להכנס לשדה אין סוף האפשרויות – הקלטת תוכנית הרדיו בנושא:

מאת: בשעה 9:12 am נושאים: מאמרים

הקישור להקלטה מופיע כאן למטה. כדאי להכנס אליה לאחר עיון במסר המקדים הבא:

כאשר אנחנו מצויים במבוי סתום ופיתרון הגיוני לא נראה באופק, יש להיכנס לשדה אין סוף האפשרויות. שם הכל אפשרי. במרחב יצירה מופלא ובלתי מוגבל זה, אשר בו אפילו השמיים אינם הגבול: אפשר לחוות צמיחה מתמדת, שבאה לידי ביטוי בעשייה טבעית – נינוחה, קלה וללא מאמץ. מדובר כאן בתנועה  מפנים אל החוץ, כעלה שהרוח מניעה אותו והוא אינו צריך לשקיע דבר למען זה אלא רק להיות עלה. השהות בשדה אין סוף האפשרויות מאפשרת לנו לגדול צעד אחר צעד. נס אחרי נס. בשונה מנשמות צעירות שנהנות ממאמץ, מאבק ותחרות, עבור נשמות עתיקות איכויות אלו משביתות שמחות. לכן, עבורן הכניסה לשדה אין סוף האפשרויות איננה מותרות, אלא "מוצר צריכה בסיסי".

שדה אין סוף האפשרויות הוא למעשה מגרש המשחקים האוניברסלי שלנו. הוא אמנם לא מקום פיסי, אבל כל מה שקורה בפיסי קורה קודם בו – במרחב המטאפיסי. המדע מתייחס לשדה זה בשם הידוע "פיסיקה קוונטית" או "תורת הקוונטים". שם המשחק: "שדה החופש" – החופש להיות, לעשות, ליצור ולנוע כאוות נפשך. כל אדם על פי רצונו, אמונתו ודרכיו. זאת, כל עוד שאנו פועלים מתוך הטובה עליונה. כלומר, מתחשבים באינטרסים האישיים והקולקטיבים בו זמנית ומכבדים את החופש של הזולת ולא רק את של עצמנו. דייהנו – כל עוד שאיננו פוגעים בעצמנו ובזולת, כל דבר שנרצה יוכלל להתרחש. אלא שכל דבר שאנו רוצים שיתרחש בפיסי, ראשיתו במטאפיסי. שם הוא נוצר כחלום. וחלום, טבעו להתגשם. כלומר, להתמיר את מצב הצבירה שלו מרוח לחומר.

הכניסה לשדה אין סוף האפשרויות

הכניסה לשדה אין סוף האפשרויות מתאפשרת על ידי ניהול יעיל של משק האנרגיה במרחב האישי שלנו, אשר בנוי ממערכת רב חושית – חושית ועל חושית, כאחד. כלומר – ממימד פיסי (גשמי) וממימד מטאפיסי (רוחני). החיבור בין שני הרבדים הללו מאפשר לחלומות שלנו להתמיר עצמם למציאות. המערכת הרב חושית מורכבת משלושת המרכיבים הבאים:

 1.  הגוף הפיסי – על כל אבריו ומרכיביו הפיסיים
 2.  המרכזים האנרגטיים בגוף הפיסי – צ'אקרות ערוצים וכד'
 3.  השדות האנרגטיים מסביב לגוף הפיסי – ההילה על כל הגופים שבה (רגשי, אסטרלי, מנטלי, קרמתי וכד')

?איך מנהלים את המרחב האישי שלנו

:ניהול יעיל המרחב האישי שלנו יכול להתרחש באמצעות השקעה בשני רבדים של מודעות

 •  מודעות בתוך טראנס. כלומר, במדיטציה.
 • מודעות מחוץ לטראנס. כלומר, במצב של ערות מוחלטת. המכונה גם "מצב תודעה רגיל".

