להבין מה אנחנו באמת רוצים ומה הצעד הבא שלנו

ב-12 יום בלבד!

"דיוקים משמחים"

התכנית שתעיף אותך קדימה

בהשקעה של 20 דקות ביום בלבד!

ההרשמה הסתיימה. יצאנו לדרך ב-8/9/19

לפרטים על המחזור הבא – בבקשה לסמס לווצאפ שלנו: 6641538 – 058

למה עדיין לא הגעתי למקום שבו אני רוצה להיות בחיים?

לפעמים, למרות שאנחנו מאוד רוצים בשינוי, ולמרות שאנחנו נמצאים במקום לא נוח, אנחנו לא מצליחים לזוז קדימה.

אנחנו מצליחים להחזיק את הראש מעל המים, אבל מעבירים את הזמן או בהמתנה שדברים יסתדרו מעצמם (כי זה מה שכל הזמן אומרים לנו שיקרה: "הזמן יעשה את שלו"…"צריך לתת לזה זמן"…"בלי לחץ"…"הכל דבר מגיע בזמנו"…"מה שצריך לקרות קורה"וכד') או בעבודה קשה מאוד לשפר את המצב (שלרוב לא עובדת ורק מתסכלת אותנו עוד יותר).

ואז אנחנו מוצאים את עצמנו עובדים בעבודה שאנחנו לא אוהבים, או נמצאים בזוגיות כובלת, או במינוס מאוד גדול או בכל מצב אחר שלא מתאים לנו, ואנחנו מפתחים שיפוטיות וכעס כלפי עצמנו – אנחנו מרגישים שאנחנו לא בסדר, מאשימים את עצמנו, על הבחירות שלנו, על זה שאנחנו לא עושים כלום כדי לצאת מהמצב הקיים, או בדיוק ההיפך, על זה שאנחנו עושים מיליון דברים כדי לשפר את המצב, שאולי נותנים לנו המון תובנות חשובות לחיים, אבל עדיין לא עוזרים לנו.

למה זה קורה?

לרוב זה קורה כי אנחנו לא באמת יודעים מה אנחנו בדיוק רוצים.

אנחנו מושפעים מהסביבה (מההורים, חברים, בית ספר, תרבות) שחינכה אותנו מה הדברים שעלינו לשאוף אליהם, במקום לעזור לנו לזהות את הרצון האמיתי שלנו. זאת הסיבה שאולי שאף פעם לא הצלחנו לגלות מה אנחנו באמת רוצים.

וכשאנחנו לא יודעים מה אנחנו רוצים, איך נשיג אותו? כלומר, כשאין לנו הגדרה מדוייקת לאן אנו רוצים להגיע יהיה קשה לנו לדעת איך להגיע לשם.

ומה בסך הכל אנחנו רוצים?

להרגיש חופשיים, לא לעבוד קשה מדי, רוצים להתעסק רק במה שעושה לנו טוב, רוצים להרגיש אהובים, והכי רוצים – שהכל יהיה יותר פשוט.
אנחנו רוצים חיים מלאי משמעות, סיפוק ושמחה!

אז מה עושים?

הפתרון פשוט! הוא נמצא ממש מתחת לאף שלך, הוא הפוך ממה שלימדו אותך לעשות
והכי חשוב - אפשר להשיג אותו כאן ועכשיו:

"לעבוד עם מה שיש, כדי ליצור את מה שאין סוף אפשרויות"!

זאת אומרת, שהתשובות שלנו נמצאות בתוכנו והן מחכות לנו בדיוק במקום שבו אנחנו נמצאים כרגע בחיים (גם אם הוא לא טוב). כך שבמקום להתאמץ לשפר את עצמנו, על מנת להשיג שינוי, אפשר ללמוד ליצור אותו בתנאים הקיימים. כלומר, בדיוק איך שאנחנו כרגע ובדיוק בתוך כל מה שקורה כרגע בחיים שלנו. את זה נשיג באמצעות שלושה שלבים:

ליצור בהירות

כדי לדעת מה באמת אנחנו רוצים, אנחנו קודם כל צריכים ליצור בהירות לגבי עצמנו - למה דברים קרו כמו שהם קרו עד עכשיו ומה הביא אותנו לנקודה הנוכחית.

לצאת מהתקיעות

רק אז נוכל להבין איך אנחנו אמורים להמשיך מכאן, נבין מה הצעד הבא שעלינו לעשות כדי לצאת מהתקיעות הזו, לפזר את הערפל לגבי כל הדברים שאנחנו רוצים לקדם בחיים שלנו.

להיות בשמחה והתלהבות

וברגע שזה יקרה, נתחיל ללכת אחרי הרצון האמיתי שלנו. אז השמחה וההתלהבות יחזרו לחיים שלנו, יהיה לנו כוח וחשק להתחיל בעשייה, ודברים יתחילו לזרום.

