חשוב – איך לממש את אהבותיך הדחופות, טיפ מס' 1

איך תבטיח שבמהלך 12 החודשים הבאים, אכן תממש את אהבותייך בכל תחום, במגבלות המציאות שלך והפעם "על אמת"?

שלום ,

לפעמים אנשים דוחים את מימוש האהבות האמיתיות שלהם עד "אחרי החגים", אחרי שהפרויקט יסתיים, שהחוב ישולם, אחרי הפנסיה, כשהילדים יגדלו, או במילים אחרות, שהמשיח יבוא?!

מה באמת חשוב לך?

אנחנו חיים בעידן שתובע מאיתנו לשים בראש מעיינינו את הדברים ה"דחופים": להתייחס מיד לכל מייל, טלפון או סימוס, להתייצב בכל חתונה, לתת מענה מיידי לכל גחמה של הבוס, ולהיות אוזן קשבת לכל צרה של חברים. היום הסביבה מצפה מאיתנו לתת עדיפות ראשונה ל"דחופים" הללו. אך אם נבחן את עצמנו היטב נגלה שחלק גדול מה"דחופים" בחיינו לא תמיד באמת דחופים, או חשובים. והשמיים לא יפלו אם לא נתייחס אליהם מיד. את הדחופים הללו נכנה כאן "דחופים מדומים", או בשם חיבה: "דחופים".

הדחוף שדוחף אותך הרחק ממימוש אהבותייך בכל תחום

ה"דחופים" מפעילים עלינו לחץ חיצוני שמשכיח מאיתנו את מאווי ליבנו ודוחף אותנו הרחק מהתמקדות בדברים החשובים לנו באמת, כמו השקעה בתחביב מסקרן, פיתוח קריירה אהובה, בילוי עם בני משפחה וחברים יקרים, מנוחה מענגת, קריאת ספר מעשיר, התחברות לעצמנו על ידי מדיטציה, כתיבת היעדים שלנו ל-12 החודשים הקרובים, שהייה מרגיעה בטבע ובהייה בענן חולף – סתם כי בא לנו. ההתמקדות ב"דחופים" נותנת לנו אשליה שאנחנו עסוקים בדברים חשובים – ב"דבר האמיתי" של החיים.

אך האמת שהיא שה"דחופים" מסיחים את דעתנו וגורמים לנו, בעל כורחנו, להאמין בטעות, שדחוף הוא חשוב וחשוב הוא מטרד. כך, החשוב עלול להיתפס בטעות כעניין מורכב שמוטב לדחות עד ליום אחד – היום המיוחל שבו יהיה לנו זמן להקדיש לו. אבל כשאנו עוצרים לעשות חשבון נפש (אולי רק ביום כיפור, כי הרי אין זמן לעשות חשבון נפש יומי), אנחנו לעיתים מתחרטים, מתגעגעים לדברים האהובים ושופטים את עצמנו על כך. ואז אנחנו מקווים, מתפללים ומאחלים לעצמנו ולאחרים, שבשנה הבאה יהיה אחרת, יותר טוב, שתהיה שנה טובה. וכך נוהגים אנשים רבים מדי שנה או מדי יום הולדת, עד שלפעמים האיחול "שתהיה שנה טובה ושיתממשו כל משאלות ליבך" עלול להישמע ציני.

אז איך תבטיח שהפעם זה באמת יקרה לך, שהאהבות האמיתיות שלך בכל תחומי החיים אכן סוף סוף יתממשו? בכך אעסוק בסדרת הטיפים הזו, צעד אחר צעד.

בינתיים, כצעד ראשון, אני מציעה לך להתחיל בבחירה או בהחלטה, להפוך את סדר העדיפויות שלך. כלומר, להחזיר את סדר החשיבות בחייך על כנו. כי ה"דחופים" שלך לעולם לא יתנדבו מעצמם להפוך למשניים, והחשובים שלך לעולם לא ידחפו את עצמם לראש סדר העדיפויות של שגרת יומך. הבחירה שלך היא זו שתתחיל להניע את חייך לכיוון הנכון לך, צעד אחר צעד.

הפתרון – להחליף את ה"דחופים" ב"חשובים"

אתה מוזמן ברגע זה ממש לבחור להקדיש את חייך לעיסוק באהבותייך האמיתיות כדבר החשוב, העיקרי והדחוף מכל, ואת הדחופים המדומים להפוך לדבר המשני, הלא דחוף כל כך…

בהצלחה

ולהתראות,

רונית.

הערה: פרי עטי אינו מהווה תחליף לייעוץ וטיפול מקצועי מכל סוג שהוא. כל האחריות על הקוראים בלבד.

כל הזכויות שמורות למחברת.

רונית שפי וולפין, מורה רוחנית

העין השלישית – ביה"ס לקריאת הילות והילינג

קליניקה וקורסים לאבחון, ייעוץ, טיפול ואימון

בכל תחומי החיים (פרנסה, קריירה, יחסים, בריאות וכדומה).

אתר: http://www.the3i.co.il

בפייסבוק: http://www.facebook.com/the3ischool

אימייל: ronitthe3i@gmail.com

טל': 052-3892046 – בבקשה לסמס (לא לצלצל)

ואשוב אליך בהקדם האפשרי

קבל/י ממני שתי מתנות (חינם לחלוטין):

1. חינם – קורס היכרות עם קריאת הילות והילינג

לפרטים והרשמה לחצ/י כאן עכשיו

2. חינם – סדרת טיפים למימוש אהבותיך האמיתיות בכל תחומי החיים

לפרטים והרשמה לחצ/י כאן עכשיו

3. חינם – המפתחות לפתיחת המזל לנשמות עתיקות

לפרטים והרשמה לחצ/י כאן עכשיו

����� ��� ������

אם אהבתם בבקשה תנו לי לדעת בלחיצה על כפתור הלייק. בנוסף, אשמח לשמוע מה הפקת מתוכן זה ולהתייחס לכל שאלה שיש לך בנושא. את תגובתך בבקשה לרשום עכשיו כאן למטה