לשם כך בדיוק פיתחתי את המדיטציה הרב חושית ואת הכלים הרב חושיים. תרגול המדיטציה הרב חושית מאפשר לנו להכיר ולנהל את הנשמה שהננו ביחס לגוף שלנו במצב של שקט, וללא הפרעות חיצוניות. לכן הוא מהווה מפתח ראשי לשדה אין סוף האפשרויות . זהו חדר הכושר הרוחני שלנו. על מנת להינות מהשרירים הרוחניים שבנינו במהלך תרגול המדיטציה הרב חושית, עלינו להשתמש בכלים הרב חושיים מחוץ למדיטציה – בשיגרת היומיום. וזה פשוט. כי הכלים הרב חושיים הם המרכיבים את המדיטציה הרב חושית וניתן לעבוד איתם בעיניים עצומות (מדיטציה) ובעיניים פקוחות (מחוץ למדיטציה). כך אנחנו נמצאים במודעות הולכת וגדלה במשך היום ולא רק במצבי מדיטציה. זאת אומרת שכך אנו למעשה גם נמצאים בשדה אין סוף האפשרויות 24 שעות בימממה ולא רק מעת לעת, כשנמדוט. זה ההסבר שהענקתי לאישה שהגיעה אלי השבוע עם בעיה שאין לה ממש פיתרון. לפחות לא הגיוני. בדוק. כי בדקנו. וזה נדיר שאני אומרת דברים כאלה. אבל מה לעשות, לפעמים אין ברירה,  חייבים לחולל נס. והאמת שזה כיף

נשמות עתיקות אוהבות כיף

אני לא יודעת מה איתך, אבל זה מה שאני עושה על מנת לחולל שינויים פורצי דרך בחיי – מתרגלת את המדיטציה הרב חושית בכלים הרב חושיים שפיתחתי. וזה תמיד עובד, כשעובדים עם זה נכון. איתם אני מנהלת את משק האנרגיה במרחב האישי שלי. בכיף. לא שזה לא מאתגר לפעמים. זה כן. כי כל העולם ואשתו אוהבים להאיץ בנו, לעשות בדרך המקובלת ע"י נשמות צעירות. אבל מי שמתרגל מדיטציה רב חושית בצורה נכונה, מוצא את עצמו בעשייה פוריה בדרכן של הנשמות העתיקות – בקלות, בנינוחות וללא מאמץ.התוצאות מדהימות אותי כל יום מחדש. יתכן שכלפי חוץ העשייה שלי, של חברותיי המורות בצוות העין השלישית ושל תלמידיי נראית .כמו כל עשייה אחרת. אך המקום ממנו אנו מגיעים לעשייה שונה לחלוטין. זה בא מבפנים ולכן זה כה עוצמתי ויוצר התלהבות מתמדת ושמחת חיים גדלה והולכת

לצמוח, ליצור ולעשות מבפנים – בקלות, טבעיות וללא מאמץ

הצמיחה, היצירה והעשייה שמתהווה בקירבנו בעקבות תרגול הכלים הרב חושיים והמדיטציה הרב חושית היא כזאת הנובעת מהפנים אל החוץ. היא יוצרת תנועה של צמיחה טבעית, אשר אין צורך להאיץ בה, ללחוץ עליה, לאלץ אותה או לדאוג לגביה. כי היא מתרחשת מעצמה. כלומר, העשייה קוראת לנו ואנו פשוט מוצאים את עצמנו עושים. ממש כשם שהרוח מניעה את העלים והם לא צריכים לעשות דבר כדי לנוע.

כלפי חוץ זאת צמיחה, יצירה ועשייה שניראית רגילה כביכול. אך למעשה רב חושית – שלמה, מעמיקה ומדויקת. כי היא לא באה רק מהראש או רק מהלב, או רק מהרגש או רק מהאינטואיציה, אלא מהתודעה השלמה שלנו – התודעה הרב חושית, אשר אותה כאמור, ניתן לטפח ולפתח באמצעות תרגול יומי של המדיטציה הרב חושית והכלים הרב חושיים.

אני מתרגלת את הכלים הללו כבר 26 שנים תוך כדי שאני ממשיכה לחקור ולפתח אותם כל הזמן. הם אלה שעזרו לי לעבור מכשלון להצלחה, מספק לביטחון , מביישנות לתעוזה ומחולי לבריאות. זה הדבר שאני עושה כדי להגשים את חלומותיי וכדי להתמודד עם אתגרים אישיים, רוחניים ומקצועיים, מן הסתם זה גם מה  שאני מלמדת את תלמידיי. זה תמיד עובד עבורי וזה תמיד עובד עבורם.

חשוב: המדיטציה הרב חושית והכלים הרב חושיים עובדים עבור מי שעובד איתם בצורה יסודית. ניתן ללמוד אותם בקורס בין 12 מפגשים. אבל… מי שרוצה להפנימם באופן יסודי ממולץ שיקבל ליווי אישי מצוות המורות שהכשרתי. במהלך פגישות ליווי אלה המורות עוזרות לתלמידים לדייק, להעמיק ולחדד את השימוש בידע קסום זה, ולהתאימו באופן אישי למשתמש (ליעדים אותם ברצונו לקדם, לנסיבות, אילוצים וסגנון חיים).

