האישה הכי חשובה לגילוי ומימוש שליחותך (לא מי שחשבת)

מאת: בשעה 12:32 pm נושאים: מאמרים

המפתח הראשי לגילוי ומימוש שליחותכם נמצא במערכת היחסים שלכם עם אישה מיוחדת במינה (לא מי שחשבתם). ככל שתעצימו את טיב היחסים שלכם איתה תבינו טוב יותר את שליחותכם, תדעו טוב יותר איך לממש אותה ותוכלו לעשות זאת בקלות גדלה והולכת. אומרים שנותרו לה רק עוד 13 שנים לחיות. אז לא כדאי לחכות יותר מידי! במאמר זה אני חושפת אותה. כאמור, היא לא מי שחשבתם.

עד לפני כשנתיים נהגתי לבלות חלק ניכר מהקיץ בלגונה קטנה ונסתרת באחד מחופי ישראל, כשעלה בי צורך להתרחק מהכל ולהתבודד. במשך שעות ביליתי בחיקה ללא הפרעה של נפש חיה, למעט סרטנים, דגים, רחש הגלים, צמחיית החוף, שחפים ושמיים כחולים. ממש גן עדן עליי אדמות.

הלגונה נעלמה – למה ומה המסר

לפני מספר שנים הלגונה הזאת נעלמה. בהתחלה סירבתי להאמין שהיא איננה ורציתי לחשוב שאולי פשוט שכחתי את הדרך אליה. לכן המשכתי לחפש אותה שוב ושוב. עד שיום אחד הבנתי שמסיבות מסתוריות היא פשוט עזבה אותי וכי אני צריכה להתאבל עליה ולחפש לי לגונה אחרת.

באחד משלבי האבל על הפרידה ממנה לא הסכמתי לקבל את העלמותה הלא מובנת. היה לי קשה לקבל את הסתלקותה ללא הודעה מוקדמת בעניין. החלטתי שאני דורשת הסבר ברור על כך.

בייאושי פניתי לשיחה בנושא עם הים ושפכתי את ליבי בפניו. הוא הסביר לי שאימא אדמה חולה במחלה קשה כתוצאה מפגיעה במערכת האקולוגית של הפלנטה. אחד הביטויים לכך הוא עלייה של גובה פני הים. השינוי הזה גורם להעלמות הדרגתית של שטחי יבשה מתחת לאפי, וזה מה שקרה גם ללגונה המסתורית אהובתי.

פעם הייתי מתנחמת בחיקו

המידע הזה הסעיר וטלטל אותי. עד שבסופו של דבר הוא הוביל אותי לפעול עוד יותר במרץ לשינוי המצב, במסגרת מילוי שליחותי המקצועית. מאז, כשאני מבקרת בים אני חשה על בשרי את כאבו, את שיעוליו, את מצוקתו ואת קריאתו לעזרה. המים כבר לא אותם המים והיחסים בינינו הם לא אותם יחסים. כי במקום שאני אקבל מהם מרפא הם מבקשים ממני הצלה. אבל הים איננו היחיד שזקוק לעזרה. אני ערה לקריאה הזאת מכל חי, צומח ודומם בטבע. היא פוגשת אותי כשאני מתחת לשמיכה במטתי, כשאני ברחוב וכשאני בחיק הטבע. אין לי לאן לברוח מפניה.

כדור הארץ צועק אלי "הצילו"! וזה עצוב לי נורא. כי פעם הייתי באה אל הטבע כדי להתרפק עליו, להתנחם בחיקו ולמלא את המצברים. זאת הייתה שליחותו – לעורר השראה, תקוה ושמחה. היום הטבע זקוק בעצמו לעזרת בני האדם כדי להירפא ולהינצל מאולי נזק בלתי הפיך שמשפיע ישירות על המשך קיומה של האנושות ותכלס על קימוי שלי. וזאת כבר לא אגדה רעה, אלא עובדה בדוקה ועוכרת שמחה, שיכולה להעיר אותי לשינוי או להשאיר אותי אדישה.

