דולפינים ופתיחת המזל לנשמות עתיקות

מאת: בשעה 4:05 pm נושאים: מאמרים

בילדותי התאהבתי ב "פליפר", הסרט המפורסם אודות מערכת יחסים מופלאה בין ילד לדולפין. מאז הפכה חיה קסומה זאת להיות אחת האהובות עלי ושחייה עם דולפינים, למושא חלומותיי. בשנת 2000 זכיתי להגשים את החלום ואתו גם שורה של דברים טובים אחרים שהתחוללו בחיי, אשר אחד מהם הוא הפנמה עמוקה יותר את המושג "פתיחת המזל". אחד הדברים שלמדתי מהמפגש עם הדולפינים הוא שלא חייבים לשחות עם איתם, כדי ליהנות מהמזל שנפתח לשני הצדדים, בעקבות היחסים ההדדיים בינינו ובינם. אפשר גם להפגש איתם באסטרל (עולם החלומות). עוד למדתי שהטוב שאנו מבקשים נמצא צעד אחד יותר עמוק מהמקום בו אנו נמצאים כרגע. האם אתם מוכנים לקבל מהדולפינים עזרה בצלילה אל המים העמוקים של מדעות שלכם והאם אתם מוכנים לעזור להם גם? 

כמו רבים אחרים, גם אני למדתי דרך הסרט "פליפר", כי בדומה לכלב, הדולפין הוא ידידו הטוב של האדם, אך בממלכת המים. בשנת 2000 זכיתי לממש חלום ילדות ישן שנולד בעקבות הסרט ולשחות עם דולפינים. לשם כך באותה שנה טסתי לחודש ימים לבילוי  בהוואי.

ימים ספורים לאחר שנחתתי באי המהמם הזה, כשהיגיע הרגע לממש את החלום, ירדתי יחד עם קבוצת חברים שהכרתי שם ומדריך צמוד שמומחה לעניין, לאחד החופים הידועים כמקום אותו נוהגים לפקוד להקות דולפינים מידי בוקר. אך בניגוד לציפיותיי הסתבר שהם לא מגיעים למים הרדודים, שבהם אפשר לעמוד, אלא צריך לשחות אליהם, לעומק.

הגשמת חלום כרוכה בשחייה בעמוקים…

לרוע מזלי, היה לי פחד ממים עמוקים.  ממש חרדה. לכן, כשהבנתי כי הגשמת החלום הנכסף כרוכה בשחייה בעמוקים, זעה קרה שטפה את גופי ואכזבה גדולה השתלטה על ההתלהבות שחוויתי עד אותו רגע. "פספסתי את מטרת הביקור", חשבתי לעצמי.

אבל דקות ספורות לאחר מכן הסביר המדריך שכולנו נשוט בקייקים ללב ים (ולא נשחה) מצוידים בחגורות הצלה, שם נרד מהקייקים ונשחה עם הדולפינים. הוא הציע שבגלל שאני מפחדת לרדת למים העמוקים אשאר בקייק ואתבונן במחזה המרהיב מלמעלה. החלטתי להסתפק בפתרון זה לעת עתה ובמקביל להיעזר באחד מעקרונות היסוד בהילינג רב חושי שפתחתי: " לעבוד עם מה שיש, כדי להיפתח לאין סוף אפשרויות".

להקת הדולפינים שהכניסה אותי למים

הגיענו לנקודת המפגש עם הדולפינים, אך אף לא אחד מהם נראה באופק. החבר'ה קפצו למים והתחילו לשחות עוד יותר לעומק, בכדי לחפש אותם ואילו אני נשארתי לבד בקייק, לא מבינה מדוע  יצרתי לעצמי את צירוף המקרים המצער הזה. כדי לחלץ את עצמי מהמצוקה שחוויתי הנחתי לעצמי לקבל את היש, כפי שהוא ולהעמיק בו בכדי לגלות בתוכו יותר ממה שיכולתי לראות עד אותו רגע.

בעודי מתמודדת עם מצבי הופיעו מרחוק יצורי הפלא החייכניים הללו, עליזים ומקפצים, והחגיגה החלה. למרות שהתפעלתי מהמחזה עדין חוויתי החמצה גדולה, על כך שאני לא מבלה איתם במים, כפי שחלמתי. השהייה עם התחושה החמוצה הזאת הבהירה לי שכדי להגשים את חלומי עלי להשקיע אפילו עוד יותר לעומק בהחלת העיקרון של " לעבוד עם מה שיש, כדי להפתח לאין סוף האפשרויות" ולמצוא במצבי רבדים רלוונטים נוספים, שלמרות יכולת ההבחנה החדה בה בורכתי, טרם זיהיתי אותם.

פירות ההשקעתי בנדון לא אחרו להבשיל, כי כעבור זמן קצר הגיח המדריך מהמים, נאחז בקייק, סימן לי לקרב אליו את אוזני ולחש לי בטון מרגיע ומבשר טובות: "אל תיבהלי, אבל מתחתיך שוחה כרגע להקה של כ 70 – 80 דולפינים ונדמה לי שהם מסוקרנים ממך".

התבוננתי למטה ולתדהמתי גיליתי מחזה מדהים: ים של דולפינים שטים מסביבי במעגלים, מערסלים אותי בנוכחותם ויוצרים עבורי ברכה פרטית לשחות בתוכה ברגיעה ובביטחון. דמעות של הקלה זלגו מעיני ותחושה התרגשות של מפגש בין אוהבים שלא התראו זמן רב הציפה אותי. לפתע הבנתי שאנחנו מכרים ותיקים, שזהו מפגש איחוד בנינו, שהם מגיבים לעבודה שהשקעתי בעצמי, מתקשרים איתי, מעניקים לי הילינג כמענה על הבקשה לשחרר את הפחד  משחייה במעמקים ושומרים עלי. עם כל דמעה חשתי איך הפחד מרפה מגופי ומפנה מרחב נדיב לטובת אנרגיה של שקט נפלא ושלווה שמעולם לא חוויתי, עד אותם רגעים.

