – מתוך חכמתך ועצמתך הפנימית ובקצב האוטנטי שלך.

המטרה כאן היא לזהות מה תהיה הטובה העליונה. כלומר, מה ישרת את הטובה שלך ושל הבריאה כולה בו זמנית, מבלי שמימושך העצמי יבוא על חשבון אחרים ולהיפך.

ב. בהירות והגדרת הצעד הבא

לאחר שנגדיר יחד את הרצון האמיתי שלך, אעזור לך לפוגג את מסך הערפל לגבי הצעד הבא בקידומו, ויחד נבנה תכנית פעולה, שתאפשר לו לעבור ממצב של חלום למצב של מציאות, צעד אחר צעד ובאופן שאהוב עלייך ונכון לך, עד להגשמתו.

ג. ליווי בתהליך הפיכת החלום שלך למציאות

לא די לדעת מה נכון לך ולתכנן את תכנית הפעולה. בלי ביצוע, נחישות והתמדה שום דבר לא ייצא לאור. לכן, במידה ובעקבות שיחת הדיוק נצא לתהליך משותף, אעזור לבצע את התכנית שיצרנו יחד.

בצורה נבונה, ענווה ומבוקרת אסייע לך להתמיד בדרכך למרות האתגרים בדרך, על ידי קריאה וניתוח נכונים של המהלכים אשר לגביהם תצוץ אצלך התלבטות. אתמוך בך לערוך את הבחירות הנכונות ולקבל את ההחלטות שישרתו אותך יפה לטווח קצר וארוך.

אעזור לך להישאר במיקוד, איזון והתמדה ולא לאבד את עצמך למען הרצון שלך, אלא להמשיך לנהל אורח חיים הרמוני בכל התחומים תוך כדי הפכתו למציאות.

לחקור, לגלות ולממש את מה שבאמת משמח אותך

במהלך הליווי האישי באמצעות קריאת ההילה וההילינג רב חושיים נערוך תהליך של היזכרות, גילוי והגדרה מחדש של מה שבאמת משמח אותך לתת ולקבל בנושאים שברצונך לקדם. לשם כך נעסוק בחשיפת התשובות הנכונות עבורך לארבע השאלות הבאות:

1. מי היא הנשמה שהנך – מהו ייחודך, מתנותייך, משאבייך ותפקידך בתחום אותו בחרת לקדם

2. איך הנשמה שהנך מיטיבה לתת ביטוי גשמי לתחום אותו בחרת לקדם. כלומר, איך יתאפשר לך לממש את עצמך בתחום זה ובשאר תחומי חייך, במקביל, אך באופן נינוח, קל ומהנה, נטולי סבל, מאמץ והקרבה – באופן שיתאים לך ויעבוד עבורך.

3. מה התוצאה שברצונך לתת ולקבל בתחום שבחרת לקדם. כלומר, מהם הפירות אותם נועדת לתרום לעולם ולקבל בתמורה מהעולם בתחום זה, באופן, נדיב, הרמוני ואוהב, שיהיה לטובה העליונה – שלך ושל הבריאה כולה.

4. למה זה חשוב לך? כלומר, איפה נמצא ה "דלק" (הכוח) הפנימי שלך, שיכול להטעין את המנוע שלך ולגרום לו להתניע ולהניע את הנושא אותו ברצונך לקדם, מהנקודה בה הוא נמצא לנקודה שברצונך יהיה.

כלומר, איפה נמצאת המוטיבציה האישית שלך ליצור את השינוי בנושא אותו בחרת לקדם או מה יגרום לך להשקיע בביצוע שורות המשימות שכרוכות בהגשמת החלום הזה בצורה טבעית שנובעת מבפנים החוצה בתנעה ספונטנית, בקלות וללא מאמץ.

גילוי, ריפוי ומימוש עצמי בכל תחומי החיים

ליווי אישי באמצעות קריאת ההילה וההילינג נערך באמצעות הכלים רב חושיים (על חושיים וחושיים), אותם אני מפתחת באופן רצוף ודינמי במשך שנות עבודה רבות בתחום מאז 1988.