עדכון קטן על קצה המזלג

עדכון קטן על קצה המזלג למי שלא יודעים או שכחו – מומחים לאיכות הסביבה טוענים שבשנת 2030 עלול המין האנושי להיכחד. בעברית פשוטה: יתכן מאוד שאתם ואני כבר לא נחייה יותר! זאת ממספר סיבות:

א. ההתחממות הגלובלית תוביל לעליית גובה פני הים. כתוצאה מכך אנשים רבים יאלצו להימלט מבתיהם שיוצפו ויוותרו מעט שטחי יבשה שיהיה אפשר לגור בהם.

ב. שטחים ירוקים רבים יתייבשו כולל "הריאה הירוקה" של כדור הארץ – יערות האמזונס. כתוצאה מכך יהיה קשה לנשום ואנשים ימותו מחנק.

ג. לא יהיה מספיק מים לשתיה וכתוצאה מכך אנשים ימתו בצמא.

ד. שדות יהפכו למדבריות ולכן לא יהיה מספיק מזון. כתוצאה מכך אנשים ימותו ברעב.

אלה רק חלק קטן מהנתונים על מצב איכות הסביבה ועל העתיד שצפוי לנו, בני האדם בעקבות זאת.

ומדובר על עוד 13 שנים, לא 50 ולא 100!!!

קונספירציה או אסון אמיתי?

כשהנתונים הללו רק התחילו להיחשף בציבור היו רבים שחשבו שמדובר בקונספירציה או באסון שיקרה בעוד מליוני שנים, אחרי שהנינים שלנו כבר לא יהיו בין החיים. בנוסף, רבים ממנהיגי העולם התעלמו מתפקידם ולא טרחו להשקיע בשינוי המצב. בעלי חברות ותאגידים שכל עניינם היה להתעשר על חשבון כדור הארץ והציבור המשיכו כמו שאומרים "עסקים כרגיל" כשיד הפוליטיקאים לוחצת את יד אנשי החברות והתאגידים.

בנוסף, "הציבור" (אתם ואני) לא קיבלנו מספיק חינוך והשכלה בנושא. כתוצאה מכך לרבים מאיתנו היה נדמה עד כה שמצב כדור הארץ לא קשור אלינו בכלל, אלא רק למשוגעים לעניין כגון, החבר'ה של "גרין פיס" ויפיי נפש אחרים שאין להם מה לעשות בחיים חוץ מלמחזר סקיות ולהפגין ברחובות על זיהום האוויר וכד'…

העניין הוא שהיום קיימת אחדות דעים שהקץ קרוב משאפשר לדמיין. לכן אנו בתהליך של אבלות ופרידה מכדור הארץ ומחיינו שעלולים להסתיים בטרם עת (זוכרים, מדובר על 13 שנים בסך הכל מהיום!).

אני יודעת בכל גופי וישותי שהטענות הללו הן נכונות, כי חשתי בהם עוד לפני ששמעתי עליהם ממומחים בנושא. לצערי היום כבר אין חלוקי דעות לגבי העתיד הצפוי לנו, אלא רק אוזלת יד לגבי שינוי המצב. כי ברמה של מנהיגות עולמית – מנהיגים לא משקיעים מספיק זמן, אנרגיה וכסף כדי ליצור פתרונות גלובליים להצלת כדור הארץ ולחינוך הציבור לנהוג אחרת. זאת למרות שלמין האנושי יש את כל מה צריך כדי לשנות את המצב. רק לא משתמשים במשאבים הללו מספיק.

חלקכם בשינוי המצב (במסגרת שליחותכם המקצועית)

איך אתם יכולים לקחת חלק בשינוי המצב במסגרת שליחותכם המקצועית? הנה מספר דוגמאות לפתרונות אפשריים:

טכנולוגיה – הטכנולוגיה יכולה להציע מחזור, מכוניות ללא דלק, חיסכון בחשמל, התפלת מי ים, עצים מלאכותיים שמספקים חמצן לפלנטה בכמויות גדולות יותר מעצים רגילים וכד'

חינוך – חינוך יכול ללמד איך לנהוג אחרת עם כדור הארץ.