לא יודעת איך זה קרה אבל למזלי פתאום מצאתי את עצמי במים,
מגלה את השליחות האמתית של הדולפינים בחיי האדם

אני לא יודעת איך זה בדיוק קרה, אבל פתאום מצאתי את עצמי טובלת במים הצלולים, מביטה אל קרקעית הים ולא נבהלת מהעומק, אלא מרגישה לגמרי בבית בתוכו. שחיתי איתם במשך כשעה שהרגישה כמו חיים שלמים. במהלכה הם סיפרו לי שהם הם הדולפינים שראיתי בחלומות שלי כל אותם שנים וכי השיחות איתם לא היו "דמיוניות", אלא תהליך חניכה, אשר שליחותו הייתה לעזור לי להיות בטוחה ומוגנת בעולם ולשחרר את הפחד מלשחות במעמקי המודעות אליה אני מגיעה באמצעות הרגישות הגבוהה שלי, כנשמה עתיקה.

הם אשרו את הסברה שלי, כי דולפינים לא נפגשים עם בני אדם רק בים, אלא גם באסטרל (עולם החלומות). שם הם עורכים אתנו מסעות של לימוד, ריפוי ובילוי משותף. מה שהיה הכי מדהים זה לקבל מהם אישור לתובנה שהייתה לי במשך שנים רבות, אך לא לגמרי אשרתי אותה עד אז, כי דולפינים הם בעצם לא חיות במהותם, אלא מלאכים בעלי גוף פיסי – חייתי, המהלכים בין העולמות – האסטרל והים ומלווים בני אדם בשני הממדים הללו במקביל.  נפרדנו בברכת "להתראות באסטרל".

הדולפינים עוזרים לאדם להעמיק מודעותו, שלב אחד יותר מהמקום בו הוא נמצא

מאז אנחנו שומרים על יחסים חמים, כאשר מעת לעת הם נשלחים אלי על ידי הבורא, כדי להעניק הילינג רב חושי לי ולמטופלים שלי. מתוך השהות איתם (בים, באסטרל והקליניקה) למדתי כי שליחותם העיקרית היא לעזור לנו, בני אדם להתבונן בחיינו ברובד אחד נוסף מהרובד שבו נמצאת רמת ההתבוננות שלנו ברגע זה.

זאת, במטרה לדלות מהרבדים החדשים שאליהם נחשף מידע עדכני ורלוונטי לו אנו זקוקים בכדי להגשים את החלומות שלנו. כלומר, הם עוזרים לנו לללבצע תהליכי מחקר ולימדה מעמיקים שמטרתם היא לייבא ידע מקורי ותכליתי, יש מאין, שמסייע בתהליכי התמרת מאווי ליבינו מהרוח אל החומר.

מהות שליחותם היא לתוך בנו להבין את המכניקה של צמיחה והתפתחות, המבוססת על העיקרון שאומר כי הידע שבו השתמשנו עד הלום הביא אותנו לנקודה בה אנו נמצאים, אך כדי לנוע קדימה אנו זקוקים לייבא ידע חדש. לא מבחוץ, אלא מתוכנו. אלא שלפעמים מאוד מפתה לאחוז בידע ישן, או ידע זר (של אנשים אחרים, מוסדות וכד') ולצפות שהוא ייצר עבורנו תוצאות חדשות ואפקטיביות. כשזה לא קורה אנו חווים תיסכול ותקיעות.

ימים שלמים לאחר השחייה עם הדולפינים הרגשתי כאילו אני מהלכת על ענן ומאותו יום המסע שלי בחיים נראה היה בעיני רך, בטוח ונעים מתמיד. הלב שלי התרחב ונזכרתי שבכל מקום שאיליו אלך, תמיד יהיו שם בעלי בריתי, רק צריך לכבד את המקום בו אני נמצאת, להתמסר ליש ולבקש לגלות בו רבדים שטרם נחשפתי אליהם עד אותו רגע, בעומק חדש. כשזה קורה, נפתח המזל עבורי ונושא אותי לצעד הבא בצמיחה שלי.

בזכות הדולפנים המזל נפתח עבורי שלוש פעמים

במקרה זה, המזל נפתח עבורי שלוש פעמים: פעם אחת שהכרתי דולפינים בחלום. פעם שנייה כשזכיתי להגיע ולהוואי ולפגוש אותם בגוף (בעולם הגשמי) ופעם שלישית כשהם עזרו לי להיכנס למים תרתי משמע והכיר אותם ואותי לעומק – יותר מקרוב, בכל מובן שאפשר לחלום עליו.

בחלום האחרון שחלמתי הם בקשו ממני להגיע בהקדם להוואי. כשהתעוררתי ידעתי שזה אמנם "רק חלום", אבל מהסוג שצריך להתגשם. הרצון להגיע להוואי היה חזק ממני גם בשעות הערות ונשא אותי לשם במפתיע, עוד באותו קיץ, כאשר חברה אמריקאית שלא שוחחתי אתה שנה שלמה פתאום הרימה טלפון, ספרה שהיא "קופצת" לחופשה בהוואי, בקשה שאצטרף אליה, ובישרה לי חגיגית כי היא כבר סידרה לכל אחת מאתנו בונגלו פרטי מדהים על מים, לחודש שלם (!), כמתנה (חינם) מחברה משותפת אחרת שלנו, שמנהלת שם אתר נופש מפנק.