הם מאפשרים לקבל מידע עשיר, מקיף ומרתק אודותיך בכל תחומי החיים (מקצועי, איש ורוחני), תוך כדי היתייחסות לכל רובדי החיים כאחד – הפיסי והמטאפיסי, הרוחני והגשמי, כל שלבי ההתפתחות של האדם, מרגע הפיכתו לעובר ועד לשובו אל בוראו.

במהלך הליווי הראשון נתמקד באבחון וייעוץ באמצעות קריאת ההילה ופחות באימון וטיפול

במידה ונחליט שיש צורך בסידרת מפגשי ליווי אישי, ההרכב יהיה שונה – בכל אחד מהמפגשים בסידרה תמיד ישולבו אבחון, ייעוץ, טיפול ואימון, באמצעות קריאת הילה והילינג רב חושיים, אך החלק של הטיפול והאימון יגדל בהם, מכיוון שאת האבחון הראשוני כבר ערכנו.

בכל פגישה המינון של כל אחד מהם יהיה שונה ויותאם לצרכים, לרצונות וליעדים שלך באותה פגישה.

מידע עשיר, מקיף ומעמיק על כל הווייתך ובכל תחום, נושא ומצב שרק אפשר להעלות על הדעת

 • כל תחומי החיים –  פרנסה, קריירה,  יחסים (תקשורת, מיניות, זוגיות, משפחה, עוברות, הריון, לידה, גידול ילדים ואתגרי צמיחה וההתפתחות שלהם, כולל אתגרי התנהגות ולמידה, השתלבות בעולם המבוגרים והכשרה מקצועית) בריאות (חיוניות וניהול משק האנרגיה שלך), מודעות עצמית (דפוסי התנהגות, פוביות וכד') ,מימוש המהות, הייעוד והשליחות שלך, פיתוח יכולות רוחניות ועוד.
 • כל מצבי הקיום – מצבים רגשיים, מנטליים, רוחניים, פיתוח מודעות ועוד.
 • כל הזמנים – עבר, הווה ועתיד  – כולל העבר הרחוק והקרוב (החל מחיים קודמים, עוברות, הריון, לידה, וילדות והתבגרות), ההווה (מה שקורה איתך לאחורנה וביום האיבחון) והעתיד שאותו ברצונך ליצור, בכל תחומי חייך.
 • כל צורות הצבירה – חי צומח ודומם – (בתים ועסקים, חפצים, מלאכים בעלי חיים).
 • בכל הנושאים – ציבוריים, עולמיים וארצייםעניינים שמסקרן אותך לגלות את זווית הראיה והתרומה הייחודית שלך לגביהם ואת המגמות המתרחשות בהם, מנושאים אקטואליים חמים על סדר היום הציבורי ועד ההיסטוריה והאבולוציה של העולם והמין האנושי, כולל פוליטיקה, ביטחון וכדומה ועד לעסקים ויעדים לשנה, לחודש, לשבוע, לפגישה וכד'.

במהלך קריאת ההילה וההילינג אנחנו נתבונן עליך כאדם שלם, אשר מושפע ממכלול של גורמים ולכן אנחנו מתייחסים לכל רבדי קיומך, לפי רלוונטיות, נושא ותחום אותו בחרת לקדם.

המידע שמתקבל בקריאת ההילה

המתנות שלך – במהלך קריאת ההילה וההילינג אעזור לך לחשוף את מתנותיך הייחודיות כנשמה בגוף. את החכמה, היופי והעוצמה ואת המשאבים הפנימיים החבויים בך ליצירת השינוי והצמיחה המיוחלים, אשר לשמם הגעת אלי.

האתגרים שלך – במהלך קריאת ההילה וההילינג אעזור לך לזהות ולהבין את מקור הקשיים , הכאבים והחסימות שחווית עד כה ולזהות את הצעד הבא לשחרורם על מנת לקדם את יעדיך וכמיהותך בכל תחומי החיים.

הצעד הבא שלך – קריאת ההילה מהווים כלים נפלאים לאבחון הצעד הבא למימוש יעדיך, הן בטווח הקצר (מיד עם סיום פגישתנו), והן בטווח הארוך ולבנות תכנית פעולה לביצוע, שלב אחר שלב, עד להגשמת היעד הרצוי.

