לקוחותיי

מכתבי תודה של תלמידיי

מחולמת למגשימת יעדים – סיפרה של מיכלאור בן ארי

ממעצבת מתוסכלת למוסיקאית עולה – סיפורה של מעין שריד

מאבדן מקום עבודה לקריירה מלהיבה – סיפורה של אילנה פרידמן

מתסבוכת כלכלית להצלחה ועצמאות – סיפורה של איריס עידו

מכמעט ויתור על דוקטורט להתאהבות – סיפורה של כרמל ויסמן

משכירה מתוסכלת לבעלת עסק מצליח – סיפורה של יפעת מנקוביץ (בקלטת שמע)

סיפורה (המלא!)  של מיכלאור בן ארי

סיפורה (המלא!) של אילנה פרידמן

סיפורה (המלא!) של איריס עידו

סיפורה (המלא!) של כרמל וויסמן

סיפורה של טל רייזמן

סיפורה של מירי לוי

תודתה של איריס אשוח

תודתה של יוכי ארצי

תודתה של שלומית ישראלי

תודתה של לילך זוהר

תודתה של אהובה פסח

תודתה של מורן סטרולוביץ' אם משקיעים מצליחים – מתנה מתלמידיי: הסרט שלפניכם, כאן למטה ומכתבי התודה שמתחתיו יחשפו בפניכם מגוון הצלחות להם זכות תלמידי תוכנית העין השלישית, כתוצאה מהשקעתם בתהליך הלמידה ותרגול של שיטת העין השלישית וכתוצאה מהליווי האישי שקבלו במהלך השתתפותם בתוכנית. בעקבות הצלחותיהם חלקם הפכו למטפלים בשיטה וחלקם בחרו לשלב את קריאת ההילות וההילינג הרב חושיים בקריירות הנוכחיות שלהם כגון: אקדמיה, אומנות, עסקים וכד', לצד שימוש בהם בתחום האישי והרוחני, על מנת להמשיך ולהתפתח בהם על בסיס יומיומי. אני בהם על השינויים שהם עורכים כל יום בחייהם, חשה זכות גדולה על ההזדמנות להכירם באופן אישי ולוות אותם, כל אחד בדרכו הייחודית, לראותם צומחים ,ללמוד מהם ולקבל מהם את הסרט הבא שיצרו, כמתנת יום הולדתי. צפייה מהנה. סוד ההצלחה שלי סוד ההצלחה ביצירת שינוי מהותי בנושאים שבוער לך לקדם איננו טמון רק במה שאני וצוות העין השלישית עושים עבור התלמידים שלנו, אלא במי שאנחנו. אנו  קבוצת נשים שמאמינות כי ביכולתו של האדם לגלות ולממש את הרצון האמיתי שלו כאן ועכשיו – בכל נושא, בכל מצב ובכל מקום, מעל ומעבר לכל דמיון ו/או מגבלה של זמן ומקום! אז אם אתם קוראים שורות אלה, דעו שאנו מאמינו בכם עוד לפני שנפגשנו וכרגע אולי אף יותר מאשר שאתם מאמינים בעצמכם. עד שנפגש, בבקשה צפו בסרטון כאן למעלה, עיינ בסיפורי ההצלחה כאן למטה ומצאו את סוד ההצלחה שנו בין השורות…בהצלחה! המדריך החינמי להגשמת חלומות לנשמות עתיקות לגישה מיידית למדריך לחצו כאן והירשמו ייעוץ חינמי – רוצים לקבל עזרה ביצירת שינויים מהותיים בנושאים הבוערים לכם ? לקבלת ייעוץ חינמי, לקראת סדרת פגישות ליווי אישי ו/או הצטרפות ללמודי שיטת העין השלישית אתם מוזמנים לקבל שיחת ייעוץ חינמית. להרשמה לייעוץ לחצו כאן עכשיו

 


מחולמת למגשימת יעדים: מיכלאור בן ארי התחברה לנשמתה ויצרה לעצמה כסף, בית ועבודה מעניינת

שלום רונית, במהלך לימודי אצלך בתוכנית העין השלישית גיליתי שאני אכן קוסמת בנשמתי ולמדתי להפוך חלום למציאות בעזרת הכלים הרב חושיים שאת מלמדת, ולהגשים את יעדיי בתחומים מרכזיים בחיי. במהלך התקשורת הרב חושית שלי עם עצמי ועם הבורא, הבנתי שזה נכון לי להישאר במקום העבודה שלי. ואכן, ככל שהתחברתי לנשמה שלי, סביבת העבודה שלי השתנתה לחלוטין: האנשים שהקשו עלי החליפו תפקיד או התפטרו וגם אני החלפתי תפקיד. כיום אני אחראית על בדיקת וגילוי בעיות והפסדים – תפקיד המספק את יצר הלמידה, החקירה והסקרנות שלי. אני מאד מוערכת בעבודה שלי על היכולת שלי לגלות ולחקור בעיות ועל היצירתיות שלי, שבעזרתה אני מוצאת פתרונות לכל דבר. הכלים שלמדתי בתוכנית העין השלישית אפשרו לי להאיר את מה שיש בתוכי החוצה לעולם.

כסף

כשהתגרשתי, רמת ההכנסות שלי ירדה פלאות. הצבתי לעצמי יעד שיהיה לי כסף להמשיך ללמוד בתוכנית העין השלישית ועבדתי עם הכלים שלימדת אותי להגשמת יעדים, אך באותה העת זה נראה לגמרי בלתי אפשרי. זמן קצר לאחר מכן פגשתי אימא של אחד מהחברים של הבן שלי ונוצרה בינינו תקשורת טובה. יום אחד, הגברת הודיעה לי שיש לה סכום כסף שהיא רוצה לתת לי כדי שאוכל להמשיך ללמוד ושאני לא חייבת להחזיר לה. מיותר לציין שנדהמתי. בזכות סכום כסף זה המשכתי ללמוד בתוכנית העין השלישית וצלחתי את התקופה הלא קלה שלאחר הגירושין.

דירה משלי

יעד נוסף שהיה לי באותה תקופה והיה נדמה כבלתי אפשרי היה שאהיה בעלת דירה משלי. כשהתגרשתי, הדירה שגרתי בה עברה לטיפול מתווכים לשם מכירה. לאחר תקופה שבה עבדתי עם הכלים הרב חושיים שלי על היעד, נמצאו לדירה קונים, אך ביום בו כמעט נחתם הסכם המכירה, אימא שלי הודיעה לי שהיא תקנה את חלקו של בעלי לשעבר בדירה. זה היה נס ענק עבורי שלימד אותי שוב, שכאשר אני מחוברת לנשמה שלי ופועלת למימוש אהבותיי בכל תחומי החיים, אני שותפה ביכולת היצירה האלוהית וזוכה בשיתוף פעולה של הבריאה כולה.

אני מודה לך שלימדת אותי להיות קוסמת: לחיות את חיי באומץ ולהעיז להאיר את נשמתי בעולם.

מיכלאור בן ארי – רחובות

עדכון: ב-2010 בזכות החיבור לנשמתה, מיכלאור גילתה ופיתחה שיטת טיפול משלה המבוססת על קבלת מידע מאותיות ויוצאת לדרך מקצועית נוספת

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

ממעצבת מתוסכלת למוסיקאית עולה: מעיין ש. התחברה לנשמתה והגשימה חלום ישן

שלום רונית,

כשהתחלתי ללמוד אצלך את קורס המלך עבדתי במקום עבודה נחשב בתחום העיצוב, אך הרגשתי לא מסופקת והתקשיתי לקום בבוקר לעבודה. כמו כן, הייתי במערכת יחסים שהתלבטתי והתחבטתי עם עצמי לגביה ועמוק בפנים ידעתי שהיא לא מתאימה לי אך לא העזתי לעזוב. במהלך הקורס, איפשרתי לעצמי לראשונה בחיי לבחון בעין מפוכחת את התחום שבחרתי לעסוק בו ולשאול את עצמי האם זהו הדבר שאני רוצה ב-א-מ-ת לעשות "כשאהיה גדולה". העזתי לעזוב את עבודתי ומצאתי עבודה זמנית נוחה יותר שמאפשרת לי פנאי לברר עם עצמי מהי הקריירה שאני רוצה באמת.

בקורס המלך למדתי על אהבה וקבלה עצמית, חזון וייעוד אישי ואיך לממש אותם הלכה למעשה. למדתי שיש ביכולתי להגשים את משאלותיי בכוחות עצמי ולמדתי מחדש מה זה לחלום. את האהבה שלי למוסיקה שמתי על "ממתינה" וחשבתי לזנוח אותה כי לא היה מי שיאמין בי, כי אני לא האמנתי בעצמי שיש לי סיכוי להיות מוסיקאית טובה. אבל את, רונית, לימדת אותי שאפשר להיות לא מושלמים באהבה (ואפילו גרועים בה, כפי שאמרת לא פעם:"מותר לך להיות גרוע במה שאתה אוהב"), וככל שאשקיע בה היא תגדל ותהיה טובה יותר עם הזמן.

בעקבות הקורס חזרתי להתעסק במוזיקה, התחלתי ללמוד לנגן על גיטרה והצבתי לעצמי יעד נוסף למימוש, הפעם מימוש של אחת האהבות הכי גדולות בחיים שלי . בזכותך, רונית, למדתי לחלום מחדש חלום ישן שכמעט ונגנז. בעזרת הכלים שלמדתי בקורס שחררתי ביטול עצמי, ספקות ופחד לעשות טעויות, והתמלאתי באומץ, אמונה ובטחון שיש באפשרותי להגשים את חלומותיי. הלימודים בקורס המלך עזרו לי להפוך מצינית וסקפטית למאמינה וחולמת.

באהבה והוקרה אינסופיים- תלמידתך- מעיין שריד.