המזל שמביא הדולפין לאדם והמזל שמביא האדם לדולפין – תעבירו הלאה

"אם את זה לא נוכל לעצור, יהיה קשה לעצור בעיות גדולות יותר בעולם". כך אומר ריק, אחד ממנהיגי המסע להצלת הדולפינים בעולם. הוא מככב בסרט "הלגונה הסודית" (עכשיו בערוץ 8 ב  V.O.D), שחושף רצח אכזרי של 23,000 דולפינים בשנה בידי חבורת יפנים חסרת רחמים. המזעזע מכל הוא שרצח זה זוכה לגיבוי מלא של הרשויות המקומיות שם, תוך ניסיון עקשני להסתיר  את העובדות המזעזעות מעיני העולם ועל ידי מאבק עקבי להשאיר את המצב כך. קשה שלא למצוא את הדמיון בין רצח עם בשואה לבין רצח עם הדולפינים בידי אותה חבורת יפנים.

הדולפינים ממלאים תפקיד חשוב ומשמעותי בחיי האדם. יהיה קשה לצמצם את הגדרתו למשפט: הדולפינים לוקחים את האדם אל מעמקי נשמתו. אבל זה המקסימום שהמקלדת שלי משגת ברגע זה. המזל שדולפינים מביאים לבני אדם ידוע: הגנה (בעת מצוקה בים, במיוחד ליד כרישים), ריפוי, ידע, חברות ועוד. עכשיו דולפינים זקוקים שאנחנו נביא להם מזל ונתרום לעצירת הטבח הנורא שנעשה בהם, ביפן.

תרומתנו בנושא היא פשוטה:

 1. לעורר מודעות לעניין – ללמוד על הנושא ולשתף בידע זה אחרים, על מנת לעזור להפיץ את השמועה.
 2. להתפלל לשלומם של הדולפינים ולפתחת מזלם.
 3. כל דבר אחר שעולה בדעתכם

הטוב שאתם מבקשים נמצא צעד אחד יותר עמוק מהמקום בו אתם נמצאים כרגע

שבועות הוא חג הביכורים – שבו אנו מביעים הערכה על הפירות שזכינו לגדל בחיינו. זהו גם חד מתן תורה שבו אנו מציינים את הפלא שגלום בחיבור בין רוח (תורה) לחומר (ספר התורה). זהו חג שכולו עוסק בהגשמת חלומות. כלומר, בהתמרה מהרוח אל החומר ובדרך רוויה בקסם, נס ומזל טוב. וכל הטוב הזה נמצא במעמקים. צעד אחד יותר לעומק מהמקום בו אתם נמצאים כרגע.

האם אתם מוכנים לבחור להעמיק את המודעות שלכם כדי שתוכלו להחשף לרבדים חדשים שת תבונה בתוכ, על מנת לייצר פרי חדש לו אתם כמהים, בכל אחד מתחומי חייכם?

בימים אלה אני מכינה סדרת מסרים (חינם) בנושא פתיחת המזל לנשמות עתיקות. כל הפרטים בקרוב…

בינתיים, אשמח לשמוע את תגובתכם למאמר זה, כאן למטה

תודה רבה ו…מזל טוב

רונית

54 תגובות

54 תגובות לפוסט “דולפינים ופתיחת המזל לנשמות עתיקות”

 1. דפנה הרמןבתאריך 14 מאי 2013 בשעה 4:42 pm

  לרונית, פיית הדולפינים…
  מפעים לקרוא על הדרך הקסומה בה התגשם חלומך ודרכו התגלם ייעודך משכבר הימים…שחר ימיך בחברת הדולפינים…
  סונאר נשמות…מהדהד בלבבך…קריאה לסייע, לרפא …להעמיק ולהגביה…משחה ומעוף…בין מימדים…תקשורת חובקת עולמות…
  מקסים….תודה ששיתפת בחוויה דולפינית מפעימה…
  בברכת חג שבועות שמח…מלוא טנא כל טוב שבאהבה פורח…
  דפנה הרמן "זרים וספר מקול הלב"

 2. דינה אורבתאריך 14 מאי 2013 בשעה 5:09 pm

  המאמר שלך מרגש ומלא השראה
  נהניתי מאוד לקרוא אותו שוב ושוב:)
  דינה
  תודה!!

 3. noraבתאריך 14 מאי 2013 בשעה 5:09 pm

  חג שמח רונית
  עוד כמה דקות אני מתחילה את התיקון של שבועות
  נתת לי מתנה ניפלאה לחג
  פליפר היה הסיפור המתמשך עליו גדלו בניי(דימיון בהמשכים)
  חלום ילדות היה לי להפגש עם דולפין ולגדל אותו על שפת הים
  במדיטציות אני בתוך להקה של דולפינים קופצת ושוחה (עיתים גם לוויתנים)
  הם לפעמים תיקשרו איתי באסטרל והאנרגיות הטלפטיות חדרו לגופי ומיססו עקבות ,פעם דיברו איתי כל הבוקר ושהתעוררתי אמרו בחדשות שלהקת דולפינים עברה בחיפה והגיעה לנהרייה,
  באילת לא יכולתי לצלול איתם עקב חור בעור התוף
  אבל הם חגו סביב מאוד מחוברת אליהם
  תודה לך על המתנות הניפלאות
  חג שמח ומאושר לך ולמשפחתך
  נורה

 4. נורית עגורNurit Agurבתאריך 14 מאי 2013 בשעה 5:21 pm

  מאוד נוגע ומרגש השיתוף שלך.מהמקום שלי ומיתוך אישור "היש" עדיין לא הבשילה התובנה/הראיה היכן המקום העמוק יותר שאליו אוכל/רצוי שאגיע. קצה של הבנה אני רואה בעינין של לסמוך על התהליך ועל היש והפנית תשומת הלב לתמיכה ונתינה למי שעכשיו זקוק לה-כמו הצלת הדולפינים הנטבחים בניגוד לעיסוק ב"פתיחת המזל שלי"…זו כאילו לא הבנה חדשה אבל מועצמת עכשיו…נראה לאן זה יוביל…
  תודה. וברכה
  נורית עגור

 5. פנינהבתאריך 14 מאי 2013 בשעה 5:36 pm

  חג שמח רונית
  נגעת בי וריגשת אותי
  אני מאוד אוהבת דולפנים
  והבן שלי לפני 20 היה בצבא
  נפצע ואיבד את הזכרון
  והוא החליט שהוא מחליף
  את שם המשפחה שלו לדולפין
  וכך קוראים לו עד היום ליאור דולפין
  אז בטוחה שיש לנו המון מלאכים שזקוקים
  לעזרה ולשמירה שלא יפגעו
  שולחת להם ולנו המון אור ואהבה!