בשלב זה של הקריאה וההילינג  נוכל גם לראות, במידת הצורך, מהו סוג הטיפול והמטפל/ת המתאימים לך ביותר, כי לכל אדם ולכל מקרה מתאים מזור אחר, ולא תמיד הילינג רב חושי (על חושי וחושי) הוא הטיפול המתאים לכל אדם ולא בכל שלב או נושא.

נ.ב: מומלץ לקבל קריאת הילה לפני סידרת טיפולים מכל סוג שהוא.

תהליך מעצים, נעים וקליל

הליווי האישי באמצעות קראת ההילה וההלינג רב חושיים נערך באווירה ניטרלית, חומלת, קלילה, מאמינה, מאשרת ואמיתית:

 • ניטרליות – ללא שיפוט או ביקורת, גם אם באת לשיחה בשיפוט וביקורת עצמית.
 • חמלה – בגישה מבינה, המקבלת אותך כפי שהנך , גם אם קשה לך לקבל את עצמך.
 • קלילה – משועשעת, יצירתית ונעימה, גם אם הגעת לקריאה במצב רוח כבד, מתוסכל ומדוכדך.
 • אמונה – אני מגיעה למפגש איתך מתוך אמונה גדולה ביכולתך כאדם ייחודי, גם אם איבדת את אמונך בעצמך.
 • אישור – אנימאשרת אותך על מי שהנך גם אם אינך קשה לך לאשר את עצמך
 • אמת – אומר לך את האמת שלי כפי שהיא משתקפת דרך העיניים שלי, על ידי התבוננות באמצעות קריאת ההילה, כי אני מאמיה שהאמת היא המרפא המהיר, הפשוט והמועיל ביותר.

אני בעלת בריתך לדרך

קריאת הילה והילינג רב חושיים איננו מופע יחיד, שבו אני מלווה אותך כשחקנית ראשית בהצגה ואת/ה אינך הקהל שלי. נהפוך הוא. הלוווי, כשמו כן הוא – ליווי. זאת אומרת שהוא מהווה מרחב לדיאלוג ושיתוף פעולה בינינו בו אנחנו מביאים את הזווית הייחודית שלנו, כל אחד מהצדדים מהזווית הייחודית שלו.

אני כמתבוננת בנשמה שהנך ובמרחב האישי שלך שכולל גוף צ'אקרות והילה על כל הגופים שמרכיבים אותה (רגשי, מנטלי, קארמתי וכד') ובהילה שלך, ועוזרת לך להתבונן בעצמך מהאמת שך, תוך כדי שאני מזמינה אותך להיות בשותפות שלמה ופעילה בתהליך.

למשל, לשתף את אשר על ליבך, להגיב, לשאול, להביע, להציע, לבקש, לבחור ולהחליט באופן חופשי וגלוי.

גם הנאה וגם תועלת

קראת הילה והילינג הם מתנה לגוף ולנשמה ויציאה להרפתקה קלילה ומופלאה בעקבות האמת הנעלה שלך ובנק האוצרות שלך.

הנושאים בהם ניתן לקבל קריאת הילה

ניתן לקבל קריאת הילה והילינג בכל תחומי החיים – קריירה, פרנסה, תקשורת ויחסים, בריאות, מודעות, דפוסי התנהגות, ועוד. שאלות ונושאים לדוגמה שאפשר להעלות בקריאת ההילה:

 • הגוף הפיסי – חיוניות, אנרגטיות, תחזוקת הגוף (תזונה וכד'), החלמה ממחושים, כאבים ומחלות ועזיבת הגוף (ליווי בתהליכי פרידה מהחיים, פרידה מאנשים שעוזבים את החיים ו/או תקשורת איתם לאחר המוות).
 • רווחה – פרנסה, כסף, יצירה והעצמת שפע
 • קריירה – בחירת מקצוע, פיתוח הקריירה, קבלת החלטות ולקיחת צעדים
 • עסקים – הקמת עסק, ניהולו, קבלת החלטות, פתרון בעיות וכד'
 • יחסים ותקשורת – חיי חברה, זוגיות (יצירה זוגיות וניהולה), ילדים ומשפחה
 • חיבור ואיזון נשיות וגבריות
 • היריון ולידה – ליווי תהליכים פיסיים ורוחניים של התעברות, הריון ולידה
 • פשר החלומות וחלימה ככלי לריפוי וצמיחה
 • ייעוד והגשמת יעדים
 • התנהגות – שינוי דפוסי התנהגות ודימוי עצמי
 • טראומות  ופוביות – ניקוי טראומות, פוביות ועניינים לא סגורים מהעבר, כגון: ילדות, עוברות, חיים קודמים
 • מודעות – פיתוח מודעות, עוצמה פנימית ויכולות רב חושיות (על חושיות וחושיות)
 • מלאכים – תקשורת לשם התייעצות עם בני בריתך מעולם הרוח – הבורא/ת, ממלאכים, מדריכים וישויות מסייעות והשתחררות מישויות חוסמות ומעכבות
 • פיתוח היצירתיות
 • הנאה מאינטימיות ומיניות
 • ריפוי רגשי
 • ועוד

האם קריאת הילה והילינג תעזור גם לך?

להצלחותיהם של לקוחותיי – בבקשה ללחוץ כאן עכשיו

איך נראית ההילה ומה רואים בה

ההילה היא האור שנוצר כתוצאה מהנוכחות של הנשמה הרוחנית שהנך בתוך הגוף הפיסי שלך. הנשמה נכנסת לגוף דרך שערים מטאפיסיים (על חושיים) הנמצאים בתוכו, אשר אותם ניתן לראות רק באמצעות העין השלישית.

כאשר הנשמה שהנך נוכחת בגוף הצ'אקרות שלך מתמלאות באור, שמוקרן מהגוף שלך החוצה ויוצר סביבו בועת אור על חושית עדינה, אשר גם אותה ניתן לראות רק באמצעות העין השלישית. האור שמוקרן מהצ'אקרות שלך הוא ייחודי ולכן לכל אדם הילה יחידה במינה. ההילה בהכרח שונה מאדם לאדם, מרגע לרגע ומיום ליום.

הצ'אקרות שלך הן הערוצים דרכם הנשמה שהנך מביאה את החלומות, הרצונות והפוטנציאל אל הממד הגשמי, באמצעות הגוף שלך. ההילה היא המרחב בו את/ה הופך את החלומות שלך למציאות דרך הגוף שלך.

לכן כל מה שקרה, קורה ויקרה לך יבוא לידי ביטוי בהילה ובכל תחום, זמן ומצב. אפשר לדמות את ההילה לבית של הצב – באשר הוא ילך ביתו ילך אתו. כך גם ההילה שלך – כל מה שעשית, את/ה עושה ותעשה תמיד יהיה אתך וסביבך.

להילה מספר שכבות. כל אחת נוצרת מאלומת האור שמוקרנת מאחת מהצ'אקרות, כך שכמספר הצ'אקרות כך מספר השכבות של ההילה. ישנן בין 9 – 12 צ'אקרות מרכזיות והרבה משניות.

בנוסף, בהילה גרים כל הגופים האחרים שלך פרט לגופך הפיסי – הגוף הרגשי, מנטלי, אסטרלי, קארמתי וכמו כן מבנים גאומטריים משמעותיים כגון "המרכבה" וכד'.

המראות שרואים בהילה הם עשירים, ציוריים ורב חושיים, כגון: צבעים, צורות, תמונות, סמלים, אותיות ומילים, תנועת אנרגיה, ריחות, צלילים, מקצבים, תדרים, טעמים, תחושות, רגשות, זכרונות, ישויות ומלאכים, חיבור אל  הבורא/ת, חסימות, מרכיבי הנשמה השונים (פרופיל הנשמה), אנשים, חיות, מקומות, בתים וכד 'בחיים שלך – מערכות יחסים בעבר, הווה ועתיד, ועוד.

איך מתנהל ליווי אישי?

במהלך הליווי האישי איתי את/ה נמצא/ת בנוחיות ביתך או משרדך (בארץ או בחו"ל), אני נמצאת בקליניקה ואנחנו נפגשים באמצעות הטלפון.