וזה בדיוק מה שקורה בתכנית "דיוקים משמחים"

מדובר בתכנית אינטרנטית. היא מורכבת מ 12 תרגילים מעשיים, באורך  של כ 20 דקות כל אחד. בכל יום אשלח לך תרגיל אחד, להאזנה בזמן שמתאים לך, בנוחיות ביתך ומהמחשב והטלפון הסלולארי שלך + מענה יומי לשאלות שלך בפורום תלמידים שלי + שיחת דיוק אישי בטלפון.

התכנית מעבירה אותך תהליך מסודר, צעד אחר צעד, בדרך קצרה, כייפית וקלילה. היא עוזרת לך לקבל תמונה שלמה לגבי הרצון האמיתי שלך בנושאים שבוער לך לקדם בכל תחומי החיים (בין אם זה בריאות, קריירה, פרנסה, זוגיות בפרט ומערכות יחסים בכלל) ולהבין מה הצעד הבא שעליך כדי לעשות לצאת לדרך והתחיל ביצירת השינוי הזה במיידי.

  • במהלך התכנית אחשוף בפניך מכניקה פשוטה, פרקטית ויישומית, שבעזרתה תהיה לך אפשרות למצוא תשובות לכל שאלה שתהיה לך, כל סיטואציה ובכל נושא, מעכשיו והלאה והיא תשאר איתך לכל החיים.
  • בעקבות השתתפותך תכנית יווצר בך שקט נפשי, כי תיהיה לך בהירות לגבי החיים שלך והבנה מה הביא אותך עד לכאן ומה הרצונות שלך מעכשיו ואילך.
  • תכנית "דיוקים משמחים" תאפשר לך לדעת מה הדרך הייחודית שלך, ומה הצעד הבא שעליך לעשות כדי להתחיל ללכת בכיוון הזה. הידיעה הזאת תתגבש לא רק לגבי העתיד, אלא גם לגבי העבר וההווה שלך. בהירות מוחלטת שלא משאירה שום חורים. הכל מאוד ברור.
  • והכי חשוב - בעקבות התכנית, תתעורר בך תחושת חיוניות, מיקוד ושמחה. ההתלהבות וחדוות העשייה יחזרו אליך ויהיה לך חיבור מחדש לחיים.

איך זה עובד?

התכנית נמשכת 12 ימים רצופים ומורכבת מ-12 תרגילים מוקלטים באודיו (קבצי שמע), אחד לכל יום.
אנחנו יוצאים למסע משותף. הוא לא דורש ממך לצאת מהשגרה, אלא לשלב אותו בתוכה. 
בכל יום במהלך 12 הימים הללו (למעט שבת) אשלח לך באימייל תרגיל מעשי קצר באורך של כ-20 דקות, שמורכב מהסבר והנחיות ליישום מיידי.

מתי ואיפה?

כדי להעצים את התהליך האישי שלך כל משתתפי התכנית עושים את הדרך יחד כקבוצה, כאשר כל אחד ואחת מהמשתתפים מאזינים ומיישמים את התרגילים בשעות שנוחות להם ובנוחיות ביתם.
ההשתתפות בתכנית נערכת באמצעות האזנה ויישום התרגילים המעשיים מהמחשב או הטלפון הסלולרי שלך.
הגישה לתרגילים תהיה פתוחה בפניך למשך שנה שלמה כך שניתן לחזור ולהאזין לפי הצורך.

ההרשמה הסתיימה. יצאנו לדרך! 

בנוסף

כדי לתמוך בתהליך שלך התכנית כוללת גם

  • נסיים את התהליך בשיחת דיוק אישית, שתוענק לך על ידי מורה בכירה בצוות שלי. מטרת השיחה היא להתייחס לשאלות שנשארו פתוחות, לגבש ולדייק את התהליך שעברת, לסגור קצוות פתוחים ולחדד את הצעד הבא שלך.
  • התכנית תלווה במענה יומי בפורום תלמידים שלי לכל שאלה שתצוץ לך.

ההשקעה שלך בעצמך

התכנית כוללת שיחה אישית ומענה יומי בפורום תלמידים שלי
לכן, המקומות בה מוגבלים וברגע שכולם יתפסו ההרשמה נסגרת!

ההרשמה הסתיימה! צרו קשר לפרטים על המחזור הבא

להבטחת מקומך יש להסדיר את ההרשמה והתשלום מראש.
מיד לאחר הרשמתך יפתח בפניך דף והתשלום באתר המאובטח.

ימים
שעות
דקות
שניות
SOLD OUT!