 6. טליבתאריך 14 מאי 2013 בשעה 5:49 pm

  מקסים. תודה

 7. שריתבתאריך 14 מאי 2013 בשעה 6:14 pm

  מאד התחברתי לשיתוף שלך, אני גם תמיד התחברתי מאד לדולפינים
  אשתדל לחשוב עליהם ולבקש ריפוי עבורם.
  אשמח לדעת על עוד דרכים בהם אוכל לסייע, האם יש עצומה שאפשר לחתום עליה?
  מחכה לסדרת מסרים.
  חג שמח

 8. ורדיתבתאריך 14 מאי 2013 בשעה 8:10 pm

  כיף לקרוא על הדולפינים ומזלך הטוב שהביא אותך לשחות איתם. חיבוק גדול וחג שמח!

 9. רוניתבתאריך 14 מאי 2013 בשעה 9:05 pm

  הי רונית

  יש את המשפט "להסתכל על חצי הכוס המלאה". שאני משתדלת ליישם.
  מבחינתי הרחבת לי היום את המשפט הזה כשכתבת "לעבוד עם מה שיש, כדי להיפתח לאין סוף אפשרויות".
  המון תודה
  את מחדשת ומרעננת בקלילות ובנעימות כהרגלך
  חג שמייח
  רונית

 10. דיאנהבתאריך 14 מאי 2013 בשעה 10:11 pm

  הי רונית.

  עברה עלי צמרמורת כשקראתי את מה שכתבת, כל כך התרגשתי גם בגלל שכתבת על החיה ניפלאה שאני כל כך אוהבת, גם על המסע כל כך מקסים ומיוחד שעברת!
  מאוד מתחברת לדבריך " לעבוד עם מה שיש כדי להפתח לאין ספור אפשרויות ".
  אמונה בברא עולם ושאנחנו מקבלים בידיוק את מה שאנחנו צרכים בישביל התפתחות שלנו, אם רק נבחר להתחבר ולראות את מה שיש מקדמת אותנו לאין סוף אפשרויות!
  תודה רבה לך על מאמר נפלא!
  בהמון אהבה, דיאנה.

 11. אביבהבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 4:15 am

  וואו רונית
  מאפשרת לסיפור הנפלא להדהד
  בכל פעם שאני מקבלת מידע חדש לגבי כנשמה עתיקה
  ליבי מתרחב.
  האישור והאפשור להיות אני מביא שמחה לחיי
  את קורס הצלילה במשך 10 ימים רצופים עשיתי בריף הדולפינים באילת.
  בתקופה שגרתי שם הייתי יורדת לצלול פעם בשבוע לפחות.
  לאושו יש קלף של בחורה כשדולפין מרחף מעליה ונושק את העין השלישית
  בדמיוני כך נראית הנשמה שלי.
  שמחה לשמוע על סדרת המסרים בנושא פתיחת המזל שאת מכינה
  מצפה לגמוע את המידע ולשחות איתו כמו דולפין
  חג שמח
  וחיבוק
  אביבה

 12. אמירבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 5:05 am

  מקסים, תודה רונית.
  מחבר למעמקים באהבה
  חג שבועות , מתן תורה שמח

 13. אילנהבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 5:29 am

  רונית יקרה.ראשית חג שמח לך ולבני משפחתך.
  תודה על השיתוף המדהים הזה.מבינה עכשיו יותר טוב את הרגש העוצמתי שעולה בי
  כאשר רואה דולפין.חשה כמו אמא שרוצה להרימו על ידי ,לנענע אותו כמו תינוק.
  שפתו הצחוק שלו תמיד מעלה חיוך של אושר על פני…זו באמת חוויה אחרת.
  רוצה להתחבר אליו בחלומות ,ולצלול לרבדים חדשים בחיי.
  אני מצהירה שאנחנו מחוברים ,ויורדים יחד לתהומות מופלאים.
  תודה על מתנה ליום מתן תורה.
  חשה אהבה גדולה לעולם .

 14. אתי מאירבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 5:44 am

  היי רונית ריגשת אותי מאד .דולפין הוא חיה שממלאת אותי בהמון רגשות של אהבה וחמלה.
  תודה לך רונית

 15. רחליבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 7:01 am

  היי רונית…ממש מוזר שבימים אלו ממש הדולפינים עלו בתודעתי . לפני יומיים מצאתי את עצמי רואה את התוכנית ב VOD …ועכשיו את מדברת עליהם…

  את אחת מחברותיי המופלאות הכרתי בזכות בחיבה של שתינו לדולפינים.

  וגם אני שחיתי איתם בהיותי בהריון…איך שתארת את זה… כמו לפגוש אהוב…הריגוש הזה … אני מסוגלת להתמסר לרעיון…
  חשה מחוברת אליך מתמיד….