כך זה עובד – סוד ההצלחה שלי:

• במהלך פגישתנו אני נמצאת במדיטציה רב חושית, פרי מחקר ופיתוח רב שנים שערכתי. מדיטציה ייחודית זאת היא המאפשרת לי להתייחס אליך בצורה מדויקת, שלמה ומעמיקה, באופן שהוא מעבר למראה החיצוני שלך. במילים אחרות: אני לא צריכה לראות לך את הלבן בעיניים כדי לראות אותך.

• בתחילת המפגש אני יוצרת עבורנו מרחב אנרגטי בעל תדר ייחודי, המשמש קרקע בטוחה, נעימה ופורייה לצמחיה ושינוי שאותו אתם רוצים לחולל. תדר ייחודי זה הוא גם המאפשר תקשורת ישירה ומהותית בנינו, מנשמה לנשמה.

בין אם אתם עסוקים במיוחד או מנהלים אורח חיים נינוח, בין אם אתם בעלי נידות מירבית או בעלי מגבלות פיסיות האתגרות את הניידות שלכם, בין אם אתם גרים קרוב או רחוק אלי או שוהים בחו"ל תוכלו ליהנות ממפגש מקצועי, איכותי וממוקד בהרמת טלפון בלבד.

פגישה בטלפון –  שעה שלמה של ליווי אישי נטו, ממוקד במיוחד

אם היו אומרים לי ב 1988 (בראשית דרכי המקצועית) שיום אחד אערוך ליווי אישי בטלפון בלבד, הייתי פורצת בצחוק וחושבת שזה הזוי.
אבל החיים מפתיעים, כי ב 1998, מצאתי את עצמי נענית בהתלהבות לבקשתם של אחדים מלקוחותיי להיפגש איתם טלפונית והסכמתי לנסות את האפשרות החדשנית הזאת.
הפתרון הזה חסך ללקוחותיי זמן, דלק וחנייה, ואפשר להם מיד בתום פגישתנו לשוב לשגרה ללא צורך לקחת יום חופש לצורך העניין.
בשנת 2006, לאחר 15 שנים של התנסות באפשרות הזאת שהוכיחה כי ניתן לקבל תוצאות מדהימות גם מבלי לטרוח כל הדרך לקליניקה שלי.

מתוך אהבת הפורמט הזה ומתוך רצון להעניק ללקוחותיי שרות ממוקד במיוחד, המאפשר להם לקבל את העיקר – ליווי אישי נטו, בלי כל ה"מסביב",
החלטתי לעבור לעבוד בטלפון בלבד.

איפה נפגשים?

הליווי אישי , הן הראשוני (שיחת דיוק) והן בסדרה, נערך בטלפון בלבד לאנשים ברחבי הארץ והעולם.

איך זה עובד?

מתחילים בשיחת דיוק ראשונית. במהלכה נתייחס נחקור ונגלה יחד לשאלות הבאות, כאשר אני מנחה אותך למצוא את התשבות עיהן בתוכך ומשקפת לך מה אני רואה לגביהן מהזווית שלי, על ידי התבננות עליך ועליהן באמצעות קריאת הילה רב חושית:

1. מה החלום האמיתי שלי (לעומת החלום המדומה)?

2. מה מונע ממני להפוך את החלום הזה למציאות (איזה חסימות)?

3. מה הדרך הייחודית שלי לשחרר את החסימות הללו ולהגיע אל היעד שלי בנינוחות, קלילות והנאה?

4. מה הצעד הבא המיידי שעלי לעשות כדי לצאת לדרך בכל תאני וללא דיחוי?

בעקבות זיהוי וגיבוש הצעד הבא נגלה יחד האם יש צורך בעזרה נוספת ממני ואם כן איזה. לא חייב.

בשעה שקבענו, אבקש ממך להתקשר אלי  למספר הטלפון שאתן לך במעמד תיאום פגישתנו.

כמה זה עולה? ההשקעה שלך בעצמך:

970 ש"ח כולל מע"מ – לליווי ראשוני ("שיחת דיוק)

770 ש"ח כולל מע"מ – לליווי ראשוני ("שיחת דיוק) מחיר הנחה מיוחד בימי קורונה.