אחריות מלאה

מכיוון שאני מאמינה בתכני התכנית ואני יודעת שהיא תיתן לך ערך גבוה מאוד ותעזור לך לדייק את הרצונות האמיתיים שלך אני נותנת לך אחריות מלאה! כלומר, במידה ולא אהבת, יש לך אפשרות לפרוש מה תכנית לאחר שנשלחו אליך שני השיעורים הראשונים ולקבל את החזר כספי

מה מספרים אנשים שקיבלו ממני עזרה

למדתי להכיר, לקבל ולאשר את מי שאני לעומק. גיליתי איך להיות ביצירה מודעת, רגישה, חופשית, קלילה ומאוזנת. נפתחה לי דרך חדשה, אמיתית וחייכנית. הכלים שלימדתי אותי משמשים אותי ביום יום ותרגול ונותנים לי כיוון, כוונה והבנה. רונית, את מורה רוחנית מקורית, חכמה, אנושית ואיכפתית, שעוזרת בנדיבות ובאהבה גדולה. באתי אליך מסוקרן ומצאתי דרך מרגשת ופותחת לב.
דורי בן זאב
שדרן רדיו
הרגשתי אי שלמות בקריירה שלי למרות שחוויתי הצלחה ופרנסה טובה. בנוסף, היו לי ניסיונות כושלים ליצור קשר עם בן זוג, מבחינה מקצועית הייתה לי תחושה שיש לי ייעוד אבל הוא לא ממומש... בעקבות הליווי שקבלתי מרונית התחלתי להרגיש בטחון עצמי, שמחה ואושר. סיפוק בעבודה, חיבור טוב יותר לילדים בגן שבו אני עובדת וראיה ברורה יותר של מה אני צריכה לעשות בעבודה.
רחלי זיני
גננת, ישוב שילת
הגעתי אליך כשאני בעומס רב, רצון לרצות את כולם וחוסר מיקוד. העומס התבטא גם בעבודה, עומס במשפחה וזוגיות והרצון לעזור לילדים ולנכדים גם על חשבון הבריאות והרווחה שלי. בעקבות ההשתתפות בתכנית שלך יש בי תחושה ש"הגעתי הביתה". החיים יותר זורמים גם כשיש עומס, האהבה שבאה ממני יותר קלילה וזורמת. מתפתחת בי אסרטיביות ובטחון לדרוש מה שמגיע לי. אני יותר פתוחה שמחה ומחוברת לעצמי.
ניצה מנו
מורה ומטפלת פלדנקרייז, בית אלפא
אז כן, השיטה מעשית, ובקלות, בשימחה, במשחק, אבל בכדי שאפשר יהיה ללכת בדרך הזאת באמת, בקלילות ובריקוד פנימי, השקעתי המון בעצמי, רונית השקיעה בי בסבלנות באהבה בנחישות... העסק שלי שבינתיים הוקמו תחתיו עוד מספר חברות שילש את הכנסותיו והצפי שתוך שנה נגיע ליעד שהצבתי לי (מגניב). הקשרים שלי במשפחה הקרובה והמורחבת אוהבים מתמיד, למדתי להקשיב להם בנתינה, שזה מרגש לגמרי. דווקא הגדילה של העסק פינתה לי זמן ומאפשרת לעסוק ולהשקיע במה שאני אוהב עם "ראש נקי"
שלמה צוקר
איש עסקים, סטארטאפיסט ומעצב תעשייתי
הפכתי לאדם הרבה יותר חופשי שמביע את הרצונות שלו ומגשים אותם. התחלתי להתהלך ממקום של אדם חופשי, אני מקרינה זאת ואנשים מכבדים את הרצונות שלי. אני עכשיו בתהליך של בנייה של קריירה מהנה ומתגמלת, וכבר מרגישה את הניצנים להשקעה שלי. במשפחה שלי הפכתי מקורבן למלכה. אני יוזמת ומפעילה את כל האחים שלי בהמון חכמה וחן מתוך מקום של לקבל ולכבד את הרצונות של כולם, תהליך קסום בפני עצמו. אני הרבה יותר קשובה לחושים שלי, לראייה שלי…
ויויאן זוארץ
מדענית וחוקרת בכירה
הגעתי אחרי שנים של עשיה וגילויים, אך מוצפת ומבוהלת מהמפגש שלי עם העולם. במהלך הזמן למדתי שפה וכלים שהפכו לי לטבע. למדתי להתחבר לעצמי, לשמוע את הקול שלי ולבחור בו, למדתי לכוון, למדתי לחלום, למדתי ללוות חלומות בדרכם אל הגוף ואל מימושם על פני האדמה. אם לפני שיטת העין השלישית הייתי בבועה, מידי פעם יוצאת מעצמי ומיד מסתגרת, היום אני מושיטה יד לשלום לעצמי ולעולם, מובילה ומנהיגה, ממשת את שליחותי, משפיעה מהשפע שלי ושמחה. מאד שמחה.
מיכל בר-און
מורה לקיטאידו, כותבת ושרה

מנחת התכנית - רונית שפי וולפין

שלום, ונעים להכיר…

שמי רונית שפי וולפין – מורה רוחנית מאז 1988. 

חוקרת, מפתחת ויוצרת, מנהיגה ויוזמת בתחומי. 

בוגרת ברקלי Berkeley Psychic Institute קליפורניה ארה"ב ו Clairvoyant Center of Hawaii הוואי ארה"ב.

מפתחת "שיטת העין השלישית" – כלים רב חושיים (על חושייים וחושיים) לגילוי, ריפוי ומימוש עצמי מלא – בכל תחומים (פרנסה, קריירה, זוגיות, משפחה, בריאות, מודעות וכו'), על בסיס יומי, מתוך חיבור וקשב מדויק לעצמך, שנערך בנינוחות, קלילות והנאה ועל פי השליחות שלך לחיים!