גילוי נאות: בספטמבר 2013 סיימתי לגבש את מסקנות המחקר שערכתי , בכדי לגלות מה מבדיל בין תלמידים שלי שחוללו שינויים יפים באמצעות השתתפות בקורסים שלי, לבין תלמידים שעשו פריצות דרך משמעותיות ומעוררות השראה. גיליתי שאנשים שלמדו את הכלים הרב חושיים בקורס וקבלו ליווי אישי צמוד ממני ומהצוות שלי הגיעו לתוצאות מרשימות ופורצות דרך לעומת אנשים שלמדו את הקורס ללא ליווי והגיעו לתוצאות יפות, אך לא מהפכניות. בעקבות המסקנות הללו החלטתי לאפשר גישה לקורסים שלי אך ורק למי שמשתתפים בתכנית המלאה ולוקחים גם קורס וגם ליווי אישי. זאת, מכיוון שברצוני להוביל אנשים למצויינות ולא פחות מזה.

עד כאן המרשם הסודי שלי לחקר, גילוי ומימוש עצמי. אלא שהוא לא באמת סודי. כי גיליתי אותו  לכל האומה בתוכנית רדיו בת שעה שלמה בה התארחתי בשבוע שעבר. בשבוע הקרוב היא עומדת לרדת מהאוויר. כך הודיעו לי מרשות השידור.  אם לא יקרה נס מיוחד, בשבוע הבא הקלטת התכנית הולכת להעלם לתמיד

לפני שהתוכנית תרד מהאוויר – הגישה להקלטה

אז אם טרם הספקת להאזין – בתחתית מכתבי נמצאת גישה חופשית לחלוטין להקלטה. ואם כבר האזנת לה, כדאי להאזין לה מחדש ולהקשיב היטב לנקודה הזאת של ניהול המרחב האישי.  במיוחד לתלמידים ותיקים, (שנוטים לעיתים לחפש משהו יותר מתוחכם…ומתקדם). וסוד נוסף – ניהול המרחב האישי שלכם, הוא הדבר הכי פשוט והכי מתקדם ומתוחכם שאדם יכול לעשות. ויש לו ארבעה שלבי התפתחות אותם אני חושפת בקורסים  א', ב', ג' וד שלי. כי בסופו של דבר, שם טמון האוצר – .במרחב האישי שלנו.  וזאת אומנות לנהל אותו. אומנות ב 4- שלבים. עוד על כך בתוכנית הרדיו

להאזנה להקלטת תוכנית הרדיו יש ללחוץ כאן עכשיו

אם אהבתם, אשמח לקרוא את תגובתכם

ולהשיב לשאלותיך כאן למטה

ואם בא לך לפרגן ליקיריך, אפשר לשתף אותם בפייסבוק

תודה והאזנה נעימה

באהבה

רונית

רונית שפי וולפין, מורה רוחנית,
מייסדת העין השלישית – בית הספר להגשמת חלומות לנשמות עתיקות

בכל תחומי החיים, באמצעות קריאת הילות והילינג רב חושיים
אבחון,ייעוץ, טיפול ואימון| קליניקה וקורסים 

מתנה (חינם): העקרונות להגשמת חלומות – לנשמות עתיקות 
סדרת שיעורים להאזנה מהמחשב או הסמרטפון שלך

לקבלת גישה מיידית לחצו כאן עכשיו

11 תגובות

11 תגובות לפוסט “להכנס לשדה אין סוף האפשרויות – הקלטת תוכנית הרדיו בנושא:”

 1. ברכה גולדבתאריך 03 יונ 2014 בשעה 12:47 pm

  רונית יקרה

  קראתי בשקיקה את מאמרך

  רציתי להאיר על משפט שכתבת ותודעת העל כיוונה אותי להארה זו: "החופש להיות",,,,כל אדם עפ רצונו, אמונתו,,,,"
  מתחשבים באינטרסים האישיים והקולקטיבים בו זמנית,,,ואיננו פוגעים בעצמינו ובזולת,,,,
  בבואינו להגיע לתכלית ולייעוד בחיינו עלינו לעבור לעיתים מצבים שכשנסתכל עליהם מתוך האני הנמוך- יוכלו להתפרש כפגיעה,אבל בשדה האפשריות הבלתי מוגבלות, זו היתה הדרך שעל האדם היה לעבור {או קבוצת אנשים מסויימת},ומה שנראה כפגיעה ,היווה בעצם הצלה והגנה, לאותו אדם ולאותה קבוצה,
  זוהי ההסתכלות מתוך החיבור לנשמה,מתוך שדה האפשרויות הבלתי מוגבלות הרי כשאנו מציבים תנאים, אומר שאנו מגבילים,יוצא שמצב זה אינו שדה האפשרויות הבלתי מוגבלות
  זהו הנס אותו אנו חובקים,החיבור לאלוה לניצוץ האלוקי שבתוכינו, לייעוד נשמתינו בגופינו הארצי,ולמימוש התכלית אותה באנו למלא בעולמינו שעל פני האדמה