עדכון: ב-2010 מעיין התקבלה לבית הספר למוסיקה – רימון

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

מאבדן מקום עבודה וממצוקה כלכלית לקריירה מלהיבה: איריס עידו התחברה לנשמתה וקיבלה חזרה את הקריירה שלה ובגדול

שלום רונית

הגעתי אליך כאשר בעקבות פגיעה קשה בגב שנגרמה בתאונת דרכים, סבלתי מכאבים עזים ומהגבלת תנועה. מצבי הבריאותי הִקְשָה עלי להמשיך לעבוד במקצועי כגננת והוכרזתי ע"י משרד החינוך כבלתי כשירה רפואית להמשיך לעסוק בתחום. ללימודים בתוכנית "העין השלישית" הגעתי כשאני נתונה במצב כלכלי קשה, לאחר שלא עבדתי במקצועי כמה שנים. אמנם הייתי בתחילת דרכי כמטפלת בשיטות הילינג שונות, אך לא היה לי מקור הכנסה קבוע שמגבה את צעדי הראשונים בקליניקה. בנוסף, טיפלתי בפונים אלי ממקום הישרדותי וחרדתי, במקום לבטוח בעצמי, במטופלים ובתהליך.

במסגרת השתתפותי בתוכנית העין השלישית (בפגישותיי האישיות אתך של ייעוץ, טיפול ואימון ובמסגרת הקורסים שלמדתי אצלך) קיבלתי ממך ליווי ממוקד שחיזק את היכולת להגשים את יעדיי ולחולל מהפכה בחיי. למדתי לגייס את כל המשאבים הפנימיים שלי – האסרטיביות, הנחישות, הכוחות הפנימיים והיצירתיות שלי ובעזרתם למדתי ליצור עבור עצמי את מה שרציתי – מתוך עוצמה פנימית, בקלות וללא מאבק. הכלים הרב חושיים שלימדת אותי כבשו את לבי ובעזרתם הפכתי את חיי לפשוטים, קלילים, מרתקים ומלאי עוצמה. בין השאר השתמשתי בהם על מנת למצוא מקור פרנסה חדש ולהגיע לראיונות עבודה ממקום של שלווה ובטחון עצמי.

בשלב הראשון יצרתי לעצמי עבודה כמנהלת גלריה לאמנות ובהמשך, כאשר הבנתי שעלי להמשיך ולהתפתח מבחינה מקצועית השתמשתי שוב בכלים הרב חושיים שלי והפעם יצרתי עבודה שאני מאוד אוהבת וטובה בה – יצירת הפעלות דרמה לילדים. בעזרת תרגול המדיטציה הרב חושית והשימוש היומיומי בכלים הרב חושיים שיקמתי את בריאותי והבאתי את גופי למקום של ריפוי, קלות, דינמיות וחיוניות. לבסוף, כחודשיים נוספים לאחר הטיפולים אתך, יצרתי נס והתאפשר לי לחזור להיות גננת. המסע שעשיתי בהנחייתך לימד אותי ליצור שפע ואין ספור אפשרויות ליצירה מתמדת ומתחדשת בכל התחומים. אני מרגישה בת מזל ומבורכת על יצירת השפע בחיי, על היצירה המשותפת שלנו, היכולת לחקור ולהתמסר למה שהבורא מדריך ומנחה אותנו בעבודת הצוות, ואני רואה את הברכה לעבודתנו המשותפת בכל תחומי חיי.

תודה

איריס עידו מושב זכריה, עמק האלה גננת לגיל הרך, מורה, יועצת ומטפלת רב חושית

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

מתסבוכת כלכלית להצלחה ועצמאות: אילנה פרידמן התחברה לנשמתה ופתרה בעיה פיננסית ארוכת שנים

שלום רונית,

אני רוצה לשתף אותך באחד מסיפורי הניסים המשמעותיים ביותר עבורי: במשך שנים רבות הייתי שותפה בבעלות על קרקע בצפון הארץ ובכל אותן שנים לא התאפשר לי למכור אותה בשל מורכבותה של השותפות. כעובדת בתי המשפט לשעבר, הכרתי מצבים רבים מעין אלו, שהסתבכו ונתקעו שנים רבות בבית המשפט ושאפתי להימנע מכך. השתמשתי בכלים הרב חושיים שלמדתי ממך ובעזרתם יצרתי שיתוף פעולה פורה עם שותפיי, איתרתי את עורך הדין המתאים ביותר לייצג אותי וזיהיתי את העיתוי המתאים ביותר לעשות את המהלך. השתמשתי בכלי שלימדת אותי, אשר נועד לסגירת מעגלים פתוחים עם אנשים בחיי, וכך זירזתי את הפרידה משותפיי ברוח טובה ומכרתי את חלקי בקרקע במסגרת הסדר שהיה לטובת כל השותפים. בעזרת הכלים שלי למדתי לראות אפשרויות חדשות ולפעול לטובתי ולטובת האחרים בו זמנית. פריצת דרך זו נתנה לי בטחון להתחיל לנהל את השקעותיי הכלכליות בצורה עצמאית ויעילה, ולסמוך על עצמי ועל הכלים הרב חושיים שלי עזרת הכלים שלי הבאתי פלאים לחיי והגשמתי יעדים רבים, אך בו בעת למדתי גם להרפות, להתאזר בסבלנות ולקבל ברוח טובה את מה שלא מתרחש בדיוק כרצוני, מתוך הכרה שלפעמים לבורא יש תוכניות יותר טובות בשבילי. תודה לך רונית היקרה, על שעזרת לי לחוש בנוכחות הבורא בתוכי, מסביבי ובעולם כולו. אילנה פרידמן, רמת – גן. גמלאית מערכת בתי המשפט, מזכירת שופטים בדימוס, בית הדין האזורי לעבודה בירושלים

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

מכמעט ויתור על דוקטורט להתאהבות בו מחדש: כרמל וייסמן התחברה לנשמתה וסיימה את הדוקטורט שלה בקלות והצלחה

שלום רונית,

אני רשומה ללימודי דוקטורט משנת 2001 ומרחתי וגררתי את הפרויקט הענק הזה בכל צורה אפשרית עד כי איבדתי את המוטיבציה להשלים אותו ואת האמונה שהדבר בכלל אפשרי. למעשה, בשלב מסוים, בכלל לא האמנתי כבר שכלי ההתפתחות הרוחנית שלי יכולים לעזור לי במשימה כל כך גשמית ושכלית ובמשך חלק מהשנה התנתקתי מהעולם ומחלקים אחרים בעצמי והאמנתי שרק אם אתמקד בדוקטורט בלבד אצליח לסיים אותו. גם החברה סביב שידרה לי אמונות ש"אנשים שעושים דוקטורט אין להם חיים למשך כמה שנים" וכבר התכוננתי שכך יהיה.

במהלך השיעורים אצלך הראית לי אפשרות שלא הצלחתי לראות: שאוכל לעשות את הנס הזה בצורה הרבה יותר קלה ואיכותית דווקא אם אשאר מחוברת לעצמי ולעולם ולמקום הפנימי הזה שבו כל תחומי החיים מיישרים קו עם חזון וייעוד אחד ותומכים זה בזה. היה לי מאד קשה להיפתח לאפשרות הזו בכל הרמות, פחדתי ללכת לאיבוד ולפספס את לוחות הזמנים, אך בעזרת הכלים הרב חושיים שאת מלמדת, ובייחוד ההזרמה של האנרגיה הנשית והחכמה הנשית שלי, הצלחתי להיפתח לאפשרות הזו ולסמוך על הבורא בנושא הזה.

בסוף דצמבר 2009 סיימתי את הדוקטורט בהצלחה ואת הנס הזה חוללתי רק בזכות ההתמסרות לבורא באמצעות ההתנסות הרב חושית: חציו השני של הדוקטורט נכתב בהצלחה רבה יותר ועם הרבה פחות תיקונים והערות, בפרקי זמן קצרים יותר ותוך כדי פעילות בתחומים נוספים בחיי. כמו כן, המסקנות הסופיות אותן גזרתי מהנושא שחקרתי קשורות קשר הדוק לתובנות ממסע הצמיחה הרוחנית שלי ואני רואה בזכותך כיצד כל תחום בחיי אכן מזין את כל התחומים האחרים ומשתתף באותו החזון בחיי.

ד"ר כרמל וייסמן, חוקרת ומרצה לתקשורת, האוניברסיטה העברית בירושלים

עדכון: ב-2010 כרמל כתבה ספר בנושא המחקר שלה בפרק זמן של חצי שנה בלבד ותוך כדי טיפוח תחומים נוספים בחייה

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

משכירה מתוסכלת לבעלת עסק מצליח: יפעת מנקוביץ התחברה לנשמתה, גילתה את אהבתה האמיתית בקריירה ומימשה את חזונה המקצועי

להאזנה לסיפורה של יפעת בקובץ קול קצר (4 דקות) לחץ/י כאן בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

סיפורה של מיכלאור בן ארי

לרונית, שלום. מכל השפע שזכיתי ללמוד ממך אני מודה לך במיוחד שלימדת אותי להיות גלויה ולא להסתיר. תמיד הייתי מאד שקטה, לא שיתפתי אחרים בפרטים על חיי, שקלתי כל מילה וכל צעד, חששתי מ"מה יגידו" ופחדתי להיפגע. אפילו את העובדה שהתגרשתי הסתרתי מהאנשים שאיתם עבדתי. ממך למדתי שדווקא גילוי לב וגילוי בכלל נותן לי עוצמה מדהימה. כשהעזתי להיות גלויה כיבדתי את עצמי יותר ואיפשרתי לעצמי לכאוב, להיפגע, לאהוב, ולהיות אנושית. כשהייתי גלויה, להפתעתי, הרגשתי דווקא נוח ובטוח יותר בין אנשים ושיש לי מקום בעולם. גיליתי כמה אנרגיה בזבזתי על לא להיות אני, ולמדתי שלהיות אני זה הרבה יותר קל ופשוט. מגיל צעיר חשתי שיש קסם בעולם ורציתי להיות קוסמת, כזו שיודעת ליצור את מציאות חייה. כל חיי חיפשתי תשובות אצל מורים רוחניים רבים, קראתי המון ספרים ומאמרים שדיברו על קסם ועוצמה וסיפרו על תהליכי חניכה של קוסמים, אבל לא נתנו לי טכניקה ברורה לעשות את זה בעצמי. עם כל מה שקראתי וניסיתי, לא ראיתי שינוי בעצמי ובחיי: הייתי נשואה פעם שנייה לא באושר, העבודה שלי לא עניינה ולא אתגרה אותי, והיה בי חוסר שקט פנימי קבוע, שגרם לי לחפש תשובות לשאלות שלא ברורות לי. הייתי בחיפוש אחר "המשהו שלא ידעתי מה הוא" (משפט שאמרתי מאז גיל 15). בזכותך הבנתי מהו הדבר שחיפשתי ומצאתי אותו: להתחבר לנשמה שלי ולנהל את חיי ביומיום מתוך המהות, הייעוד והשליחות שלי.