השליחות המקצועית שלי היא לעזור לעצמי ולכמה שיותר אנשים שארץ ובעולם להיות בצמיחה ושמחה מתמדת גדלה והולכת מתוך הטובה העליונה (מתוך מה טוב לפרט ולכלל בו זמנית).

כדי להגשים את החלום הזה אני מנחה תהליכים שמאפשרים לאנשים להיזכר לשם מה הם הגיעו לחיים האלה ומעניקה להם כלים שימשיים להגשמת המטרה הזאת, בצורה פרקטית פשוטה וקסומה, על בסיס יומי, ממש כאן ועכשיו – בכל נושא, בכל מצב ובכל מקום.

כל זה, בכדי לסייע להם להתענג על החיים במלואם וליהנות מכל מה שיש לחיים להציע להם ומכל מה שיש להם להצע לחיים, כגון משמעות, סיפוק, שמחת חיים, רוגע, שפע וכו'.

בתכנית זאת אתן לך הזדמנות להכיר, לטעום ולחוות מהידע והניסיון העשיר שצברתי בנושא במהלך מסע של למעלה מ 40 שנות מימוש השליחות האישית שלי בכל תחומי חיי ובמהלך למעלה מ 30 שנים של ליווי האישי והקבוצתי, שאני מעניקה לאנשים רבים ברחבי הארץ והעולם. ביניהם מנהיגים מכל התחומים כגון בעלי עסקים ויזמים, אומנים, אנשי חינוך, תרבות ורוח, פעילים חברתיים, מדענים ואקדמיים.

עבודתי מבוססת על השראה רבה שאני מקבלת מעיסוק רב תחומי בתנועה, ריקוד, מוסיקה, כתיבה, טיולים בטבע, גידול בעלי חיים ומאהבתי לאומנות ובילוי בחברת אנשים.

העשייה שלי בתחום נמצאת בצמיחה והתרחבות מתמדת ואני עושה זאת בהתלהבות ובאהבה רבה ומקבלת בחיבוק את האתגרים שבדרך.

המפגשים אִתךְ הולידו בתוכי רגעים של רוגע נדיר...עם הזמן הבנתי שאצלך, ובשיטת "העין השלישית" שפיתחתְ, הממד הרוחני מקבל ביטויים מעשיים מאוד. מתרחשים שינויים לטובה - ויש שיאמרו קסמים - בזכות התרומה המעשית שלנו להתרחשותם.​ זה קל, זה פשוט, זה נעים וזה אמִּיתי. אפילו המילה 'שליחות' שהייתה בעבורי מושג נשגב ובלתי ברור, הפכה ידידותית וגמישה… את לימדת אותי "להקשיב פנימה" ובו־בזמן לנטרל "קולות חיצוניים". וזה עובד! ...הכלים שלמדתי אצלך ועודני למדה, מסייעים בידי גם בתחומים נוספים. מעל לכל, התחושה שלי היא של מסוגלוּת; של מי שמחזיקה את המושכות בידיים
רויטל קמא
יילוד תהליכי כתיבה, עריכת לשון וטיפול
בזכות הליווי שקבלתי ממך ומאז שאני מתרגלת את "שיטת העין השלישית" שפיתחת על בסיס יומי, היא מהווה עבורי סט של כלים ​פשוטים וחכמים מאוד, שמשתלבים מעולה בחיים שלי, מאפשרים לי לגלות מי אני ולממש את עצמי בעולם הגשמי, ביתר קלות ובקסם. למשל, ההכנסה שלי גדלה מאוד, לקוחות מגיעים אליי מעצמם והשפע נפתח יותר ויותר. ככל שאני מתרגלת יותר את הכלים הרב חושיים, החיים מביאים אליי המון מתנות, הרבה פתרונות מגיעים מבלי שצריכה "לשבור את הראש", אני מאפשרת לצמיחה שלי להתרחש בקלילות, בענווה ובכיף, היצירתיות שבי התעוררה (אני כותבת), בחיים לא כתבתי ויצרתי כל כך הרבה ומאז הקורס והליווי עם רונית הוצאתי לאור מספר ספרים שלי.
טל
תל אביב
למדתי להתחבר לעצמי וגיליתי את הדרך הייחודית שלי ליצירת תקשורת ויחסים עם בוראי. למדתי לעזור לעצמי וליצור שפע בכל תחומי החיים והרחבתי את השפע שלי.​ כגמלאית הקמתי קליניקה בשיטת העין השלישית וזה מרגש אותי ומקנה לי מקצוע מספק, מכובד ובעל משמעות.
אילנה פרידמן
מטפלת בשיטת העין השלישית, גמלאית
לפני שהשתתפתי בתכנית העין השלישית הייתי די אבודה.. מה שמשך אותי דווקא בתוכנית היה פשטותם של הדברים. פשוט, אבל מאוד עוצמתי ובעיקר עם תוצאות. תרגול הכלים באופן יומיומי מאוד ממקד אותי ועוזר לי כל יום מחדש, להיות בקשר יותר עמוק עם עצמי ועם הרצונות האמיתיים שלי. ​אני לא יכולה לתאר את חיי בלי תרגול הכלים הרב חושיים. אני יודעת שמה שאני באמת רוצה אני יכולה להגשים, וזה נותן לי המון בטחון אני יותר ממודה לך רונית, שלא ויתרת עלי והאמנת בי. תודה תודה.
לילי שאלתיאל
צלמת