 2. הגרבתאריך 03 יונ 2014 בשעה 1:28 pm

  רונית יקרה, תודה על הפוסט המעשיר, שמזכיר לי ומעורר להסתכלות פנימה.
  אכן, שם המשחק הוא פשטות, משחק, בדומה למשחק ילדים, שמהם ניתן ללמוד, מהתנהלותם בדרך של חיבור לרגש, לאמת,לדמיון, ליצירה ולקלילות שבהם.
  כמובן ש….נדרש לנו תירגול בכדי להגיע לתוצאות.

  וברוח השעשוע….את רונית מורה רוחנית מעולה,שמך חבוי בתוך המילה רוחנית,נבודד את הח' ששווה בגימטריה 8 – ספרה שמסמלת אינסופיות ,שמחברת בצורה קלילה ממש אל שדה אינסוף האפשרויות,אל הפוסט הזה.
  אהבתי מאוד את שכתבת "העשייה קוראת לנו ואנו פשוט מוצאים עצמינו עושים, ממש כשם שהרוח מניעה את העלים והם לא צריכים לעשות דבר כדי לנוע."

  תודה, בקלילות ובאהבה

 3. כרמלבתאריך 03 יונ 2014 בשעה 2:17 pm

  תודה, רונית. כתלמידה מאד ותיקה ומורה בצוות אני יכולה להעיד שהסיפור ברב חושיות אינו חומר "חדש" – נהפוך הוא, פירות הביכורים מגיעים אלי דווקא כשאני מתרגלת להכנס דרך קבע דרך השערים של הכלים הרב חושיים, אינסוף רבדי עומק ולמידה שמתגלים דווקא דרך מה שנדמה ככבר "ידוע". חג שמח!

 4. אסנת קורןבתאריך 03 יונ 2014 בשעה 2:21 pm

  שלום וברכה בעבר הלא רחוק קיבלתי מימך מייל , אפילו התקשרה אליי אחת מהתלמידות שלך לא זוכרת את שמה , ושם זה נגמר , היא אמרה שלפני שלוקחים קורס וליווי כדאי לשמוע את השיעורים ושבכול שבוע אקבל שיעור אחר , זה לא קרה וחבל , מכיוון שאני מאוד מתחברת למה שאת כותבת . תודה מראש אסנת קורן

 5. רונית שפי וולפיןבתאריך 03 יונ 2014 בשעה 2:47 pm

  אסנת יקרה,

  אני מתנצלת שעדין לא קבלת את הגישה לשיעורי ההיכרות

  ומיד מצרפת לך גישה ישירה אליהם.

  בבקשה בדקי במייל שלך שלא הלכו לדואר הספאם.

  במקביל, בבקשה כתבי לי במייל אישי את הטלפון שלך ונשוב אליך באופן אישי

  כדי לעזור לך לחולל את השינו שברצונך ליצור.

  הינה הגישה לשיעורי ההיכרות:

  http://www.the3ischool.com/dreams-come-true-registration/

  בבקשה הכנסי ורהרשמי שם.

  מחכה לשמו ממך

  חג שמח

  באהבה

  רונית

 6. איריסבתאריך 03 יונ 2014 בשעה 2:48 pm

  הי רונית יקרה.
  יש לי הזכות לתרגל כבר 15 שנים את המדיטציה הרב חושית. וכל פעם מחדש להתפעל משדה אין ספור האפשרויות.. החזרה היומיומית והשימוש בכלים הרב חושיים מאפשרים העמקה, הקללה ואת הצמיחה המתמדת וההנאה מהפירות המבשילים בכל עונות השנה. אהבתי מאד את דימוי העלה והרוח שהשתמשת והוא ממש מעורר מרפא. בחודשים האחרונים אני מלווה תלמידים המשלבים את המדיטציה הרב חושית והליווי הממוקד ונפעמת מפריצות הדרך שהם עושים. בהצלחה וחג שמח

 7. רונית שפי וולפיןבתאריך 04 יונ 2014 בשעה 9:23 am

  ברכה יקרה,

  שדה אין סוף האפשרויות, כשמו כן הוא – אין סוף אפשרויות.