קריאת הילה והילינג רב חושיים – הכלים המעשיים ששינו את חיי

אחרי הפסקה ארוכה מלימודים למיניהם, קראתי כתבה על פיות ב"ידיעות אחרונות", שבה הוזכר שמך כמי שמלמדת לקרוא הילות ורואה פיות, ומיד נדלקתי וידעתי שאני רוצה לקרוא הילות. הכלים שלמדתי בעבר היו תיאורטיים מדי ולא מדויקים, הם עוררו אצלי יותר שאלות מאשר סיפקו תשובות ורק נגעו בפני השטח, לא הגיעו לשורש העניין. לעומת זאת, עם הכלים שלימדת אותי – קריאת ההילה וההילינג הרב חושיים (על חושיים וחושיים) – אני יודעת כיום להסתכל על כל דבר שאני חווה, להבין, לנקות, לשחרר, ולהמשיך הלאה. בעבר הייתי יכולה להיתקע זמן רב בפטפוט פנימי על משהו שקרה או עשו לי, והיום אני ממש מטפלת בזה, משתמשת בכלים שלי וממשיכה הלאה. בתוכנית העין השלישית למדתי על עצמי מתוך עצמי באופן חווייתי, והבנתי את עצמי באופן שספרים והרצאות אף פעם לא הצליחו לעזור לי. בעצם, אני יכולה היום לכתוב ספר מעניין בעצמי על מה שעברתי, פגשתי וחקרתי בתוכי ובחיי. מה שאהבתי בתוכנית העין השלישית זה את הקלילות והפשטות בה לימדת: הלימוד לא היה תובעני, אלא מעשי, יומיומי, עכשווי, חופשי וקסום. במסגרת לימודי בתוכנית העין השלישית חשתי לראשונה שהנשמה שלי הגיעה הביתה, לגוף שלי: התחברתי לחזון שלי בכל תחומי החיים, למדתי לנהל את הרגשות שלי, הפסקתי "להתעופף" ואני הרבה יותר ממוקדת, חדה ונוכחת. אני הרבה יותר אוהבת את עצמי היום ומבינה שמותר לי ליהנות מחיי, לא רק לשרוד ולעשות "מה שצריך". בעבר פקפקתי ביכולת שלי ליצור את המציאות שלי והאמנתי בגורל ובדת, אך בתוכנית העין השלישית למדתי לקחת אחריות ובעלות על חיי ושאני יכולה לשנות את המציאות שלי, לשתף פעולה עם הבורא והבריות ולחיות כפי שאני באמת רוצה. כיום אני מרגישה הרבה יותר ביטחון בעולם וגאה בעצמי. בזכותך, רונית, השתחררתי מתחושת הכבדות שאפפה אותי והבאתי לחיי שפע, פשטות וקלילות.

דירה, עבודה, כסף וזוגיות: למדתי לחולל ניסים ולהוביל את חיי

בתוכנית העין השלישית גיליתי שאני אכן קוסמת בנשמתי ולמדתי להפוך חלום למציאות בעזרת הכלים הרב חושיים, ולהגשים את יעדיי בתחומים מרכזיים בחיי. במהלך התקשורת הרב חושית שלי עם עצמי ועם הבורא, הבנתי שזה נכון לי להישאר במקום העבודה שלי. ואכן, ככל שהתחברתי לנשמה שלי, סביבת העבודה שלי השתנתה לחלוטין: האנשים שהקשו עלי החליפו תפקיד או התפטרו וגם אני החלפתי תפקיד. כיום אני אחראית על בדיקת וגילוי בעיות והפסדים – תפקיד המספק את יצר הלמידה, החקירה והסקרנות שלי. אני מאד מוערכת בעבודה שלי על היכולת שלי לגלות ולחקור בעיות ועל היצירתיות שלי, שבעזרתה אני מוצאת פתרונות לכל דבר. הכלים שלמדתי בתוכנית העין השלישית אפשרו לי להאיר את מה שיש בתוכי החוצה לעולם. אחד היעדים שאיתם הגעתי ללימודים היה לאזור אומץ להתגרש שוב. במהלך התהליכים שעברתי בתוכנית, גיליתי את הדפוס שמשך אותי לשני בני זוג שלא התאימו לי: נמשכתי לידע שלהם על העולם ולאינטליגנציה שלהם, אך כשזה הגיע לענייני הלב זה לא עבד. במהלך הלימודים אכן התגרשתי ולמרות שהיה לי מאד כואב וקשה, זכרתי שזה היה היעד שלי. יצאתי מהגירושין השניים מחוזקת וחכמה יותר וכיום אני פתוחה לקשר חדש ממקום אמיתי יותר, גם ברמת הלב והנשמה. כשהתגרשתי, רמת ההכנסות שלי ירדה פלאות. הצבתי לעצמי יעד שיהיה לי כסף להמשיך ללמוד בתוכנית העין השלישית ועבדתי עם הכלים שלימדת אותי להגשמת יעדים, אך באותה העת זה נראה לגמרי בלתי אפשרי. זמן קצר לאחר מכן פגשתי אימא של אחד מהחברים של הבן שלי ונוצרה בינינו תקשורת טובה. יום אחד, הגברת הודיעה לי שיש לה סכום כסף שהיא רוצה לתת לי כדי שאוכל להמשיך ללמוד ושאני לא חייבת להחזיר לה. מיותר לציין שנדהמתי. בזכות סכום כסף זה המשכתי ללמוד בתוכנית העין השלישית וצלחתי את התקופה הלא קלה שלאחר הגירושין. יעד נוסף שהיה לי באותה תקופה והיה נדמה כבלתי אפשרי היה שאהיה בעלת דירה משלי. כשהתגרשתי, הדירה שגרתי בה עברה לטיפול מתווכים לשם מכירה. לאחר תקופה שבה עבדתי עם הכלים הרב חושיים שלי על היעד, נמצאו לדירה קונים, אך ביום בו כמעט נחתם הסכם המכירה, אימא שלי הודיעה לי שהיא תקנה את חלקו של בעלי לשעבר בדירה. זה היה נס ענק עבורי שלימד אותי שוב, שכאשר אני מחוברת לנשמה שלי ופועלת למימוש אהבותיי בכל תחומי החיים, אני שותפה ביכולת היצירה האלוהית וזוכה בשיתוף פעולה של הבריאה כולה. אני מודה לך שלימדת אותי להיות קוסמת: לחיות את חיי באומץ ולהעיז להאיר את נשמתי בעולם. מיכלאור בן ארי – רחובות בוגרת קורסי המלך, הקוסם והחכם ותלמידה בקורס הרועה

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

סיפורה של אילנה פרידמן

שלום, רונית. כשיצאתי לפנסיה פחדתי שזה הסוף, שאני פורשת למנוחה מהחיים והדאגה לנכדים שלי תהפוך לייעודי הבלעדי. אך הסקרנות וייצר החיים עדיין בערו בקרבי והמשכתי לחפש את דרכי. תפילתי למימוש עצמי נענתה כאשר הוזמנתי ליריד קריאת הילות בתוכנית העין השלישית, על ידי בתי איריס, שבאותה העת למדה בקורס "הרועה". עוד באותו הערב ידעתי שמצאתי את דרכי האמיתית, ובמהלך שנות לימודי בתוכנית העין השלישית, נוכחתי שאף פעם לא מאוחר מדי להתחבר לנשמתי ולממש את עצמי. רציתי להודות לך, רונית היקרה, שמעטים האנשים ביקום כמוך. בעיני את אישה יפיפייה, עוצמתית, נחושה ומופלאה, שיודעת להעניק מכל הלב, לאהוב וללמד לאהוב. תודה לך שליווית אותי בדרכי ולימדת אותי ללכת יד ביד עם הבורא. גם כשנדמה היה שאני נשברת במהלך הדרך, לא כך היה, ותודה לך שהאמנת בי.

ויתרתי על הכוחנות והשליטה ובחרתי בענווה

כשהגעתי ללימודים בתוכנית העין השלישית הייתי אישה כוחנית, תחרותית, פועלת מתוך מאמץ ונאבקת גם כשאין בכך צורך. עד אז מערכת היחסים שלי עם ילדיי הייתה כואבת, כי למרות הכבוד, ההערכה והאהבה, השהייה שלנו יחד לא הייתה פשוטה, בגלל הכוחנות והשליטה שלי. בשיעורים הראשונים של קורס "המלך" לימדת אותי כלי פשוט לתקשורת מתוך ענווה, וככל שהעמקתי בו חוויתי כיצד הוא פותח דלתות עבורי ועבור אחרים סביבי. הכלים שלימדת אותי בקורסי ההמשך סייעו לי לתקשר עם אחרים בגובה העיניים, וככל שתרגלתי זאת, התחלתי להרפות מהמאמץ לשלוט בתקשורת וזכיתי לתוצאות מפתיעות ומבורכות: כיום מערכות היחסים שלי עם ילדיי השתפרו ונעים לי יותר עם עצמי במחיצתם. ההתנהלות הכפייתית והתחרותית שלי פינתה את מקומה להתנהלות פשוטה, קלילה ושמחה יותר. במהלך לימודיי בתוכנית העין השלישית התחברתי לענווה שבי, למדתי לסלוח לעצמי ומתוך כך לסלוח לאחרים. השלמתי עם מי שהייתי במהלך כל השלבים הקודמים בחיי, והבנתי שבזכות זאת הגעתי להיות מי שאני היום.