יש לך התלבטות? הנה תשובות לשאלות נפוצות:

זאת תכנית שיש לה התחלה אמצע וסוף. היא בנוייה ממומנטום מצטבר גובר והולך. 
אם אי אפשר להקדיש לזה 20 דקות ביום במשך 12 יום אין טעם לעשות את זה.

אז עדיף לעשות את אחד מהדברים הבאים:

1. לפתוח את היומן ולפנות לזה זמן. כי אף פעם לא יהיה לך זמן לזה. כי זמן אף פעם לא יקרה מעצמו. כי זה דבר שעושים פעם בחיים. וזה משנה את החיים. וכדאי לבדוק ביומן מה באמת יונק את הזמן שלך על חשבון דברים חשובים כמו לגלות מה באמת חשוב לך להשיג בחיים.

2. אם לא מצאת זמן, אני ממליצה לפתוח את היומן ולהסתכל מתי בדיוק יתאפשר לך לעשות את זה. למשל להתחיל בעיכוב של יומיים שלושה זה לא נורא. אבל אחרי כן זה אומר שהשוונג ילך לאיבוד ולא יתאפשר לך ליהנות מהאנרגיה של הקבוצה וזה פיספוס ולכן כדאי לבדוק האם מתאפשר לך להתחיל ולסיים גג ביומיים שלושה איחור.

אם התאכזבת בעבר משיטות ומומחים שפנית אליהם לעזרה, זה לא אומר שכולם יאכזבו אותך בעתיד, אלא שלכל אחד מאיתנו יש את בעלי הברית שלו.

כלומר, לכולנו יש את קומץ האנשים שהשירות שלהם כן מתאים לנו ומשמח אותנו עד לגג. מדובר בבעלי ברית כאלה שבשביל למצוא אותם שווה להשקיע את כל הדרך. כי כשמוצאים אותם אומרים להם: "איפה היית קודם?!"

אולי אני בעלת הברית שלך ואולי לא. את זה נוכל לדעת רק בסוף התכנית. אז אם העניין שלך להשתתף בתכנית גבוה מהחשש להתאכזב ממנה אני מזמינה אותך להניח את אכזבות העבר מאחור ולהשתתף בה בלב שפתוח להכיר, לטעום ולהתנסות בחדש.

כן, בטח. בשמחה! לפרטים ולקבלת שיחת התאמה הדדית (ללא תשלום) בטלפון
בבקשה לשלוח לי מייל עם שם, משפחה והטלפון הסלולארי שלך ל ronitthe3i@gmail.com

ו/או לסמס לי את השם, שם משפחה ואימייל לטלפון של משרד: 6641538 – 058

מצוין! זה אומר שיש לך פתיחות ללמוד ולהשתנות ללא דעות קדומות.
ופתיחות היא המפתח לשינוי. מעבר לזה, אין צורך בידע או בניסיון קודם,
אלא רק ברצון להשתתף, לקבל, לצמוח וליצור חדש.

בטח!!

בכל פעם שלא ברור לי איך להגשים את החלומות שלי אני יודעת שהם לא מדויקים.

כי חלום מדויק תמיד מניע אותנו מבפנים לעשות פעולות פרקטיות בצורה טבעית וספונטנית
ומתוך בהירות, ביטחון והתלהבות, ממש כפי שהרוח מניעה את העלים. 

אז אם יש לך כבר חלומות לשנה החדשה, אבל אין לך הבנה איך לתרגם אותם משאיפה לתוצאה גשמית
אני מזמינה אותך לדייק את החלומות שלך במסגרת תכנית "דיוקים משמחים".

כי דיוק הוא שם המשחק כאן.

במידה ויש לך החיים מלאי משמעות, סיפוק ושמחה, אם יש לך בהירות מוחלטת לגבי הרצונות האמיתיים שלך ל 12 החודשים הבאים ואם ברור לך איך להפוך אותם מחלומות למציאות בכל תחומי החיים (פרנסה, קריירה, יחסים, בריאות, מודעות וכד')

ובמידה ואין לך כרגע בחיים שום נושא שבו ברצונך לחולל שינוי מהותי: מזל טוב! אין לי מה לתת לך.

אבל…

במידה והמצב הניפלא הזה עדיין לא קורה בחיים שלך, אך יש לך רצון להתקדם לעברו: חשוב לי לומר לך שהעובדה שראית ושמעת הכל … אך העיניים שלך עדיין קוראות את השורות הללו היא סימן ענק לכך שהיגיע הזמן להפסיק ללמוד על … ובמקום זה לעשות את…

כלומר – לעבור לפסים פרקטים.  כי רק עשייה והגשמה בפועל באמת מלמדת.  השאר זה תיאוריות נחמדות.