  בכלל זה נכללת האפשרות לפגוע באדם אחר.

  למשל השואה, שהייתה אפשרות שאנשים מסויימים בחרו בה – במודה ולשלא במודע,

  הן הפוגעים והן הנפגעים ולכן היא התקיימה.

  ההתייחסות לשואה הייתה ועודנה מומרכבת מגוונים של אפשרויות בחירה.

  היו וישנם משתפי פעולה עם הנאצים, היו וישנם שפועלם נועד לעצור את הנאצים,

  היו ויש "מכחישי שואה", יש אנשים שמתעלמים מהשואה ויש גם אנשים שפשוט יוצרים כלפי התופעה נייטרליות, חמלה וענווה והם מעטים.

  אבל,
  בניגוד לתפיסה שאומרת כי צריך לקבל את הכל באהבה,

  אני אומרת שאחת האפשרויות היא להיות אנושי וריאלי סוף סוף.

  היינו:

  א. לייצר בתוכנו חמלה, ענווה ונייטרליות כלפי רועה, אלימות ואכזריות

  ב. ללמוד ממצבים "רעים" על מנת לצמוח

  ג. למגר רועה בטוב – באור ואהבה. לא במילחמה.

  ד. ללמוד להגן על עצמינו

  ה. להשקיע בעבודה רוחנית פנימית של שחרור האמונות הלא מודעות בנו שמשכו אלינו אלימות ורועה.

  ו. ללמוד וללמד שלום, או ואהבה – כי איך שלא נסתכל על זה זאת האפשרות היותר מהנה. עבור מי שאינו מאזוכיסט.

  כך שעם כל הכבוד ליכולת שלי להיות בענווה, נייטרליות וחמלה כלפי היטלר,

  אני מגנה את מעשיו ומלמדת אנשים ללמוד מהנסיון הקולקטיבי

  וגם לשחרר מעצמנו את האמונות שגרמנו לנו "לזכות" בשואה.

  האמת, לא בא לי על עוד ניסיון כזה.

  אחד מספיק. הבנתי את המסר.

  במילים אחרות, כפי שיש אפשרות לפגוע יש גם אפשרות להתגונן מפגיעה, למנוע אותה וליצור בתוכינו מציאות פנימית של שלום שלמושכת אלינו מציאות חיצונית של שלום.

  זאת תפיסה רחבה של שדה אין סוף האפשרות

  שממנו נולדה ההבנה שלכל מהלך שלנו יש תוצאה והשלחות.

  מה שמכונה "חוק הקארמה".

  היינו – רוצה לפגוע?! אין בעיה! לא מפחידים ברווז עם מים….

  כך שלקבל הכל זה יפה, אבל חסר ולא מתכתב עם המציאות.

  אך לקבל הכל ולמצוא את עמדתך האישית זה שלם ומתייחס למה שאנו מבקשים ליצור לעצמינו בחיים – חיים מהנים ומאושרים. לפחות אצלי זה כך.

  אז פילוסופיה לחוד ומציאות לחוד.

  בברכת שלום בלב

  רונית

 8. רונית שפי וולפיןבתאריך 04 יונ 2014 בשעה 9:26 am

  תודה הגר. לאיזה מילה התייחסת כאן בגימטריה?

 9. רונית שפי וולפיןבתאריך 04 יונ 2014 בשעה 9:27 am

  כרמל יקרה,

  כל עוד המורה יכולה להפתיע את עצמה בעצמה

  היא יכולה ללמוד וללמד

  מזל טוב

 10. רונית שפי וולפיןבתאריך 04 יונ 2014 בשעה 9:29 am

  איריס יקרה,

  אכן מרגש ומעורר השראה לדעת שלא רק אנחנו,

  המורות בצוות יכולות לחולל ניסים על בסיס יומי,

  אלא גם תלמידינו.

  איזה מזל

  חיבוקיטיס,

  רונית

 11. הגרבתאריך 04 יונ 2014 בשעה 12:45 pm

  האות ח' בתוך המילה – רוחנית, שווה 8= אינסופיות…..

אם אהבתם בבקשה תנו לי לדעת בלחיצה על כפתור הלייק. בנוסף, אשמח לשמוע מה הפקת מתוכן זה ולהתייחס לכל שאלה שיש לך בנושא. את תגובתך בבקשה לרשום עכשיו כאן למטה