פתרתי סיבוך כלכלי בקלות ולמדתי לסמוך על עצמי

אני רוצה לשתף אותך באחד מסיפורי הניסים המשמעותיים ביותר עבורי: במשך שנים רבות הייתי שותפה בבעלות על קרקע בצפון הארץ ובכל אותן שנים לא התאפשר לי למכור אותה בשל מורכבותה של השותפות. כעובדת בתי המשפט לשעבר, הכרתי מצבים רבים מעין אלו, שהסתבכו ונתקעו שנים רבות בבית המשפט ושאפתי להימנע מכך. השתמשתי בכלים הרב חושיים שלי על מנת ליצור שיתוף פעולה עם שותפיי, איתרתי את עורך הדין המתאים ביותר לייצג אותי וזיהיתי את העיתוי המתאים ביותר לעשות את המהלך. השתמשתי בכלי שלימדת אותי, אשר נועד לסגירת מעגלים פתוחים עם אנשים בחיי, וכך זירזתי את הפרידה משותפיי ברוח טובה ומכרתי את חלקי בקרקע במסגרת הסדר שהיה לטובת כל השותפים. בעזרת הכלים שלי למדתי לראות אפשרויות חדשות ולפעול לטובתי ולטובת האחרים בו זמנית. פריצת דרך זו נתנה לי בטחון להתחיל לנהל את השקעותיי הכלכליות בצורה עצמאית ויעילה, ולסמוך על עצמי ועל הכלים הרב חושיים שלי.

למדתי ליצור קשר יומיומי עם הבורא

המפגש שלי איתך, רונית, ועם המורים והתלמידים בתוכנית העין השלישית, היה מאוד משמעותי לי, ובזכות זאת עשיתי תפנית חדה בחיי. הכלים הרב – חושיים שאת מלמדת הם אחת המתנות הקסומות שקיבלתי במסגרת לימודיי והשימוש בהם הוא כיום טבע ראשון עבורי. אני נעזרת בכלים שלי בכל מפגש, בין אם זה עם חברה טובה או עם איש מקצוע, וכתוצאה מכך רמת התקשורת שלי עם אנשים עמוקה ומספקת יותר. אני נמצאת בקשר יומיומי ישיר עם הבורא וכתוצאה מכך חיי קלים יותר ואני חווה אותם באופן עמוק, משמעותי ומהנה יותר. בעזרת הכלים שלי הבאתי פלאים לחיי והגשמתי יעדים רבים, אך בו בעת למדתי גם להרפות, להתאזר בסבלנות ולקבל ברוח טובה את מה שלא מתרחש בדיוק כרצוני, מתוך הכרה שלפעמים לבורא יש תוכניות יותר טובות בשבילי. תודה לך רונית היקרה, על שעזרת לי לחוש בנוכחות הבורא בתוכי, מסביבי ובעולם כולו. אילנה פרידמן, רמת – גן. גמלאית מערכת בתי המשפט, מזכירת שופטים בדימוס, בית הדין האזורי לעבודה בירושלים. בוגרת קורסי המלך,הקוסם והחכם, תלמידה בקורס הרועה. בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

סיפורה של איריס עידו

רונית יקרה שלום,

פגשתי אותך לראשונה בערב מבוא שערכת במאי 1999 ואז הפכת למורתי. בערב המבוא ראיתי אותך – אישה יפה, עוצמתית, חכמה ומיוחדת במינה. הבחנתי בייחוד שלך והרגשתי שהגעתי "הביתה". ידעתי אישור ורווחה והבנתי שיש לי המון מה ללמוד ממך ובמסגרת תוכנית העין השלישית.

מהישרדות ומוגבלות גופנית לשפע וריפוי

בעקבות פגיעה קשה בגב שנגרמה בתאונת דרכים, סבלתי מכאבים עזים ומהגבלת תנועה. מצבי הבריאותי הִקְשָה עלי להמשיך לעבוד במקצועי כגננת והוכרזתי ע"י משרד החינוך כבלתי כשירה רפואית להמשיך לעסוק בתחום. ללימודים בתוכנית "העין השלישית" הגעתי כשאני נתונה במצב כלכלי קשה, לאחר שלא עבדתי במקצועי כמה שנים. אמנם הייתי בתחילת דרכי כמטפלת בשיטות הילינג שונות, אך לא היה לי מקור הכנסה קבוע שמגבה את צעדי הראשונים בקליניקה. בנוסף, טיפלתי בפונים אלי ממקום הישרדותי וחרדתי, במקום לבטוח בעצמי, במטופלים ובתהליך.

במסגרת השתתפותי בתוכנית העין השלישית (בפגישותיי האישיות אתך של ייעוץ, טיפול ואימון ובמסגרת הקורסים שלמדתי אצלך) קיבלתי ממך ליווי ממוקד שחיזק את היכולת להגשים את יעדיי ולחולל מהפכה בחיי. למדתי לגייס את כל המשאבים הפנימיים שלי – האסרטיביות, הנחישות, הכוחות הפנימיים והיצירתיות שלי ובעזרתם למדתי ליצור עבור עצמי את מה שרציתי – מתוך עוצמה פנימית, בקלות וללא מאבק. הכלים הרב חושיים שלימדת אותי כבשו את לבי ובעזרתם הפכתי את חיי לפשוטים, קלילים, מרתקים ומלאי עוצמה. בין השאר השתמשתי בהם על מנת למצוא מקור פרנסה חדש ולהגיע לראיונות עבודה ממקום של שלווה ובטחון עצמי.

בשלב הראשון יצרתי לעצמי עבודה כמנהלת גלריה לאמנות ובהמשך, כאשר הבנתי שעלי להמשיך ולהתפתח מבחינה מקצועית השתמשתי שוב בכלים הרב חושיים שלי והפעם יצרתי עבודה שאני מאוד אוהבת וטובה בה – יצירת הפעלות דרמה לילדים. בעזרת תרגול המדיטציה הרב חושית והשימוש היומיומי בכלים הרב חושיים שיקמתי את בריאותי והבאתי את גופי למקום של ריפוי, קלות, דינמיות וחיוניות. לבסוף, כחודשיים נוספים לאחר הטיפולים אתך, יצרתי נס והתאפשר לי לחזור להיות גננת. המסע שעשיתי בהנחייתך לימד אותי ליצור שפע ואין ספור אפשרויות ליצירה מתמדת ומתחדשת בכל התחומים.

טיפול בעצמי ובאחרים ממקום בריא ומאוזן

במהלך השתתפותי בקורס "הקוסם" זיהיתי ושחררתי מעצמי תפיסה שקרית שעלי להציל את העולם כדי שהוא יהיה יפה ונטול מכאובים ולמדתי לא לקחת אחריות על אנשים ועל מטופלים. בנוסף למדתי להבחין בין האנרגיה שלי לבין האנרגיה של אחרים, להתמקד במי שאני וביעדים שלי, שחררתי את הציפיות של אחרים ממני ודפוסים שגרמו לי להתנהל באופן אוטומטי. בעזרת ההיכרות עם הקוסמת שבי למדתי לאשר את עצמי ולאשר את האחרים בו זמנית, לטפל בעצמי ותוך כדי כך לטפל באחרים. הבנתי כי לכל אדם דרך ייחודית המזמנת אתגרים ייחודיים. הבנתי שכמטפלת, עלי לעזור לכל אדם להניע את כוחות הריפוי של עצמו ולתמוך בו לאשר את עצמו בדרכו.

מציאת דרכי הייחודית

לאורך תקופת לימודי ב"עין השלישית" אפשרת לי מרחב ללמוד בעצמי על עצמי, ליצור את דרכי הייחודית ולהעניק לעצמי. זוהי בשבילי הזדמנות להודות לך על המשמעות העמוקה שלך בחיי ולהביע את הערכתי ואהבתי הרבה אליך כאדם, כמורה וכשותפתך לדרך כיום. את מהווה לי השראה למצוא את דרכי הייחודית בתוכי, ליושרה, אמת, אהבת הבורא והבריאה, אהבת החיים, חברות, כבוד, נדיבות, אומץ, התמסרות טוטלית, שעשוע והנאה.

אני מודה לך על השיעורים הקלילים, הפשוטים והמשעשעים שיצרת. בזכות האווירה הייחודית יכולתי לשחרר מעצמי בקלות דפוסים שהחשבתי כבעיתיים, קשים ומאתגרים. בדרכך הצבעונית והססגונית היית שם בשביל לאשר כל אחד ואחת מתלמידייך. מחויבותך לאמת הפנימית שלך, למהות, לייעוד ולשליחות שלך, מתוך אנושיות ואישור, משמשות לי דוגמה אישית והופכות את המסע הזה לאפשרי, משעשע, מצמיח ומרתק. אני מתרגשת בכל רגע לקראת ההרפתקה הבאה.

כיום, לאחר שהוכשרתי כמורה, יועצת ומטפלת במסגרת "העין השלישית" אני משמשת כגננת לגיל הרך וממלאה את תפקידי בהצלחה ובהנאה רבה, ממקום יצירתי ופורה. במקביל, הקליניקה הפרטית שלי בשלבי צמיחה.

יש לי זכות ענקית להיות חלק מצוות "העין השלישית": ללמד בעצמי ואף להצטרף לשיעורים שאת מלמדת, לשמש בהם מורה מסייעת וכך להמשיך ללמוד ממך ולהמשיך להתפתח ולצמוח. את מהווה לי השראה ללוות תלמידים במסעם למימוש יעדיהם, לראות את אורם ולהזכיר להם את הנשמה שהם.