"תכנית דיוקים משמחים" עוסקת בחיבור בין רוח (רצון) לחומר (הגשמת הרצון).

אם יש לך רצון אמיתי להגשים חלומות – הצעד הבא שלך זה לחקור, לגלות ולהגדיר בצורה יותר מדויקת את הרצון האמיתי שלך בנושאים שבוער לך לקדם.

נתראה בתכנית!

חיים טובים הם תוצאה של תרגול צמיחה ושמחה מתמדת. כלומר, על בסיס יומי, בכל רגע ורגע במהלך חיינו עד יום מותינו.

כך שכל עוד אנו חיים יש לנו שאיפות להיות קצת יותר בריאים, שמחים, מספקים, רגועים ומאושרים.

והכל מתחיל בחקר, גילוי והגדרת הרצון האמיתי שלנו בנושאים שבהם אנו רוצים לחוות הקלה או ליצור שינוי מהותי.

כך שאף פעם לא מאוחר להתחיל ליצור דיוקים משמחים בחיים שלך ועכשיו זה הזמן המדויק להתחיל. כי אם לא עכשיו אי מתי?!

תכנית "דיוקים משמחים" מיועדת לאנשים שנמצאים בשלבים הבאים:

* למתחילים בתחום – זהו צעד ראשון מבורך!

* למנוסים בתחום – זוהי התקדמות משלב של
"טעימות" בתחום אל "המנה העיקרית".

* למתקדמים בתחום – זאת הזדמנות לעשות את הדרך שלכם
יותר קלה, מהנה, ברורה ומתגמלת בתוצאות שלהן אתם מייחלים.

עבור אנשים מנוסים ומתקדמים שיש להם כבר כלים רוחניים התכנית לא באה לחדש אלא לדייק. 

כלומר, לעזור לך לחדד ולשכלל את הידע, ניסיון והכלים שכבר יש לך על מנת להפיק מהם את המיטב ובכדי להשיג את זה בפשטות ובקלילות.

אנשים מנוסים ומתקדמים יודעים שלפעמים די בטוויסט אחד קטן כדי לעשות מהפך אחד גדול.

יש לך שאלות או התלבטויות נוספות?

נשמח לדבר אתך על כך באופן אישי

ניתן ליצור איתנו קשר באחת מהצורות הבאות:

1. לשלוח לנו אימייל עם השאלה ונכתוב לך בחזרה: ronitthe3i@gmail.com

2. לסמס לנו את השאלה שלך ונשמח לשוב אליך בהקדם האפשרי
בין הימים א' – ה' בין השעות 09:00 – 16:00
למעט בחגים ומועדים: 6641538 – 058