  מחזק את הגישה שנקטתי לפני כשבועיים…הסכמתי להסתכל על היש ולחבק אותו וכן…היה שם קסם….זה נתן לי כוחות להמשך…

  תודה שהארת לי את השביל הזה…
  רחלי

 16. אווהבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 8:36 am

  היי רונית
  ריגשת אותי עד דמעות בסיפורך
  תודה רבה
  אווה

 17. לורינהבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 8:53 am

  רונית שלום,
  תודה על השיתוף,גם אני פוגשת אותם בלומותיי 🙂 איתי את הסרט המדובר לאחרונה ורציתי למות.בהשראתך,אשלח לשם אור,ריפוי ואהבה. תודה על הרעיון "לעבוד עם מה שיש כדי להפתח לאינסוף אפשרויות" התחברתי אליו באופן מיידי. אוהבת

 18. רונית שפי וולפיןבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 8:54 am

  תודה על כל התגובות האוהדות.

  מזכירה לכם שהדולפינים ואנחנו בעלי ברית

  וגם הם זקוקים לנו

  אז אנא העבירו את המסר בדבר הצלת הדולפינים

  כדי לעשות זאת

  בבבקשה לחצו של האייקון של הפייסבוק

  תודה

  ומזל טוב לכולנו

  באהבה

  רונית

 19. רונית שפי וולפיןבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 8:55 am

  יופי, משמח שאכפת לך מהם

 20. איריתבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 9:34 am

  חג שמח רונית וואו חזק, מרגש מחבר למעמקים הפנימיים שלי מה זה אהבתי וכולי מרוגשת מהשיתןף שלך. אז תודה רונית . ותודה על עזרתך לדולפינים בהפצת ושיתוף התנסותך החוויתית. ממש הרגשתי את חוויתך בתוכי כמו שאני גם נמצאת שם ומרגישה את ליטוף הדולפינים. וואו הרגשתי כבירה. ואין לי אפשרות לכתוב יותר כי אין מילים בהן אוכל להסביר בדיוק את הרגשתי. חג שמח. אגב יש לי כאבים בכף יד שמאל, מרגע שקראתי את המסר, הרגשתי כי היד מטופלת בכנות וכעת הכאבים נחלשים ויותר קל לי לסגור את כף היד. תודה רונית ותודה ענקית לדולפינים.

 21. אהובה שמרוןבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 10:42 am

  היי רונית,
  חג שמח ותודה רבה על השיתוף המדהים.

  הייתי תלמידתך בתחילת שנות ה-2000 (כשנפלו מגדלי התאומים היינו בתחילת שיעור בגני התערוכה) ובשנה האחרונה תהיתי על כך שלא שמעתי אודותייך הרבה זמן.
  והנה הגיע אלי לפייסבוק שיתוף של חברה יקרה, וכשפתחתי את השיתוף שמחתי לקרוא שזה ממך ועוד על נושא כל-כך קרוב לליבי, עם חיבור עמוק לתכנים רגשיים כמו הפחד ממים עמוקים. תארת את הפחדים שלי אחד לאחד.

  רק לפני פחות משנה התוודעתי לכך מדוע הדולפינים מרגשים אותי כל-כך, ואצטט כמה מילים מהתיקשור: "…בנשיפתי אותך אל תוך החומר, עברה היא דרך חומר אשר אתם מכירים אותו כחיית-הים: דרך הדולפינים התפתחה האנושות. ואַת מכירה בתוככי זיכרונותייך את היותך "ראש להק דולפינים" המייצר תדרים חדשים ותנודות ורטטים המניעים באמצעות המים – את היבשה. נוצרת רשת של תדר אנרגטי, העוטף את הפלנטה במסכת ביטחון. ורק לאחר ששימשת בתפקידייך אלו – עברת אל החומר האנושי המוכר כ"בני אדם…".

  חיזקת אותי מאד עם התיאור שלך על התגברות הפחד, ואני אשא אותו בליבי ואזכור זאת, כשאגשים את רצוני העז לשחות עם דולפינים – קודם באילת (מקווה בקרוב מאד) ואח"כ בע"ה גם במקומות אחרים בעולם.

  אעשה כל שביכולתי להפיץ את הידיעה המזעזעת על מה שקורה ביפן, בתקווה שישפיע על המציאות בהקדם.

  תודה רבה רונית,
  וחג שבועות שמח.

 22. רונית שפי וולפיןבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 10:50 am

  אהובה יקרה,

  מה שלומך?

  שמחה לשמוע ממך

  ומודה לדולפינים שחברו בנינו שוב…

  את מוזמנת להיות בקשר

  וליהנות מסידרת השיעורים החינמים

  שמופיעים כאן בצד שמאל באתר.

  חג שמח

  באהבה

  רונית

 23. רונית שפי וולפיןבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 10:52 am

  אירית יקרה,

  המילים שנדבת הם די והותר

  והדולפינים כאן איתנו בתודעתם,

  רק צריך להפתח אליהם…

  וזה מה שכנראה עשית עם היד שלך…

  רפואה שלמה

  באהבה

  רונית

 24. אלכסנדרה בראשיבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 12:20 pm

  שלום לך דפנה וחג שמח. אכן אנו נימצאים בחג של מודעות והנה זוכות וזוכים אנו למידע קדוש שאנו חשופות אליו כבר שנים בזכות רונית אנו מקבלות חיזוקים על חוויות פיזיות ורוחניות שחווינו עם הדולפינים. מבינה מתגובתך שכתבת ספר אנא צרי קשר אם מתאים לך אשמח לשמוע ממך. מאד נירגשת מהמתנה ששלחה אלינו רונית. חג שמח וכל טוב, חבוק דולפיני………………..