אני מרגישה בת מזל ומבורכת על יצירת השפע בחיי, על היצירה המשותפת שלנו, היכולת לחקור ולהתמסר למה שהבורא מדריך ומנחה אותנו בעבודת הצוות, ואני רואה את הברכה לעבודתנו המשותפת בכל תחומי חיי.

תודה,

איריס עידו

מושב זכריה, עמק האלה

גננת לגיל הרך, מורה, יועצת ומטפלת רב חושית

בוגרת תוכנית העין השלישית (קורסי המלך, הקוסם, החכם והרועה) חברה בצוות "העין השלישית"

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

סיפורה של כרמל וייסמן

שלום, רונית. הגעתי ללמוד אצלך ב 1998 בתקופה שבה סיימתי תואר שני והתעניינתי בקורסים רוחניים כתחביב. מגיל צעיר מאד הנהגתי את הילדים סביבי, ופעמים רבות נאמר לי שמתאים לי להיות מדיום או גורו. בשנות העשרים שלי השתתפתי באינספור סדנאות ניו אייג', אך את, רונית, היית האדם הראשון שפגשתי שלא התרשם ממני כל כך. אז התחלתי ללמוד אצלך בעיקר כדי להרשים אותך, להראות לך כמה שאני מיוחדת ומוצלחת ורוחנית. התחלתי את לימודי אצלך כבחורה ילדותית ו"שטחית": עד אז, רוחניות נתפסה אצלי כתיקשור עם רוחות רפאים מעניינות, אך בקורס המלך פיתחתי מודעות למושגים כמו חיבור לנשמה, חזון וייעוד אישי, ובמסגרתו לימדת אותי לנהל אורח חיים יומיומי של עומק ומשמעות. הגילוי גרם לי לרצות להמשיך את הצמיחה שלי במסגרת תוכנית העין השלישית וכך המשכתי לקורס הקוסם ואמנות הטיפול הרב חושי (הילינג), לקורס החכם ואומנות הייעוץ הרב חושי (קריאת הילה) וכעת אני תלמידה בקורס "הרועה" ואמנות המנהיגות, היזמות וההוראה הרוחנית. לאחר עשר שנים של היכרות איתך, רונית, הצלחתי סוף סוף להרשים אותך קצת, דווקא כשהפסקתי לנסות להיות התלמידה הכי טובה שלך והתחלתי באמת לגלות את עצמי ולשנות את חיי. החסד הגדול שעשית עבורי היה שראית את האמת לגבי ולא קנית את הלוקשים שלי גם כשאני האמנתי בהם בכל ליבי. באתי אליך "מגניבה" אבל מצאתי את העומק, המהות והאמירה הייחודית שלי, בזכות זה שתבעת ממני להתחייב לעצמי ולהתגייס למען עצמי, לא להסתפק בשטחיות מתקתקה ולא להמשיך להסתתר מאחוריה. באתי אליך כדי להיות רוחנית אבל בקורסים שלך למדתי בעיקר להיות בת אדם. נאספתי אל עצמי, התמקדתי בחזוני ויעדי, עידנתי את עצמי ולמדתי ממך את אמנות ההלימה – ההתאמה ההרמונית לזמן, למקום, לנוכחים ולטובה העליונה של הכול. במהלך השנים שלמדתי אצלך נחשפתי לאינספור איכויות נדירות בך כאדם וכמורה: התמסרותך מעוררת ההשראה לשליחותך ומימושך העצמי; הגישה הניטראלית, החומלת והמשועשעת שלך לטיפול יעיל וקליל בכל דבר ועניין; הגמישות, הפשטות, היצירתיות והדיוק שלך במציאת "שביל הזהב" בכל תחום ועוד. אבל מה שהיית בשבילי יותר מכל, זו אימא. לאימא הביולוגית שלי לא היה את הידע הרוחני ללוות אותי בתהליך של התבגרות בריאה, מה גם שהתקשיתי להיפרד מהמקום הילדותי. את עזרת לי להפוך לאישה בוגרת ועוצמתית מבלי לאבד את הילדיות, ההתלהבות והקסם ואף להעצים אותם. כיום אני לוקחת את הצעד הבא שלי בפיתוח איכויות האם שבי: למרות הפחד העצום מאחריות לחייו של יצור אחר והחשש לאבד את החופש שלי, אימצתי בשנה האחרונה כלב מדהים ומחונן. אני מודה לך על כך שקיבלת גם אותו כתלמיד שלך ואת מאפשרת לו להשתתף בתוכנית העין השלישית לצידי.

למדתי ליצור יחסים מנשמה לנשמה

על אף שהיו לי חברים רבים, הרגשתי ש"אני לא עצמי" איתם. התאמתי את עצמי לסביבה החברתית שלי, הבלטתי את החכמה האינטלקטואלית וההומור הציני שלי והתחברתי עם אנשים על בסיס זה. בתוכנית העין השלישית פגשתי לראשונה אנשים מרקעים ובגילאים שונים ומגוונים, שהקשר איתם התקיים על בסיס חדש, ברמת הנשמה. במהלך הקורסים, למדתי לראשונה שכוחה של קהילה אינה בדמיון בין חבריה, אלא דווקא בהסכמה שלהם לאפשר לעצמם ולאחרים להיות שונים זה מזה, להיות לגמרי עצמם ועדיין ביחד. באחד המפגשים האישיים בינינו, נתת לי ייעוץ, טיפול ואימון שהתמקד בחיזוק היכולת שלי לזהות את בני בריתי ולהתחבר עם אנשים מנשמה לנשמה ומלב אל לב, במקום מהשכל והתדמית החיצונית. כעבור כמה חודשים של אימון בנושא בעזרת הכלים הרב חושיים, הצטרפתי לבית ספר לקונגפו והכרתי בבת אחת כמה עשרות חברים חדשים ומופלאים, שחלקם הצטרפו גם ללימודים בתוכנית העין השלישית. שנה אחר כך, כשעברתי לתל אביב, חלו שינויים דרמטיים נוספים בסביבה החברתית שלי והשתמשתי בכלי נוסף שלימדת אותי על מנת לסגור מעגלים ולשחרר חברים שכבר לא מתאימים לי. כיום אני מוקפת בחברי נפש נפלאים מרקעים וגילאים שונים, על אף שהחיבור בינינו לא תמיד הגיוני למתבונן מבחוץ.

רכשתי את בית חלומותיי: דירה עם חצר בלב תל אביב

כשהתחלתי את קורס "החכם" הייתה לי דירה בנתניה והשתמשתי בה כבסיס לנדודיי בעולם. טיילתי בלמעלה מ 30 מדינות ונהניתי מהיכולת שלי להרגיש בבית בכל מקום, אך שאפתי להרגיש שייכת לאיזה שהוא מקום. בשנת 2006 גמלה בליבי ההחלטה לעבור לתל אביב. לימדת אותי שלכל עיר ולכל בית יש נשמה ואפשר להיות בתקשורת עם כל דבר, כך שיצרתי קשר על חושי עם תל אביב וביקשתי ממנה שתקבל אותי ותמצא לי מקום הולם בקרבה. הייתה זו תקופת השיא של מצוקת הדיור בעיר ולכן במקביל שחררתי מהמרחב שלי אמונות חוסמות שגרמו להאמין שהדבר אינו אפשרי בשל מחסור ותחרות. ואכן, תוך 3 שבועות חתמתי חוזה שכירות לדירה מופלאה ומרווחת בקרבת הים, כפי שדמיינתי. בתל אביב הרגשתי לראשונה רצון לטעת שורשים. רציתי לגור בדירת קרקע עם חצר ולהרגיש כמו במושב אך גם ליהנות ממיקום מרכזי בעיר. מחירי הדיור בעיר עלו בהתמדה ואנשי מקצוע צחקו עלי ש"אין דבר כזה" ואם יש זה בטח הרבה מעל התקציב שלי. תמיד לימדת אותי שהכול אפשרי ועלי להעיז לחלום בגדול, כך שהשתמשתי בכל הכלים שלימדת אותי להגשמת יעדים וסירבתי להתפשר. ידעתי בליבי שזה המקום שלי בעולם ולכן הוא חייב להיות בהישג ידי, והאמנתי בדרכיו היצירתיות של הבורא להביא אותי אל היעד. הבורא יצר לי את השפע הכספי לקניית הדירה בדרך מופלאה וקלילה: אותה תקופה עלה הביקוש מצד תושבי חו"ל לדירות באזור שלי בנתניה ומכרתי את דירתי ברווח עצום. במשך החודשים בהם חיפשתי דירה, הכסף אגר ריביות גבוהות בבנק, כאשר לפתע ערך הדולר צנח באופן משמעותי וערכו של כספי בשקלים זינק בהתאמה. בדיוק אז מצאתי את הדירה שלי, "צימר" עם גינה פרטית ועצי פרי בלב תל אביב, בדיוק כמו שחלמתי. על אף שהבעלים כבר היו במו"מ מתקדם עם קונה אחר, ידעתי שזה הבית שלי. מהלך הקניה היה בלתי הגיוני בעליל: הקונה שכמעט חתם על חוזה לפני שהגעתי התנדף כלא היה, הסכום שבו הוצעה הדירה למכירה היה סביר ואף נמוך ביחס לדירות אחרות שראיתי, וכל זאת התרחש בעיתוי המושלם שבו היה בידי סכום הכסף שהספיק בדיוק לקניה. בעבר, לא ידעתי לקבל ניסים ונהגתי לחפש איפה ה"עוקץ" בסיפור. בזכות לימודי בתוכנית העין השלישית פיתחתי אמונה, נחישות ויכולת לקחת בעלות על מה ששייך לי, כך שקיבלתי את הקלות שבה התגלגל ביתי לידי כנס טבעי שמגיע לי. מאז הגשמת החלום הענקי וה"בלתי אפשרי" הזה, התחזק הביטחון שלי ביכולת ליצור בחיי כל מציאות שאני חפצה בה. הבנתי שאת בקשותי ותפילותיי אני מפנה למעשה אל עצמי, אל הניצוץ של הבורא בנשמתי, ובזכות הכלים שלימדת אותי, יש לי כעת את היכולת להגשים את משאלותיי בכוחות עצמי!