אומנות – אומנות יכולה לעורר אדישים למודעות.

רפואה – רפואה (קונבנציונלית ואלטרנטיבית) יכולה לטפל בנזקי איכות הסביבה שחווים בני אדם ומתבטאים במחלות וכד' וללמד אורח חיים בריא יותר.

רוחניות – רוחניות יכולה להציע פיתוח רגישות ואכפתיה לסביבה ולא רק לעצמך כגון, מדיטציות, תפילות והילינג לריפוי הפלנטה והתודעה האנושית.

כלכלה – כלכלה יכולה להציע התנהלות עסקית שאיננה מזיקה לסביבה ולאנושות רק כדי לצבור הון עצמי וכדומה.

מנהיגות – מנהיגי העולם הם אתם ואני. עדיין יש לנו סיכוי לשינות את המצב!

השליחות של הנשמות העתיקות בשינוי המצב

לפני כשנתיים התראיינתי ברדיו ישראלי רוחני. דיברתי שם על כך שהמין האנושי מורכב מארבע קבוצות עיקריות שלכל אחת מהן שליחות מיוחדת משלה וכשכל אחד ממלא אותה נוצר מצב של איזון והרמוניה.

הסברתי כי רוב האנשים לא ממלאים את שליחותם ולכן נוצר מצב של הפרת האיזון וההרמוניה הפלנטרית (בקרב המין האנושי ועל גבי כדור הארץ). מוקד הפרת האיזון הזה נובע מהעובדה שלמרות שבסביבות 80% מהמין האנושי הם "נשמות עתיקות" – אנשים רגישים, אכפתיים ושוחרי חופש, ולמרות שעמוק בתוכם הם כמהים למלא את שליחותם, המין האנושי מונהג על ידי כ-20% שהם "נשמות צעירות" – אנשים כוחניים ובעלי "עור עבה" (חסרי רגישות), שעסוקים בעצמם בלבד, ללא התחשבות בזולת (אגואיסטים). הם מונעים מתחרות המבוססת על השגת יותר בהשוואה לאחרים וחיים רק את הרגע ללא כל חזון לגבי העתיד הקולקטיבי של הפלנטה והמין האנושי.

עצוב שמכל החשיפה במדיה הקונבנציונלית (רדיו, טלוויזיה ועיתונות) דווקא ברדיו רוחני חוויתי את הקושי הכי גדול להעביר את המסר שלי, שהוצג בפניי בהפסקה של השידור על ידי המראיין, כמסר חתרני, אנטי רוחני. הוא ציפה ממני לבשורה של "אור ואהבה" במקום לקריאה לפעולה, כפי שעשיתי, למרות התנגדותו.

כדי לשנות ("להציל") את המצב צריך להבין מה גרם לו מלכתחילה. לשם כך לא חייבים להיות מדענים, אלא אינטואיטיבים – ערים וקשובים למתרחש בתוכינו ומסביבנו. לא לעצום עיניים ולא לאטום אזניים ולא לסתום פיות. להפסיק להיות ציניים. צריכים להיות רגישים, אכפתיים ושוחרי חופש! במילים אחרות – נשמות עתיקות אקטביסטיות, מנהיגות, יזמיות. בקיצור: שליחים!

לכל אדם שליחות ייחודית משלו

לא כולם צריכים להיות מדענים, מצילי דולפינים, מטפלים ומורים רוחניים. לכל אדם יש שליחות ייחודית משלו במגוון תחומים,כגון: הטכנולוגיה, מדע, אקדמיה, רפואה, חינוך, אומנות, כלכלה, עסקים, חברה, פוליטיקה, דת וכד'. למרות שזמננו קצר אנחנו עדיין יכולים לחולל נסים. לכן, אני כאן לא רק לעורר, אלא כאן כדי לקרוא לכם ללמוד לחולל קסמים בחייכם האישיים ובחיים הקולקטיביים שלנו. למען כולנו ולמען הדורות הבאים. זאת, על ידי השקעה בגילוי ומימוש שליחותכם וקבלת תגמול הולם.