 

 

לתיאום ליווי אישי ראשוני (שיחת דיוק) איתי באמצעות קריאת הילה

בבקשה לשלוח אלי הודעה אישית בוואטסאפ לטלפון 3892046 – 052

ולציין בהודעתך את שמך, שם משפחתך ונושא פנייתך (שיחת דיוק).

או ללחוץ עכשיו על האייקון של הווצאפ כאן למטה


soon-873316_1280 (1)

15 תגובות

15 תגובות לפוסט “ליווי אישי”

 1. אסתר .שבתאריך 23 ספט 2011 בשעה 8:58 pm

  היי רונית,

  אני פונה אליך בקשר להצעה לקריאת ההילה בחינם ששלחת לי דרך המייל הערב.אז שמי אסתר שימשילשוילי, פניתי אליך בעבר ואני מקבלת ממך מיילים שונים ונהינת לקרוא את דברייך מאוד ואף התכתבנו בתגובות לכתובים ששלחת לי.
  מתחברת אליך מאוד מהמקום של נשמה רגישה ואכפתית ונשמה עתיקה [נראה לי כך לפחות ,מקווה שזה אכן כך].

  אני נמצאת כרגע במין מצב ביניים אישי של רצון לפריצה ומימוש עצמי והגשמה ממקום בוגר ובשל יותר מחד אך מצד שני ממקום אפטי ואדיש עדיין ופאסיבי ששולט עליי עדיין ומחליש אותי מאוד אנרגתית.

  מאוד רוצה לזכות בזכות הזו של קריאת ההילה ממך ומכאן יש לי משום מה הרגשה טובה שנשלחת אליי ממש משמים להדריך אותי ולעזור לי בהמשך הדרך שייעודה לי. יותר מאשמח להיות בין ארבעת הזוכים לכך ממך. מקווה לשמוע על זכייתי בהקדם .שבת שלום לך.ותודה על ההצעה הנדיבה.

 2. רונית שפי וולפיןבתאריך 24 ספט 2011 בשעה 5:52 am

  אסתר יקרה,

  תודה על פנייתך ועל השיתוף הכנה.

  אשמח לעזור לך ולכל אדם שרוצה שינוי משמעותי

  כדי להיות בין 4 הזוכים במתנה – קריאת הילה ממני (בחינם)

  בבקשה הכנסי לפייסבוק, למקום בו נערכת ההגרלה, השתתפי בי לפי ההנחיות שמפורטות שם ותני לעצמך סיכוי לזכות

  הינה הלינק: http://www.facebook.com/notes/%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%A4%D7%99-%D7%95%D7%95%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%9F-%D7%9E%D7%95%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%AA-%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A9-%D7%90%D7%94%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%95%D7%A2%D7%93-%D7%99%D7%97%D7%A1%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%AA%D7%A0%D7%94-%D7%97%D7%99%D7%A0%D7%9D-%D7%9C%D7%97%D7%92-%D7%A9%D7%A2%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%99%D7%9C%D7%94-%D7%90%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9C%D7%94%D7%92%D7%A9%D7%9E%D7%AA-%D7%99%D7%A2%D7%93%D7%99%D7%9A-%D7%91%D7%A9%D7%A0%D7%94-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94/272246819452228

  בהצלחה

  רונית

 3. יונית כהןבתאריך 24 ספט 2011 בשעה 8:22 am

  אשמח לקבל קריאת הילה (האמת רציתי זאת מאוד לפני כחצי שנה באופן דחוף).
  במיוחד בשנה זו שנה של הארה ומימוש חלומות .אשמח לקבל כיוון . מתנה נהדרת!

  שתהיה לכולנו שנה טובה
  יונית

 4. רונית שפי וולפיןבתאריך 24 ספט 2011 בשעה 11:21 am

  הי יונית,

  שמחה לשמוע ממך
  כרגע ראיתי את פנייך האישית אליי בקשר לקבלת קריאת הילה אישית ממני
  ואני אשמח לעשות זאת
  בבקשה סמסי לי מחר ונקבע

  אני באותו מספר נייד
  מקסימום תתקשרי לקווי ויש שם הודעה עם המספר של הנייד
  כי נדמה לי שלא ראיתי בהודעתך את הנייד שלך
  תודה
  ושבת שלום
  רונית

 5. sigalבתאריך 04 ינו 2012 בשעה 11:54 am

  הי יקירה לצערי פיספסתי את השיעור הראשון של קריאת ההילות אשמח לקבל אותו שוב .את מדהימה אישיות מיוחדת עם המון ידע תודה

 6. רונית שפי וולפיןבתאריך 05 ינו 2012 בשעה 12:49 pm

  שלום סיגל,

  תודה על הפרגון.