מהפך בגישה המקצועית שלי: הוראה ועיתונות מתוך ענווה

כשהכרתי אותך עסקתי בעיתונות. במהלך לימודי אצלך הבנתי בהדרגה שהמהות המקצועית שלי היא הוראה, ולכן התחלתי להרצות במוסדות אקדמיים וכתבתי דוקטורט בתקשורת. בתחילת דרכי כמרצה הייתי "מטיפה" את חומר הלימוד וחסרת סבלנות לטעויות של סטודנטים. בעקבות הדוגמא האישית שלך כמורה והתהליכים הפנימיים שעברתי כתלמידה שלך, אני חוקרת כיום את תהליכי הלמידה הייחודיים של הסטודנטים שלי ומאפשרת להם מרחב למידה בטוח וגמיש. סגנון ההוראה שלי התהפך: כיום אני מרצה בגובה העיניים ואף פיתחתי קורס שמסייע לסטודנטים לתרגל מיומנויות למידה ולהתמודד עם חומרים אקדמיים באווירה משחקית ובטוחה. כל זאת מתאפשר בזכות הכלים שלמדתי ממך: לעצב אווירה של שיעור ולהיות בתקשורת רב חושית עם התלמידים תוך כדי השיעור. בזכות ההתמחות שאני עושה לצידך בקורס "הרועה", התחברתי מחדש למהות של מקצוע התקשורת אותו אני מלמדת, ואני רוכשת כישורים חדשים ונדירים של עשייה עיתונאית ומפגש עם מרואיינים מתוך ענווה.

התחברתי ליהדות בדרך אישית, חופשית ודינמית

בעבר למדתי קבלה והתנסיתי בקיום מצוות היהדות. בעזרת המפגשים בינינו, הטיפולים שהענקת לי והכלים שרכשתי בקורס החכם, גישתי ליהדות עברה שינוי מהפכני. השימוש בכלים הרב חושיים פתח לי צוהר להתבונן על היהדות דרך העיניים שלי, להעיז להבין אותה על פי חכמת הלב שלי ולראות אותה כתורת חיים חופשית ודינמית ולא כחוק שמוכתב לי מגורם חיצוני. בשיעורים שנערכו בסופי שבוע קיימנו ארוחה משותפת באווירה מקודשת: כל תלמיד התחבר לבורא בדרכו וכך הברכות והטקסים נוצרו בכל פעם בצורה אחרת, חיה ומרגשת. זו הייתה חוויה שונה מאד ממה שנחשפתי אליו הן בחוגי היהדות האורתודוכסית והן בחוגי היהדות המתחדשת, המייצרת פרשנויות וטקסים חדשים ברוח זמננו. למדתי שחיבור חי למקורות אינו הפיכת כללי הטקס של השבוע שעבר לדת החדשה, אלא פירושו להיות בדיאלוג רגיש ואישי עם הבורא ועם התורה, דיאלוג שמתחדש בכל יום ובכל רגע. אני מתקשה לקצר את המכתב הזה ומוותרת בלב כבד על סיפורי ניסים רבים נוספים שקרו לי בעשר השנים האחרונות וקורים לי מדי יום. ההתמחות לצדך בקורס "הרועה" מאפשרת לי לראות יותר ויותר ניסים קטנים ומופלאים בעשייה היומיומית שלי. אם בעבר הייתי דרמטית וזימנתי לחיי התרחשויות קיצוניות, אני חיה כעת חיים "שגרתיים" בהתלהבות עצומה ובחיבור לאלוהי הדברים הקטנים! בזכותך אני יכולה להגיד על עצמי היום שאני אדם נורמאלי, מבלי לחשוב שזו קללה, ובו זמנית להבין את הייחוד שלי. התודה והאהבה העצומה שלי אליך היא מעבר למילים… באהבה ובהתלהבות לקראת הבאות, כרמל וייסמן, תל אביבית מרצה לתקשורת ועיתונאית בוגרת קורסי המלך, החכם והקוסם ותלמידה בקורס "הרועה" בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

סיפורה של טל רייזמן

שלום, רונית. הגעתי אלייך לייעוץ רוחני באמצעות קריאת הילה, בעקבות קשיים שחוויתי בתקשורת ביני לבין בתי המתבגרת. באותה תקופה היינו נתונות במאבק שהעכיר את האווירה בבית: חרדתי לגורלה, ניסיתי לשנות אותה, לא ידעתי איך להתמודד עם ההתנגדות שלה ואיפה לשים לה גבולות. במהלך הייעוץ הסברת לי שהבת שלי זקוקה לתקשורת מסוג אחר, כזאת שתדבר אל ליבה, והזמנת אותי לשיעור המבוא לקורס "המלך ואמנות הכלים הרב חושיים". בשיעור לימדת כלי פשוט ומעשי לתקשורת זורמת ובריאה, שמתאים לכל אדם לפי צרכיו. בעקבות החוויה העוצמתית של ההתנסות בכלי, הצטרפתי לקורס ולמדתי כלים משמעותיים נוספים. בעזרת הכלים התחברתי יותר לקרקע ופיתחתי בטחון בדרכי. המשכתי לבוא שיעור אחר שיעור וקורס אחר קורס וכיום אני משתתפת בקורס "הרועה". אני מודה על ההזדמנות והזכות שיש לי ללמוד בתוכנית העין השלישית, על התובנות שקיבלתי, על השינויים שעשיתי, ועל כל הטוב והשפע שנוצר בחיי מאז ועד היום.

בתי הפכה לחברה הכי טובה שלי

בעזרת הכלים שרכשתי בתוכנית העין השלישית למדתי להתחבר לעצמי, לנהל את חיי ולהניח לבתי להיות כפי שהיא אמורה להיות, בגיל שלה ובמקום שלה. למדתי לקבל אותה במקום להלחם בה, והמאבק בינינו פסק. תרגול הכלים הרב חושיים אפשר לי לגלות בהדרגה איזו ילדה מדהימה אני מגדלת. במקום לשקוע בחרדות לגביה ולדרוש ממנה, התחלתי לראות אותה באמת. ככל שחיזקתי והכרתי את עצמי ועוצמתי, יכולתי לראות ולהראות לבתי את עוצמתה שלה, כנערה נפלאה, רגישה, אמיצה, נחושה, עם לב ענק. כיום יש בינינו תקשורת זורמת, הערכה ואהבה גדולה אחת לשנייה. הבת שלי הפכה לחברה הכי טובה שלי והאווירה בבית שלנו היא פשוט כייפית. הרווחנו לנו יחסי אם-בת נפלאים! הכלי הבסיסי שלימדת אותי בשיעור המבוא ואשר סימן את ראשית השינוי, הוא הכלי האהוב עלי והיקר לי מבין כל הכלים שלמדתי אצלך. לשמחתי, זכיתי להעמיק, לדייק ולעדן אותו בקורסי ההמשך.

לנהל את חיי מתוך חופש וקלילות

בכל השיעורים, הטיפולים והקורסים שלקחתי בתוכנית העין השלישית חשתי שאת, רונית, רואה אותי ונמצאת שם בשבילי בענק. הרגשתי שאת מחויבת באופן טוטאלי, לי באופן אישי, ולנו, תלמידייך, כקבוצה. תמיד ראית והזכרת לי את המתנות והאיכויות שבאתי איתן לעולם, דבר שחיזק את היכולת שלי ללמוד למצוא את העוצמה שלי ולהישען עליה בזמנים מאתגרים. כש"נפלתי" לתחושות של כבדות ורצינות, תמיד שלפת בדיחה או משפט מצחיק, שגרם לי לצחוק על עצמי ואפשר לי לזוז הלאה מהתחושה עליה נתקעתי. בזכות מחויבותך העמוקה לאמת, תמיד קיבלתי ממך משוב ענייני וממוקד שהעיר והאיר אותי. עם זאת, לא נתת לי את ה"תשובה" בכפית, אלא אפשרת לי למצוא אותה בעצמי. כך יכולתי לחזור להתמקד ביעדים שלי ולהגשימם. נתת לי את המשוב באנושיות, אכפתיות ונדיבות, ולימדת אותי לגלות חמלה כלפי עצמי, מה שגרם לי להקלה ואפשר לי להשתחרר מקשיים יותר בקלות. אני קוראת לכל זה אהבה, שנתנה לי השראה ענקית ללמוד ולמצוא את המחויבות האמיתית שלי לעצמי, לאמת שלי ולהעריך את הדרך הייחודית שלי. הלימוד בתוך קבוצה, יצר לי הזדמנות ללמוד מאחרים והקל עלי להתחבר לאיכויות של קלות, שעשוע ומשחק. דרך היחסים עם חברי הקבוצה תרגלתי תקשורת בריאה וזורמת, התאמנתי בנתינת וקבלת עזרה, למדתי ליצור הסכמים שנכונים לי עם חברי הקבוצה ולמצוא את מקומי בתוך צוות. הלימוד בקבוצה איפשר לי לפתח מודעות למתנות הנשמה גם של אנשים אחרים והאימונים עם חברי הקבוצה הכשירו אותי לחקור ולהכיר את עצמי יותר לעומק. הלימוד תוך כדי תנועה, צליל, משחק, תיפוף, ריקוד, שירה וכדומה, יצר אצלי חוויה לימודית רב חושית: למדתי גם ברמת הגוף (חושי) וגם ברמת הנשמה (על חושי), דבר שיצר חוויה ססגונית מאד. השילוב לימד אותי על יצירה בפן החושי (הגוף) מתוך הקשבה לפן העל–חושי (הנשמה). כך פיתחתי את היכולת לפעול וליצור מתוך הקשבה לנשמה, ופחות מתוך "הטייס האוטומטי" של ההרגלים שלי. זהו שילוב שהיה עבורי לפעמים מאתגר מאד, ועם זאת כאשר שחררתי את הפחד, הרצינות, והמחשבה המקובעת, הוא היה משעשע, מרתק, מסקרן, מרענן, משובב נפש, חיבר אותי לילדה שבי, ויצר חופש, שמחה ושחרור, גם לגוף וגם לנשמה.