 25. אלכסנדרה בראשיבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 12:56 pm

  חג שמח רונית היקרה, אכן הגדלת לעשות לקום בבקר של החג ולקבל ממך מסרים מהדולפינים זה מעצים את שמחת החג כי זו חגיגה…….הלילה היינו בתיקון יל שבועות בעלי ואני ולא כמנהגי פתחתי את האימל וראיתי את המסר שלך והריני מודה שאינני נוהגת להתעכב על כל מסר אבל חומר על דולפינים אין על זה…. גרמת ליי לבכות משמחה מצער ומהתרגשות גדולה, מודה אני לייקום לדולפינים וכמובן להשגחה העליונה על שיש לנו כאן בארץ אפשרות להתחבר אליהם באילת. צללתי איתם לפני יותר מעשר שנים וגם לפני שנתיים והשנה מתכוונת לחזור ולצלול, ואולי את ואני נארגן קבוצה להוואי ניראה לך?………….צוחקת אבל גם רצינית. סיפורך מרגש עד לצמרמורות, אני עצמי מורת דרך רוחנית, מטפלת ומתקשרת מלווה אנשים בדרכם ומעצימה לרב שולת את מטופלי אל הדולפינים. שמחה על החיזוקים שנתת לנו….כל בקר אני שוחה בים או בבריכת גורדון וכל שחייה שלי מלווים אותי ארבעה דולפינים, בשנה שעברה בשחייה בים קראתי להם שיגיעו לתל אביב ואכן זה קרה גם בתגובות אליייך הבנתי שזה קרה לעוד, אז דעי לך שמהיום אני מגבירה את כוונותי תבורכי נשמה דולפינית יקרה, בזמנו התחלתי לכתוב סיפור ילדים על דולפין ודולפינה אך הוא במגירה כמו עוד סיפורי ילדים שכתבתי, מי יודע אולי עכשיו……..רציתי להודות לך על הבקר הקסום שגרמת לו להיות ומי ייתן ותפילותינו יהדהדו ויעזרו שהדולפיני בעולם יישמרו ויהיו מוגנים לעד, ולכל מי שיכול להעניק טיפול של הגנה אכן זה יעזור ושוב תודה וחג שמח רונית היקרה……………חיבוק גדול.

 26. סימהבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 2:10 pm

  מ ר ג ש ומעורר מחשבה.
  איזו חווייה מדהימה, מעצימה ואיזה יופי של שיתוף.
  תודה!

 27. טג׳ר ארינהבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 3:00 pm

  רונית יקרה, המאמר שלך הגיע אלי דרך אדם יקר, יעקב רוט והפעים את לבי, גם לי יש פחד מצולות ולא הצלחתי לצלול עם הדולפינים לפני שנים רבות למרות שהן אכן היו בקרבתי, גם אני מרגישה קשר חם והדוק עם היצורים המופלאים וכאב לב על הטבח בהם- אולי אפשר לעשות יותר אבל אשתף ואתפלל עבורם, ותודה לך על כל דבריך שבאים אכן ממצולות- מוצאי חג שמח!!

 28. תמר ושמעוןבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 7:15 pm

  תודה אהובה על המסר החשוב, הטבח בדולפנים עדיין ממשיך כאן אפשר לחתום על עצומה הקוראת להציל את הדולפנים של יפן, לארגון שעומד מאחורי היוזמה קוראים
  The Cove

  http://www.thepetitionsite.com/takeaction/724/210/624/

  וזה הקישור לאתר שלהם ולפרומו של הסרט התעודי שהם הפיקו, אני ראיתי אותו לפני שנתיים, בערך הוא מאוד קשה לצפיה אבל חשוב מאוד לצפות בו, אם לא יביאו את השואה הזו למרכז השיח הציבורי זה, הטווח ימשך, כעשרים אלף דולפנים נרצחים מדי שנה,

  http://www.thecovemovie.com/the_team/the-team.htm

  הלינק להורדה בתשלום סמלי 2 דולר, בלי תרגום. http://www.youtube.com/watch?v=2qCcJvmlPIs

  זה הדף הרשמי שלהם בפייסבוק

  https://www.facebook.com/TheCove

 29. שלומיתבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 7:41 pm

  תודה רונית, ריגשת אותי מאוד והרחבת את ליבי.
  חשפת אותי לעומק הקשר של הדולפינים עם בני האדם. לא הייתי מודעת לזה.. לבטח אמצא את הדרך לחוות שחייה משותפת איתם.
  תודה. אתפלל עבורם

 30. חוהבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 8:48 pm

  שלום רונית
  התרגשתי לקרוא את המאמר והתחברתי להבנה כי התבוננות מעמיקה יותר אל עצמנו פנימה מסייעת להתקדם קדימה ולשחרר תקיעות.
  לא פעם כשחוותי תקיעות, ישבתי למדות ופעולה זו בלבד כבר יצרה שינוי בחיי.
  המון תודה, חוה

 31. יעלבתאריך 15 מאי 2013 בשעה 9:33 pm

  תודה רונית. מרגש מאד.
  בפרט המשפט שכתבת שנח לנו להשאר במוכר או לחפש כל הזמן ידע מבחוץ במקום להעז להיפתח לידע פנימי.. זה בדיוק המקום בו אני נמצאת. הארת לי את הנקודה הזו ברגע המדוייק. תודה !
  עכשיו יהיה לי יותר אומץ ואורך רוח להיות בקיים ולהמתין.. למה שמופיע מתוכי.

 32. אושרתבתאריך 16 מאי 2013 בשעה 5:37 am

  רונית,
  התרגשתי הבוקר כשקראתי את המאמר המדהים, והחלטתי שבפעם הבאה כשאהיה באילת, אגשים חלום להיות עם דולפין.
  הבנתי שמעולם לא היעזתי להגיע למצולות, למרות שהתעניינתי,
  נחרדתי לגבי ההכחדה ההמונית של הדולפינים, ובהחלט קיבלתי תובנות חדשות
  הרבה אהבה

  אושרת ג.ע.