  הקורס פתוח לכל הנרשמים איליו.
  אם את רשומה כבר אז תקבלי את הקלטת השיעור שפספסת
  ואת הלינק לשיעור האינטרנטי הבא

  אם אינך רשומה, בבקשה הרשמי.
  לפרטים ולהרשמה בבקשה לחצי כאן: http://www.the3i.net/?page_id=685

  בהצלחה ולהתראות

  רונית

 7. נעמהבתאריך 23 ינו 2012 בשעה 9:32 am

  ברצוני ללמוד איתך קורס בנושא קריאת הילות אשמח שתחזרי אליי למייל או לנייד
  יום מקסים
  נעמה.

 8. רונית שפי וולפיןבתאריך 26 ינו 2012 בשעה 11:43 am

  הי נעמה,

  קורס קריאת הילות והילינג יתחיל באמצע פברואר 2012
  לקראתו אני עורכת עכשיו סדרת שיעורי היכרות חינם עם הנושא,
  כל הפרטים על הקורס המעשי ישלחו לכל הנרשמים לקורס ההיכרות
  לפרטים ולהרשמה לקורס היכרות לחצי כאן עכשיו: http://www.the3i.net/?page_id=685

  תודה ולהתראות בקרוב

  רונית

 9. יעקב לינדנפלד-שפיבתאריך 30 ינו 2012 בשעה 4:35 pm

  רונית ערב טוב, אומנם אני "דודך".אבל אני מרגיש צורך אוביקטיבי ,ואמיתי,לפרגן ולהצדיע לך.קראתי בעיון רב את אסבריך בנושא, קריאת ההילות והילינג,ויש מה ללמד,ולישם. ובע"ה.ובעזרתך.נלמד ונעשה:חזקי,חזק,חזק, ונתחזק…..חיבוק אחד גדול ממני הדוד האוהב יעקב לינדנפלד -שפי

 10. רונית שפי וולפיןבתאריך 03 פבר 2012 בשעה 9:22 am

  יעקב יקר,

  תודה , תודה, תודה.

  מעריצה את הפתיחות, התום והענווה שלך

  אוהבת המון,

  רונית

 11. ליאורהבתאריך 09 ינו 2013 בשעה 11:25 pm

  האם עוד יש הגרלה?
  אני מאד מעונינת וזקוקה לטיפול,
  ואני מאמינה ביכולות שלך,
  לייצר שינוי אמיתי במצבי, אין לי ספק בכך שאני נשמה עתיקה ו"פייה"
  אני לא רואה איך אני משלמת על כך.
  כמו שהמצב שלי כעת.
  האם יש לך הצעה ?

 12. כפירבתאריך 07 יונ 2015 בשעה 1:13 pm

  אני רוצה וצריך בבקשה.

 13. ליליאן זמירבתאריך 07 יונ 2015 בשעה 4:43 pm

  תודה רונית
  אני רוצה ,רק,בבקשה, אם אפשר שיהיה דרך הטלפון כי אני גרה באשדוד ולא אוכל להגיע לקליניקה.

 14. רונית שפי וולפיןבתאריך 08 יונ 2015 בשעה 5:50 am

  ליליאן יקרה,

  ע"מ לקבל עזרה מאתנו בקליניקת הסטאז'רים יש להגיע אליה באופן פיסי.

  בעתיד נפתח שוב את האפשרויות לקראית הילה והילנג רב חושיים מרחוק.

  בבקשה עקבי אחר עדכונים

  תודה

  רונית

 15. כפירבתאריך 10 יונ 2015 בשעה 11:27 pm

  אני רוצה מעכשיו כבר לפעם הבאה