אולי הייתי עדיין עובדת חמישה ימים בשבוע, 16 שעות ביום, מרירה, כועסת ומתוסכלת יותר מתמיד. בזכות הליווי האישי ממך, וע"י תרגול הכלים הרב חושיים, גיליתי מחדש את האהבה שלי למוסיקה, והפכתי אותה מחלום למציאות, במקום להשאיר אותה עמוק במגירה בלעדיך יתכן ולא היה לי אומץ לעשות את זה... מעבר לשחרור והרפיה (ששם נעצרות רוב השיטות האחרות לדעתי) באמצעות הכלים הרב חושיים, אני מקבלת תובנות וידע חדש שמנחה אותי מהו הצעד הבא שלי..."
מעיין שריד
זמרת ויוצרת, מייסדת להקת FAYA
הגעתי לתכנית תוך כדי שאני נמצאת בתהליך של הגשמת חלום - הקלטת אלבום בכורה של השירים שלי, אך עם חששות וחוסר בהירות כיצד אני "מוציאה לאור" את עצמי ואת השליחות המקצועית שלי. במהלך התוכנית... השכלתי לקחת אחריות ולנהל את חיי מתוך חיבור לקול הפנימי שלי ולאמת שלי בכל רגע נתון, גם מתוך פרספקטיבה רחבה וגם מתוך ירידה לפרטים, להתחבר לבריאה מתוך טובה עליונה, לפעול בתדר של התלהבות, קלילות והגשמת חלומות, להיות מתוקה לעצמי ולאחרים במקביל וכל הזמן לנוע וליצור אינסוף אפשרויות מתוך הקיים. אני יוצאת מהתכנית עם חזון ברור לחיים, יעדים להמשך הדרך ו... טעם של עוד!
אלכסנדרה שטיין
זמרת וכותבת שירים
לא אהבתי את עצמי, הייתי על "טייס אוטומטי", שמתעורר מדי פעם לעשות בקרת נזקים. אבל מאז העזרה שקבלתי ממך, אני נוכחת בזמן הווה, חיונית, קלילה יותר לגבי החיים ומחוברת לרצונות שלי ולעצמי. בזכות השיטה למדתי להקשיב לגוף שלי ולתת לו את מה שהוא באמת צריך, גיליתי אהבה חדשה לגיטרה, התחלתי ללמוד לנגן ומאוחר יותר לכתוב ולהלחין שירים. מצאתי עבודה כמתכנתת ופגשתי את בן זוגי שאני נשואה לו כיום. תודה לך רונית שליווית אותי ונתת לי את הכלים שמסייעים לי להכניס אושר לחיי היומיום שלי, לאהוב ולהגשים את עצמי. אני בת מזל שאת חלק מחיי."​
מיכל ביכלר
מתכנתת
תודה רונית על שיטה יוצאת דופן ומעצימה, שפתחה אותי לאפשרויות חדשות של יצירת בהירות, דיוק וקבלת תשובות מידיות תוך כדי קלילות, הנאה והעצמה,​ תודה על הנדיבות ועל המתנות הרבות. הידע שיש לך מעורר השראה והדרך שבה את מעבירה את הידע מרתקת ומסקרנת, המפגשים היו כשמם - דיוקים משמחים עם המון הומור וקלילות. נפתחו לי אפשרויות לאשר את עצמי, לדייק את עצמי ולקבל בהירות על חיי, תודה על הכלים הרבים שרכשתי ואני פתוחה לעוד ועוד - ממליצה בחום
נילי זהבי
מקדמת בריאות ואיכות חיים
רונית היקרה, אני מודה לך על כך שאת מקבלת אותי כפי שאני, רואה ומעודדת אותי להגשים את עצמי, בקלות, בנינוחות ובהנאה, בדברים שלא נראו אפשריים או הגיוניים​ ובדרך כה מתוקה וענווה, שרובה נעשית מהכורסה שלי, ללא הזעה וללא חרדות. את, שיעורייך, התייחסותך לחיים ובכלל מעודדים ומלמדים אותי לחלום להגשים... בשיטות אחרות חוויתי כובד, ומשום כך היה לי קשה יותר להתמיד. לעומת זאת, בשיטת העין השלישית אני מרגישה נינוחה, ואני רואה השפעה מיידית על חיי היומיום שלי. תודה על הליווי שקיבלתי ועל הכלים שלמדתי, שהופכים חלומות למציאות על בסיס יומיומי, מחזקים את האמונה בעצמי ומאפשרים לי לבטא את עצמי בכל רגע נתון באופן שמקל על החיים..."
יעל שלמון ברנע
עורכת לשון
"...רציתי ליצור חיים של הנאה וחופש חיים שאני אוהב, לדעת מה אני רוצה ואוהב ושיהיה לי את זה. הבנתי שזו תכנית תמציתית ופשוטה וחששתי האם אני אוכל להפיק ממנה את מה שיש לה להציע. בעקבות התכנית יש בי פליאה ואני מוכן ללכת עם האמת שלי בכל התחומים אני מרגיש שקיבלתי יותר ממה שהובטח לי. בתחום הפרנסה והקריירה אני בתנועה מתמדת קדימה בכוון גבוה יותר ולקבל שכר ותפקידים טובים יותר. אני מרגיש קירבה לעצמי, נותן יותר משקל למה שמרגיש ונראה לי הנכון ונעים לי. אהבתי את התמציתיות והפשטות, היחס האישי, האמון וההשקעה בי. אני שבע רצון מהתכנית אתך ב 100% ואני ממליץ: "לכו על זה"
כפיר ברמן
שף, אילת