שליחותי היא לעורר וללמד אתכם ליצור במו ידיכם עתיד טוב יותר לעצמכם ומסביבכם.

ככל שיותר אנשים יסכימו לקחת אחריות על חייהם ועל סביבתם מתוקף שליחותם, האיזון שהופר ישוב למקומו.

המשימה שאליה נשלחתי אל כדור הארץ איננה מה שתכננו עבורי הוריי וגם לא מה שחלמתי בילדותי לעשות כשאגדל:

לעזור לאנשים ברחבי העולם, שהם נשמות עתיקות (רגישים, אכפתיים ושוחרי חופש) להנהיג את עצמם ובתחומם.

נקראתי לעזור לאנשים להיות בתהליך מתמיד של גילוי ומימוש שליחותם ולסייע להם לקבל על כך תגמול הולם (כגון סיפוק, שמחה ו..כסף).

מטרתי היא לעזור להם ליצור לעצמם אורח חיים שמאפשר להם להגשים את עצמם בכל התחומים בו זמנית (פרנסה, קריירה, יחסים, בריאות וכו') בנינוחות, קלות והנאה.

כך הם יוכלו להיות מה שהם מטיפים לו ולמלא שליחותם במקביל, שהיא ב"גדול":

להוביל את הפלנטה למקום של שפע הוגן לכל, למען כולנו ולמען הדורות הבאים.

זאת, באמצעות התמקדותו של כל אדם בתחום שליחותו הייחודית כגון

חינוך, בריאות, רפואה, מודעות, אומנות, מדע, טכנולוגיה, אקולוגיה, אקדמיה, כלכלה, חברה, פוליטיקה וכו'.

תפקידי הוא לעזור להם ללכת אחר ליבם באמצעות דיוק הקשב לעצמם והעמקת החיבור לעוצמתם.

לכבוד יום האישה – חומר למחשבה

לכבוד יום האישה הבינלאומי אני קוראת לנו להתייחס לאישה החשובה ביותר בחיי כולנו (חוץ מהאימא והאישה האישית שאנחנו ושלנו) – אימא אדמה! אני קוראת לנו לברר לעצמנו מה הצעד הבא בתהליך של גילוי ומימוש שליחותנו בכל תחומי החיים (פרנסה, קריירה, יחסים, זוגיות, בריאות, מודעות ועוד), בגילגול הזה. אני קוראת לנו להתעורר, כי השעון מצלצל ומזמין אותנו להעניק כבוד לאימא של כולנו – כדור הארץ שצועקת לנו: "הצילו"!

האם אנו מוכנים להיעתר לקריאה הזאת?

 

אז מה עושים?

1. אין צורך להיכנס ללחץ כי לחץ לא יעזור כאן. אלא קודם כל, להירגע. כל אחד בדרך שהוא יודע תפילה, מנוחה, מדיטציה וכד'.
אני באופן אישי נרגעת על ידי תרגול המדיטציה הרב חושית שפיתחתי.

2. להחליט להשתתף במעשה הבריאה במידה שאתם יכולים ורוצים.
כלומר, לחקור, לגלות ולממש את שליחותכם.
היינו: לתרום את מנת חלקכם הענווה לעולם על בסיס יומי, בכל תחומי חייכם.

3. להנהיג את עצמכם ובתחומכם – אם אתם כבר חזקים, תובילו!
אם אתם זקוקים להתחזקות – תחזקו את שרירי המנהיגות האישית והמקצועית שלכם.

4. פעלו בענווה – אל תעשו יותר מידי ואל תעשו פחות מדי,
אלא רק מה שאתם באמת יכולים וצריכים. כי ענווה היא נקודת השפע שלכם.
כשאתם נמצאים בה אתם מעניקים את מנת חלקכם המדויקת לעצמכם ולעולם בו זמנית.
כך שיציאה מגדריכם רק תזיק ולא תועיל.

הזמנה להדרכה חינמית בנושא: "מהי השליחות שלי ואיך לממש אותה?"