 33. רונית שפי וולפיןבתאריך 16 מאי 2013 בשעה 5:43 am

  אושרת יקרה,

  נפלא שאת קופצת למים…

  בהצלחה

  רונית

 34. ליליבתאריך 16 מאי 2013 בשעה 6:17 am

  רונית יקרה,
  מאוד התרגשתי כשקראתי את המאמר, עדיין לא יודעת איפה הוא נגע בי.
  צריכה לתת לזה להדהד בי כמו שלימדת אותי. אין לי ספק שיש שם מתנה גדולה בשבילי.
  תודה ואהבה רבה,
  לילי

 35. אדוהבתאריך 16 מאי 2013 בשעה 6:57 am

  וואו רונית, מרגש כ"כ
  מאוד הזדהתי עם הפחד שלך מהמים העמוקים והחוויה המתקנת של "למצוא עצמך במים הצלולים ללא פחד" היתה לי חוויה דומה באיי אנדמן שבאוקיינוס ההודי, עם אותו עולם מופלא קסום צבעוני ומהפנט, והיכולת להיות שם לנשום ולחוש בביטחה .. מתחברת למקום של עולם המים והעולם האסטרלי בתחושה האנרגתית שניהם חלומיים, במים אנחנו עפים כמו באסטרל 🙂

  תודה שחיברת אותי למקום זה בבוקר זה
  אהבה
  אדוה

 36. ליאורהבתאריך 16 מאי 2013 בשעה 7:03 am

  אני חייבת לציין שהתעוררה בי התנגדות לנושא הדולפינים, עם תחילת הקריאה,
  וההקלטה היומית שלי הדהדה לי בו זמנית ואמרה: "לצאת מאזורי נוחות…"
  אז יצאתי והמשכתי לקרוא, הסיפור נוגע ללב,
  וכל הסיפורים שהועלו כאן בהקשר מדהימים גם הם.

  עם זאת הפעם אני רוצה לשאול שאלה שעולה לי,
  או בפשטות להצטרף לשאלתה של נורית,
  אני לא חוויתי חווית דולפינים, הם תמיד מקסימים בעיני, וחיות מדהימות,
  אבל אני לא מצליחה לראות את איך זה משתייך לפתיחת השפע,
  היום אני כנראה ארצית יותר ….
  ואני לא מצליחה להתחבר, למסר…
  צר לי.

  אין צורך לפרסם את זה… 🙂 אוהבת מאד!! <3 <3

 37. דורי בן זאבבתאריך 16 מאי 2013 בשעה 9:33 am

  http://www.mako.co.il/news-israel/local/Article-f5210afc2280131004.htm

 38. רונית שפי וולפיןבתאריך 16 מאי 2013 בשעה 11:46 am

  ליאורה יקרה,

  תודה על שאלתך הנהדרת.

  התשובה נמצאת בגוף שאלתך:

  א. את לא יכולה לראות דבר אם לא תבקשי לראותו.
  היינו – כדי להבין את הקשר בין פתיחת המזל לבין דולפינים
  יהיה עליך לשחרר את ההתנגדות הקיימת במערכת לנושא
  לא טיפונת, אלא עד לסוף.

  ב. לאחר שאת פתוחה לנושא, קראי שוב את המאמר.
  הקשר נמצא בכל שור ובין השורות גם

  אשמח לשמוע ממך בתגובה כאן

  מה התשובה שמצאת

  נ.ב:

  התחילי מקריאת הפסקה האחרונה

  ואז עברי לתחילת המאמר.

  בהצלחה

  רונית

 39. רונית שפי וולפיןבתאריך 19 מאי 2013 בשעה 4:17 am

  נורית יקרה,

  תשובתי לשאלתך דומה במקצת

  לחתשובתי לשאלה של ליאורה כאן מטה.

  את מוזמנת לקרוא אותה.

  לפעמים בקריאה שנייה ושלישית הדברים נראים לגמרי אחרת…

  בהצלחה

  רונית

 40. רונית שפי וולפיןבתאריך 19 מאי 2013 בשעה 4:21 am

  שלום לכולם,

  אני מודה לכם על תגובתוכם המרגשות והכנות

  ועל כך שטרחתם לקרוא את המאמר.

  המסר בו נכתב בצורת סיפור

  כדי להצליח להעביר בו

  מסר עמוק

  המורכב ממספר רבדים,

  במטרה להכיר את נושא

  פתיחת המזל לנשמות עתיקות

  ומזוית חדשה.

  לאחר עיון בתגובתוכם

  הבנתי שכדאי להבינם

  ולהפנימם לעומק

  כדאי לכולנו

  להשקיע בקריאת המאמר

  פעם שנייה ושלישית.

  כי אז מתחילות להתגלות הפנינים…

  בהצלחה

  רונית

 41. עדיבתאריך 19 מאי 2013 בשעה 5:56 am

  סיפור מרתק ומדהים גם בכל היופי שבו וגם בסדר גודל שבו נפתח לך המזל

  הדולפין בשבילי הוא סמל מתיקות הלב הקלילות וההרמוניה וזו באמת מתנה ניפלאה להיות מחוברת כך ליצורים האלו ודרכך הייחודית
  אני בעד הגנת הדולפנים ובאמת כואב כל העוולות הכבדים שקיימים היום על הפלנטה שלנובערך מ א ועד ת
  וחולשים על כל תחומי חיינו – כל תחום שתבחרו…יש לנו כאן הרבה עבודה לתקן ולהקנות הרגלים חדשים עד כמה שניתן למען ילדינו והדורות הבאים

  לעבוד עם מה שיש כדי להיפתח לאינסופ האפשריות
  והטוב שאתם מבקשים נמצא צעד אחד יותר עמוק מהמקום בו אתם נמצאים מהדהד בתוכי כתיזכורת מחדדת וחשובה מפז כאשר ברור ואולי כדאי להוסיף שגם צעד קטנטן שהינו יותר עמוק מהמקום בו אדם נמצא כרגע הינו בעל ערך גדול ולא רק אירוע כה דרמטי וענקיסטי