..."תודה שלימדתן אותי לנהל את חיי. להשיג כל מה שחלמתי: בית, עבודה, בן זוג, חברים ותקשורת אוהבת. בתהליך שעשיתי אתכן פרקתי את מה שלא היה נכון לי והתחלתי מחדש, כי הדברים שהשגתי לא היו מדוייקים לי. בעזרתכן השגתי שוב את אותם הדברים, אך בדייקנות ובקלות ובאמצעות שימוש בכלים הרב חושיים של שיטת העין השלישית ובדרך מופלאה. ...תודה לכן, אני יודעת סוף סוף להתנהל בקלות ובדייקנות בכל תחומיי החיים. תודה שלימדתן אותי עקרונות לחיים כך שאוכל להסתדר בעולם התחרותי והשאפתן בקלות. שלימדתן אותי לבקש לעצמי תמונה שלמה ובהירה. שלימדתן אותי מהי ענווה והדרך להתנהל דרכה בעולם. ומה הדברים הריאליים לבקש וכך לקבל אותם. לימדתן אותי להתחבר לרצונות שלי ולהבין מהם בכלל. בזכות שיטת העין השלישית שפיתחת רונית, הצלחתי לממש את חיי בכל תחומי החיים: הצלחתי להקים משפחה למופת עם בן זוג ו 3 ילדים. הצלחתי לשנות תחום עיסוק מאשת שירות לאשת ייעוץ. עזרתם לי להתחבר לאומץ שלי לבחור איפה אני רוצה להיות ולהתפטר ממקום שלא ראוי שאהיה שם. היעדים לא נגמרים אבל עזרתם לי לסלול את הדרך.
מיכל נבון
יועצת משכנתאות, אורנית
"... לפני שהגעתי אליך רונית היה לי קושי לבחור דרך אחת ולדבוק בה. הרגשתי עייפות, חוסר מוטיבציה, חוסר בהירות לגבי הדברים שמפריעים לי לממש את הפוטנציאל שלי ולהתמודד עם אנרגיות מורידות. היה לי ספק שאצליח להתמיד ולעמוד לאורך זמן במשימות. בעקבות העזרה שקבלתי ממך היו המון שינויים בחיי, התמלאתי בשלווה, מיקוד, חיות, בטחון וחיבור לעצמי. שמתבטאים באסרטיביות ובטחון מול הסביבה שלי. אני מצליח קצת יותר להתמיד, הכיוון הכללי שלי בחיים, הרבה יותר ברור וכך גם בכל תחומי החיים, אני מצליח להתנהל ביתר קלות ובסביבה שלי גם כן מתחיל להיווצר סדר.
מיכאל דגלין
אבטחה, כפר סבא
הגעתי לשיטת העין השלישית לאחר שנים של חיפוש אחר זוגיות, שתוביל לנישואין. לפני שתרגלתי את הכלים הרב חושיים, היו לי הרבה שאלות שלא מצאתי עליהן את התשובות. ​חוויתי תסכול ותקיעות במימוש חלומותי. הכלים הרב חושיים עוזרים לי "להתכוונן על היום שלי", לחקור ולמצוא את התשובות שלי בתוכי. אני נהנית מהגילוי וחווה אופטימיות. באמצעותם ובאמצעות הליווי שקיבלתי, דייקתי בחיפוש אחר בן זוג והיום אני נשואה ואמא לשלשה בנים מדהימים. אני מודה לך, רונית על האמונה שלך בי ועל כך שעזרת לי לא לוותר לעצמי, אלא להשקיע כמה שצריך, על מנת להגשים את חלומותיי.​
חווה גדליהו
עובדת סוציאלית
"...לפני שפגשתי אותך רונית, לא היה לי חלום לאן אני רוצה ללכת. הכל היה סתמי וכבוי. הרגשתי עצבות, דכדוך ועייפות ורציתי למצוא את החלום. חששתי להצטרף לתכנית שלך, כי אולי היא סתמית, אבל החלטתי להשתתף בה כי הרגשתי שזה נכון לי. היום אני מתמלאת בשמחה ואהבה עם כיוון להמשך. האופק מתבהר, יש בי יותר שקט, בטחון ורצון להמשיך את התהליך. אהבתי את התרגולים וההבנות בתהליך. ואני בהחלט ממליצה עליו. קיבלתי יותר ממה שהובטח לי - קיבלתי את השליחות שלי ואת היכולת לקבל אותה…"​
תמר אמתי
הפקת אירועי תרבות, נשמה - אמנות דיגיטלית, הוד השרון
"...לפני שהשתתפתי בתכנית אתך היתה לי יכולת הכלה נמוכה של ביקורת. זה בא לידי ביטוי בניהול משברים בצורה לקויה מאוד. הצטרפתי לתכנית כדי "לחזור לגור אצלי בבית". בעקבות השתתפותי בתכנית יש בי רכות, זרימה, הכלה, ואוטנטיות. אני חווה אומץ ומרגישה מלכה במרחב שלי. קל פשוט ונעים לי. אני ממליצה על התכנית - אהבתי את הענייניות, היסודיות והפשטות שבה. החזרתי הביתה את הנשמה שאני ואני בוחרת לרשום את שמי על הבית שלי כל יום מחדש". "התמורה בעד האגרה" היתה מעל ומעבר, תודה."​
נופר ניר
מאמנת בחברת "מרחב השראה", אילת
"...לפני שהשתתפתי בתכנית הרגשתי קצת חוסר בטחון ותקיעות בתחום המקצועי, לחץ לסיים את כל המטלות היומיומיות. עליות וירידות במצב הרוח, חוסר סיפוק מעצמי ומהעולם וביקורת מתמשכת כלפי עצמי והסביבה.. החיים שלי יותר קלילים , אני מרגישה שאני מלאה בביטחון ושמחה מבפנים. בתחום המקצועי מרגישה יותר בטחון - איני מודאגת מזה שצריכה כל הזמן לדאוג לפרנסה בתור עצמאית. קיבלתי יותר ממה שהובטח לי - קיבלתי חיבור יותר לעצמי, למדתי להקשיב לגוף שלי, להיות בלמידה רב חושית , הסתכלות אחרת לחיים וכלים לשחרור והתמלאות. רונית, אהבתי את הרגעים בהם שיתפת מהחכמה והניסיון האישי והמקצועי שלך, התרגילים שעשינו, הצחוקים, הקלילות וכל האווירה. ואני ממליצה על התכנית בחום…"​
ראויה דקואר
פסיכותרפיסטית ומנחת קבוצות, ישוב פסוטה