פיתוח מנהיגות נשית

הלימודים בתוכנית העין השלישית נתנו לי הזדמנות נפלאה להתחיל לחקור את האמונות שלי: מה מוביל אותי, מה מפחיד אותי ולמה. קיבלתי הזדמנות להתחבר ללב שלי, להכיר את הנשמה שאני ולפתח את הרב-חושיות שבי. עשיתי היכרות מחודשת עם אלוהים בצורה שהיא חסרת פנייה דתית, חקרתי את האמונה שלי בו והתחלתי לחזק את היכולת שלי לדבר איתו, להתייעץ איתו ולהקשיב לו. הכלים שלמדתי במסגרת תוכנית העין השלישית עזרו לי להבין מי אני: אישה מאד עוצמתית. למדתי לתת לעצמי יותר מקום ונעשיתי חשובה במערכות היחסים שלי. נעשיתי שווה, תרתי משמע. חיזקתי את היכולת שלי להיות יותר ברורה במה שאני רוצה מעצמי ומאחרים והרשיתי לעצמי להציב גבולות עם הסובבים אותי. במהלך הלימודים גדלה העוצמה הנשית שלי וגבר הביטחון העצמי שלי בכך שאני יכולה ליצור את מה שאני רוצה וצריכה לעצמי, בעצמי. המדיטציה והעבודה עם הכלים הרב חושיים בחיי היומיום מעניקים לי הנאה ורגיעה. זהו מקום של שקט, הענקה לעצמי והתחברות לעצמי, לתובנות וליעדים שלי: לראות וללמוד את שיעורי היום שעבר, לשחרר אותו ולהתכוונן ליום החדש. המדיטציה והכלים הרב חושיים גורמים לי לנווט את חיי ביותר חכמה, קלילות וקסם, וליצור ביותר חופש, שמחה, ומודעות לייעודי כנשמה בגוף בעולם הזה. הזכות לעבוד עם הכלים הרב חושיים ביומיום נפלאה בעיני. אני מרגישה הרבה יותר על הקרקע, בטוחה בחוש ההתמצאות שלי ומביאה אותו לידי ביטוי במשימות בהן אני מדהימה ומפתיעה את עצמי. כיום, כשאני עומדת בפני אתגר, אני משתמשת בכלים הרב חושיים שלי ומתמודדת בכוחות עצמי. תודה לך רונית, שכמורה שלי, יצרת את מרחב הלימודים המקודש והמופלא הזה, פתחת לי דלת למסע שממשיך כל יום מחדש. הראית לי שאפשר, שכדאי, שמותר. הובלת אותי לחקור בעצמי את עצמי באומץ, ובאמת. עזרת לי להתחבר למעיין המודעות, והקסם, והיית לי השראה. תודה ענקית מעומק ליבי ונשמתי. טל רייזמן, תושבת מודיעין סגנית מנהל מדור, מח' בינוי, בנק הפועלים בוגרת קורסי המלך, הקוסם והחכם, תלמידה בקורס הרועה בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

סיפורה של מירי לוי

לרונית המדהימה! תתגמדנה המילים ותקצר היריעה להביע מילות הערכה, למורה נפלאה, על תקופה נפלאה, על תשומת הלב האישית והחמה. לימדת אותי ראייה אמיתית ונכונה לי, דרכה אני מביטה בחיי בצורה שונה, גם אם צף בי פחד. אני יכולה להעיד כי הגעתי אלייך בקומה שפופה ויצאתי בזכותך בקומה זקופה.

היכרות עם מהותי ועוצמותיי

הגעתי לתוכנית "העין השלישית" כמה שנים לאחר שהתגרשתי. הייתי כלואה בתוך עצמי: סגורה, חסרת בטחון ומפוחדת. המשפחה שלי שלטה בי והנשיות שלי הייתה מדוכאת. הרגשתי שאני לא ראויה. כשהגעתי לראשונה לקריאת הילה אצלך, ראיתי מולי אלה, יפיפייה, אסרטיבית, תמירה וחופשייה, חשתי בחיבור שלך לעצמך והתפעלתי כל כך. מעולם לא פגשתי נשים כמוך ורציתי להפוך לאישה כזאת. הגעתי ללימודים בהתלהבות שמעולם לא חוויתי: הייתה לי מספרה משלי ולא העזתי להעדר ממנה, בייחוד בשעות הלחץ, אך ביום של הלימודים בעין השלישית הייתי עוזבת הכל ורצה ללימודים. שאר התלמידים מרשימים אותי מאד, הם אנשים מיוחדים שנותנים לי דוגמא אישית להתפתחות עצמית. בהפסקות הם משתפים אותי בהצלחות שלהם ונותנים לי השראה ועידוד לגלות ולרפא את עצמי באמצעות קריאת הילה. כשהגעתי לתוכנית העין השלישית חיי היו סוערים ובתוכנית מצאתי חממה של מנוחה ומקום בו אני יכולה לרפא ולהכיר את עצמי. הכרתי שם מירי אחרת מזו שההורים שלי אמרו לי שאני. אמנם היו גם רגעי חולשה ופחד לגדול ולממש את העוצמה שבי, אך הנשמה שלי דחפה אותי להמשיך ללמוד, גם לאחר תקופה של הפסקה.

שקט פנימי, כבוד עצמי וסליחה

במסגרת לימודיי ב"עין השלישית" הצלחתי לשחרר את הפחדים ששלטו בי ומנעו ממני לחיות את חיי בצורה חופשית, להשתחרר מכבלי המשפחה המורחבת ומהמתח בחיי וכיום אני חווה שקט פנימי עמוק בתוכי. היה לי הכול בחיים והרגשתי שאין לי כלום, כל עוד לא היה לי את השקט הפנימי הזה. איחלתי זאת לעצמי כל חיי ועכשיו אני מתנהלת מתוך חופש ושמחה. מהמקום הזה, אני מצליחה סוף סוף לפתוח את הלב גם כלפי עצמי וגם כלפי אחרים. כשאני מתקשרת עם אנשים כיום אני עושה זאת מתוך פתיחות לב אמיתית, בעוד שבעבר תמיד חשתי לא נעים, מחויבת להם או מנוצלת על ידם. היום אני כבר לא נחבאת אל הכלים אלא משתמשת בכלים שלמדתי ב"עין השלישית". אני מפרגנת ומודה מקרב לב לעצמי, לך, רונית, ולעין השלישית, על הזכות שקיבלתי לחיות ללא תלות, בזרימה, באהבה ובמודעות ולראות את הנשמה שבכל אחד ובכל דבר בעולם. עברתי תהליך ממושך של סליחה כלפי מירי הישנה וקיבלתי במתנה את מירי שאני היום. בתודה ובאהבה, מירי לוי, בת ים מעצבת שיער בוגרת קורסי המלך, הקוסם והחכם, תלמידה בקורס הרועה בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

תודתה של איריס אשוח

היי רונית, מאד נהניתי מהיריד הילינג האחרון, שעסק בנושא "הייעוד שלי" ומהקלילות בה העברת בו חומר אשר רבים אחרים לוקחים ברצינות תהומית ואפילו הייתי אומרת בכבדות. נגעת בנקודות שמאד חשובות לי כגון: התמדה ועידוד עצמי ונפלו לי הרבה אסימונים. אני במקצועי מעצבת תכשיטים (כבר 12 שנה) ובשנה וחצי האחרונות פניתי לכיוון של מוביילים ותכשיטים אנרגטיים שיש בהם ערך מוסף של חיזוק תכונות וזימון כל מיני דברים לחיים. די נתקעתי, כי כמו שאמרת בהרצאה, ישבתי בבית וחיכיתי ש"מישהו יגלה אותי" – היו כמה חנויות שעבדתי איתן, אך לא התמדתי ולאט לאט הפסדתי את החנויות. מאד אוהבים את האומנות שלי, אבל כשאני לא עושה כלום אז דברים לא זזים ומה ששמעתי אתמול בהרצאתך ועברתי בהילינג שקיבלתי נתן לי "דחיפה" וכבר בנסיעה חזרה הביתה צצו לי המון רעיונות. ההילינג שעברתי אתמול ביריד היה מדהים! זו הפעם הראשונה שאני מקבלת טיפול אנרגטי וממש מרגישה אותו. במהלכו השתחררו ממני בדיוק הדברים שהיו אמורים להשתחרר כולל כאב ראש איתו הגעתי ליריד. יש לציין שהמתמחה שטיפלה בי הייתה מדהימה, חמה ולבבית. בלילה שאחרי היריד חלמתי שני חלומות ברצף שהראו לי ממש מה אני אמורה לעשות כדי להמשיך להתקדם בחיי. התעוררתי מהחלומות בארבע לפנות בוקר, זכרתי אותם בבירור, מיד התיישבתי לכתוב אותם ותוך כדי כך הגיעו לי המון תובנות. יש לציין שהיום בו נערך היריד היה מאד טעון עבורי מבחינה רגשית והיריד היה בדיוק במקום. למרות שכבר רציתי לוותר על השתתפותי בו לא התייאשתי והכרחתי את עצמי להגיע אליו ואני שמחה שכך עשיתי. המכתב הוא ארוך כיוון שאני מאד מתלהבת ואני מודה לך מאד על הייעוד והשליחות שלך (כמובן שאחרי ההרצאה סוף סוף הבנתי מה זה ייעוד ושליחות). אני בטוחה שתראי אותי הרבה, אגיע ליריד קריאת הילות הבא, שוב המון תודה, איריס אשוח, אמנית מקציר 6/8/08