  בנוסף אני רוצה לכתוב כאן שאני חושבת שאת מורה ממש ממש טובה ואני ממליצה עלייך בחום

  שיהיה שבוע טוב
  שהתחממות מזג האויר תביא לנו המון חום ושמחה בלב
  ריקוד דולפנים פנימי ואפשר גם שחיית דולפין בבריכה בים או בנחל (מה שאני עושה הרבה)

  אהבה
  רק אהבה

 42. רותיבתאריך 19 מאי 2013 בשעה 7:19 am

  סיפורך הוא השראה מרגשת….מחבר אותי לאנרגיה של חמלה ואור אינסופי שולחת אור וריפוי לדולפינים באשר הם תודה . אשמח לשיתופים

 43. ענת חנה עשתבתאריך 19 מאי 2013 בשעה 9:31 am

  שלום רונית יקרה,

  אמנם לי לא היו מעולם חלומות על דולפינים (וכן על דבורים),
  נהניתי והתרגשתי לקרוא ודרכך למדתי להתחבר לרובד הקסום שיש בהם.
  גם נתקלתי זמן מה אחרי הפעם הראשונה שקראתי מאמרך במאמר אחר
  על דולפינים ולוויתנים (בפרסומי תודעת העל)
  שמסביר נוכחותם הקדומה בעולם, טרם היווצרות האנושות ותפקידם היום.

  ואז הפתגם שאנו אומרים על אנשים ששותקים ברגעים מסוימים-
  "מילאו פיהם מים "- נשמע הרבה יותר ברור.

  בערב שבועות חוויתי תהליך עוצמתי במיוחד שהתחיל בהתגברות על צורך ולשם הקבלה גם פחד .. ולימוד עצמי עקבי עד שעות הבוקר שהוליד בסופו גילוי רצון חדש שלי, עמוק ואמיתי. בשפת הקבלה זה נקרא ליצור כלי לאור ומסתבר שהוא תמיד נוצק בתוך החושך שלנו.
  גם ברגעים אלו ממש של כתיבת תגובתי לאחר שקראתי פעם שנייה את מאמרך
  אני חווה תקיעות גדולה בחיי בכל הקשור לעשייתי בחוץ והחלטתי שכמו שהתגלה לי אור ורצון ברור בערב שבועות, אעשה כן עכשיו על מנת לדלות את האור שבמצב הנוכחי שלי. ההבנה הראשונה שלי היא שכבר איני מפחדת מהצלילה לחושך, ודבר שני הוא שזו המשמעות של "לכונן יחסי אמת עם עצמי" ואם אני רוצה תוצאות חדשות בחיי זה הנתיב לעבור בו מבחינתי.

  זהו. זו תגובתי באשר לדליית פנינים ממעמקים – חיבוק חם ואוהב – ענת חנה

 44. איריס עידובתאריך 19 מאי 2013 בשעה 1:27 pm

  הי רונית יקרה.
  אני כל כך שמחה ומתרגשת משיתופך על הדולפינים.
  יכולתי להזדהות הזדהות עמוקה עם חוויתך ולראות בדמיוני את השמחה הגדולה ממימוש החלום והמזל הגדול..השאלות על הגלוי והנסתר..ההתמסרות לברכתו של הבורא לקבל ולהנות מהיש..והנס הגדול באהבה שהיית ראויה לה וזכית בה.
  לשמחתי הרבה היתה לי הזכות לשחות עם הדולפינים באילת, זו היתה חוויה מעצימה, מרפאה ומרגשת עבורי. שם התחדדה לי ההבנה שיחסים הם תמיג דו-כיווניים. אוהב ונאהב במעגלי האהבה..תומך ונסמך במעגלי הנדיבות והחמלה…
  והתפללתי לשלומם ולחירותם.(זו חוויה שונה לשחות במחיצתם בטבע,כשהם חופשיים) אני מודה לך ומצטרפת לתפילתך ולתפילת חברי ובני בריתי כאן לשלומם של הדולפינים.
  באהבה גדולה,איריס

 45. פלורינועהבתאריך 27 מאי 2013 בשעה 9:42 pm

  הי רונית,

  אהבתי את הסיפור שלך והחווייה המדהימה בחברת הדולפינים. מאוד נוגע ללב מעשה ההרג של היפנים. שולחת המון ריפוי אור ואהבה.

  תודה על השיתוף.

 46. רונית שפי וולפיןבתאריך 01 יונ 2013 בשעה 6:10 pm

  תודה פלורינועה

  ותפילות לעולם הוגן

  באהבה

  רונית

 47. ימיתבתאריך 26 יונ 2013 בשעה 6:01 pm

  מעניין מאד
  תודה
  🙂

 48. רונית שפי וולפיןבתאריך 04 אוג 2013 בשעה 7:47 am

  תודה ימית

 49. רונית שפי וולפיןבתאריך 04 אוג 2013 בשעה 7:48 am

  תודה איריס, על שיתוף הפעולה

 50. רונית שפי וולפיןבתאריך 04 אוג 2013 בשעה 7:48 am

  מדהים, ענת חנה

 51. רונית שפי וולפיןבתאריך 04 אוג 2013 בשעה 7:49 am

  אמן ואמן עדי

 52. רונית שפי וולפיןבתאריך 04 אוג 2013 בשעה 7:49 am

  תודה דורי

 53. רונית שפי וולפיןבתאריך 04 אוג 2013 בשעה 7:50 am

  תודה פלורינועה

 54. רונית שפי וולפיןבתאריך 04 אוג 2013 בשעה 7:51 am

  תודה עדי

אם אהבתם בבקשה תנו לי לדעת בלחיצה על כפתור הלייק. בנוסף, אשמח לשמוע מה הפקת מתוכן זה ולהתייחס לכל שאלה שיש לך בנושא. את תגובתך בבקשה לרשום עכשיו כאן למטה