לאתר של איריס: http://www.irisashuach.com

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

תודתה של יוכי ארצי

שלום רונית, אהבתי לקרוא את כתיבתך וכמטפלת משפחתית וזוגית, אני שואבת השראה מהכתבות שלך. בכתבה "דרושה מלכה", ההשראה ששאבתי היא ההכרה שיש ללמוד להכיר את הנשמה, להקשיב לה, לתת לה להוביל אותך, לאפשר לה להביא את רצונותיה האמיתיים אל גופך הפיזי ולאפשר לה להפוך חלומות למציאות. אני מדריכה שלוש אחיות, שתי תאומות בנות 12 וילדה בת 10, שעוברות תהליך מכאיב של היפרדות הוריהן. כמטפלת משפחתית אני דוגלת בשיתוף כל בני המשפחה, כך שהאם והבנות נוכחות בטיפול, ואני משתמשת בדמיון מודרך להעלאת המודעות העצמית של הנשים. בהשראת הכתבה שילבתי בדמיון המודרך הנחיה להקשבה לנשמה ולתת לה להוביל אותך. הנחיתי אותן להתחבר אל הטוב שבתוכן, אל הנשמה המיוחדת שעמה באו לעולם ולבדוק מה רצונה האמיתי של הנשמה, איך היא מנחה אותן להתגבר על כעס ותסכול ולקבל דברים שאין לנו שליטה עליהם, כמו גירושי ההורים. האם והבנות חשו רגיעה עמוקה והקלה רבה לאחר התרגיל ונראה כי התקשורת בין האם והילדות השתפרה. אשמח אם תשתפי את קוראיך בתגובה שלי. תודה על ההשראה המאדירה, יוכי ארצי מטפלת משפחתית מוסמכת M.S. LMFT GEORGIA, USA

תודתה של שלומית ישראלי

"…רציתי להודות לך ולא ידעתי בדיוק על מה אני מודה עד שנתקלתי בקטע הבא: "העצמה משמעה ללמד אנשים את הכישורים שבהם יוכלו להשתמש כדי לקחת אחריות על חייהם… לאהוב אנשים יותר מאשר להציל אותם. העצמה משמעה יצירת מרחב לשינוי חיובי בחייהם ולהבנה שכך יעמדו לרשותם יותר אפשרויות בחירה וחזונות גבוהים לגבי עצמם שבהן יוכלו להשתמש ליצירת חיים טובים יותר. העצמה משמעה לבוא לכל מפגש ממקום שמכבד ומוקיר באלוהותו של האחר, לתת לו דוגמה אישית וכך להזיז את תודעתו". תודה על אינסוף תובנות ותודה על שהעצמתם אותי…" שלומית ישראלי, מטפלת, מושב כסלון בוגרת קורסי המלך, הקוסם והחכם

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

תודתה של לילך זוהר

רונית, שלום רב, קראתי פעמיים את המאמר על מימוש עצמי. בפעם הראשונה חוויתי רוגז וייאוש. העובדה שהדבר נגע בי בצורה כה חזקה, עוררה בי סקרנות לחקור את החשיבות שיש לנאמר עבורי. הבוקר אני קוראת שוב את המאמר ומשתמשת בכלים הרב חושיים שלי כדי להבין את המשמעות העמוקה שלו עבורי. הקריאה השנייה עוררה בי חוויה של חיות, שמחה להיות בעולם והרגשתי שקל יותר להיות כאן. המפגש עם המאמר החזיר אותי למיקוד ביעדים ובחזון שלי ולרצון שלי לשחק במשחק החיים. הבנתי שהרוגז והייאוש שחוויתי בקריאה הראשונה היו תגובה לכך שלא הייתי על הדרך שלי באותו זמן, כלומר התבוננתי מהצד. בכל מפגש בינינו, בלימודים, בטיפולים או דרך המאמרים, נפתחת בפני אפשרות להסיר מעיני מסך ישן ולחדש את ראיית העולם שלי. אני מרגישה, כמו בכל המפגשים שלנו מאז שהכרנו, שנפתחים בפני עוד ועוד מרחבים להיות, לנשום וליהנות מעצם קיומי כאן. כעת אני חווה תחושה של התחדשות בגוף ורצון לחגוג את ההתחדשות הזו, חוויה של עומק ושל קבלת מסר המכוון בדיוק למצב שאני נמצאת בו. כיוון שאני בשלב של נגיעה במהותי, אני שמחה על כל תמרור בדרכי שעוזר לי לממש את עצמי. אני פשוט רוצה להודות לך, מורתי הרוחנית, על שפע היכולות והכישרונות שאת חולקת איתנו, התלמידים שלך, ועל עצם היותך. לילך זוהר, אליכין בוגרת קורס המלך, תלמידה בקורסי הקוסם והחכם

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

תודתה של אהובה פסח

" … תודה שעזרת לי להוציא את האור שבי… כשהגעתי לקורס המלך הרגשתי מבולבלת ובלי כיוון, כמו אוניה ששטה בלי רב חובל. לאחר הקורס כבר הרגשתי מלכה ששולטת על חיי, שיש לי מטרה, כיוון ודרך והתוצאות והניסים הגיעו… היום אני מודה על כך שאני במקום אחר וכל זאת בזכות התוכנית הנפלאה שנקראת "העין השלישית".

אהובה פסח, מעצבת, עין שריד

בוגרת קורסי המלך והקוסם

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

תודתה של מורן סטרולוביץ'

"… תודה שעזרת לי להתחבר אל החוכמה הפנימית שלי ולעזור לעצמי להפוך לאדם יותר שמח… בהמון אהבה…."

מורן סטרולוביץ', תלמידה, הרצליה

בוגרת קורס המלך

בחזרה לתפריט לקוחותי מספרים

5 תגובות

5 תגובות לפוסט “לקוחותיי”

 1. סיגל אלבזבתאריך 03 ינו 2011 בשעה 3:48 pm

  שלום רונית,
  הסיפורים מאד מרשימים והקורס מענין ומסקרן אותי,
  בימי רביעי אני לומדת.אשמח לקבל מידע על הקורס הבא.
  תודה סיגל.

 2. אביטל פלדבתאריך 26 מרץ 2011 בשעה 1:14 pm

  וואו. זה מה שיש לי לומר על הסיפורים.
  אמנם אני די בתחילת הדרך שלי בחבורת ידידי "העין השלישית" ותלמידיה, אם כי לא בתחילת הדרך הרוחנית והמקצועית בחיים האלה…
  אני זמרת ג'אז כ 35 שנים, ומטפלת הוליסטית ב 15 שנים האחרונות, רואה את עצמי כמטפלת הוליסטית רב-חושית – מטפלת בגוף ונשמה, בריאות ובריאה. (כל הזכויות להגדרה "רב חושית" של רונית שפי וולפין).
  ההגדרה 'רב חושית' נתנה לי מענה מדויק יותר לעיסוקי, באשר השתמשתי בעבר במושג "רב תחומית" כדי להגדיר את עיסוקי, וזה לא ממש הרגיש לי מדויק.
  בהיותי בקורס מצליחנים בנשמה, אני לומדת להחזיר לעצמי את ההכרה בהימצאות הבורא בתוכי, ומחזירה לעצמי את האמונה ביכולותיי וכישוריי ובחכמתי.
  לומדת לדייק את הגדרתי את עצמי, לדייק את זיהוי המהות שלי.
  אני מתאמנת בשימוש בכלים הרב חושיים על עצמי ולומדת להתאהב בהם שזה כשלעצמו דבר גדול עבורי. אני לומדת להתאהב במפגש עם עצמי העמוק ביותר ולא לברוח ממנו – ממני. אני לומדת להתאהב בי!!!
  אני רואה בך רונית מורה מופלאה המלמדת באהבה, במלוא הכוונה והכיוון, ברגישות לרגישותם של תלמידייך, בתשומת לב לפרטי פרטים, בחמלה ויודעת גם לא לחסוך שבטך כשצריך…. (ללא כל השמאלץ הדביק…).
  אני שמחה מאוד שהבריאה הפגישה אותי אתך. (או בעצם תודות למרק צוקרברג – מיסטר פייסבוק שבסה"כ חיפש בחורה…חהחהחה…)
  אני רואה בקהילה של תלמידי העין השלישית מרחב תומך, מלמד ומעשיר, ומאמינה שתימצא לי הדרך להמשיך בלימודיי במסגרת זו.

 3. אתיבתאריך 24 מאי 2011 בשעה 1:28 pm

  היי רונית,קל לדעת שאני נשמה ותיקה,הרבה יותר קשה לי לדעת את המהות…שלה…

 4. טלי נאמן-סבובתאריך 22 יונ 2011 בשעה 6:05 am

  זה בדיוק הקורס שאני צריכה עכשיו
  ממש מצטערת שפיספסתי את ההרשמה לקורס שמתחיל היום
  האם מאוחר מדי להצטרף?
  מתי יתחיל הקורס הבא
  טלי

 5. ענבל בובליקבתאריך 26 ספט 2011 בשעה 11:28 am

  אני רוצה לומר לך תודה
  אמרו לי שאני מחוברת לעצמי, היום אני מרגישה את זה.
  אמרו לי שאני כלי ריפוי, היום אני נוכחת..
  תודה לאלוהים ששידך בנינו כמורה ותלמידה
  אני מברכת את הכניסה שלך לחיי, כילדה קטנה, ואת הנוכחות שלך בחיי.
  אני מאחלת לך שפע
  אינטימיות
  בריאות
  אהבה
  ריפוי.. ריפוי לך – ריפוי לסביבה
  ואני מאחלת לך את הברכה הכי יפה שאיחלו לי…..
  הלוואי שהנוכחות שלך תהווה ברכה לך ולסביבה שלך בכל תחומי חייך
  א-מ-ן

אם אהבתם בבקשה תנו לי לדעת בלחיצה על כפתור הלייק. בנוסף, אשמח לשמוע מה הפקת מתוכן זה ולהתייחס לכל שאלה שיש לך בנושא. את תגובתך בבקשה לרשום עכשיו כאן למטה