כדי לעזור לכם לקחת את הצעד הבא בגילוי ומימוש שליחותכם בכל תחומי חייכם אני יוצאת עם הדרכה חינמית חדשה בנושא, מהדורת 2017: "מהי שליחותי ואיך לממש אותה?" הפעם המסר לא יהיה כתוב, אלא יועבר בשידור חי באינטרנט (בוובינר). אני אני מקדישה את ההדרכה המיוחדת הזאת לאנשים שבשלים לעשות שינוי כאן ועכשיו בחייהם ובחיי סביבתם ולא לדחות את האפשרות הזאת ליום אחד בעתיד כשעלול להיות מאוחר מידי.

כדי לעודד אתכם להשתתף בהדרכה זאת כאן ועכשיו החלטתי שגם הפעם לא תפורסם הקלטה. לכן, אם אתם אכפתיים ורציניים באמת בנושא בבקשה פנו לכם מראש את הזמן המיוחד הזה ורשמו אותו ביומן שלכם:

יום ב' 13/3/17 בשעה 21:00.

נ.ב: ההדרכות האחרונות שערכתי היו מלאות עד אפס מקום ואנשים שהגיעו באיחור נאלצו להישאר בחוץ ללא מקום.

לכן להבטחת מקומכם מומלץ בחום להיכנס להדרכה כ-15 דקות לפני שהיא מתחילה ולתפוס את מקומכם החשוב בה.

הגישה להדרכה תשלח במייל לנרשמים מראש.

לפרטים והרשמה להדרכה החינמית לחצו כאן עכשיו

מה הפקתם מהאמר הזה ומה אתם הולכים לעשות בקשר לכך?

אשמח לשמוע מכם בתגובה כאן למטה.

ואם אהבתם וחשוב לכם הנושא,

בבקשה שתפו עם יקירכם.

תודה רבה,

באהבה,

רונית שפי וולפין – מורה רוחנית
עוזרת לאנשים להשתתף במעשה הבריאה
באמצעות תהליכי גילוי ומימוש שליחותם וקבלת תגמול הולם,
בדרכם הייחודית – באמצעות שיטת העין השלישית שפיתחתי
לדיוק הקשב לעצמך ולהעמקת החיבור לעצמתך

8 תגובות

8 תגובות לפוסט “האישה הכי חשובה לגילוי ומימוש שליחותך (לא מי שחשבת)”

 1. ויויאן זוארץבתאריך 08 מרץ 2017 בשעה 9:27 am

  המאמר עורר בי עצב ותקווה…וכן אני מוכנה להיענות לקריאה הזו…הגיע הזמן לשינוי ולהתחיל את הצעד הראשון

 2. שושנה בן שטריתבתאריך 08 מרץ 2017 בשעה 9:28 am

  רגשות מעורבים ורצון לחדד ולדייק את השליחות שלי ממקום של תקווה קלילות ושיתוף פעולה פורה ומפרה.

 3. נילי זהביבתאריך 08 מרץ 2017 בשעה 9:31 am

  ההבנה שאנחנו חלק מכדור הארץ מאמא אדמה ויש לי יכולת לי היכולת לחקור ולגלות ולקחת חלק מיצירת עולם טוב יותר עבורי עבורינו ועבור הדורות הבאים

 4. דורי בן זאבבתאריך 08 מרץ 2017 בשעה 12:52 pm

  איזה ים של אוצרות …של שמש ואופק …גלים וחול וחול וחןל
  כמה יפה …וכמה מנחם לדעת שתייכף הכל עולה על גדותיו
  וזה רק בגלל היופי של המילים שלך
  שבכל מערבולת אצלך יש נחמה ודימיון
  תודה רונית
  על שפע של ים
  ואהבה
  דורי

 5. רונית שפי וולפיןבתאריך 18 מרץ 2017 בשעה 3:49 pm

  תודה דורי!

 6. רונית שפי וולפיןבתאריך 18 מרץ 2017 בשעה 3:49 pm

  בהצלחה עם המחדד…

 7. רונית שפי וולפיןבתאריך 18 מרץ 2017 בשעה 3:52 pm

  איזה כיף להתעורר!

 8. רונית שפי וולפיןבתאריך 18 מרץ 2017 בשעה 3:52 pm

  בוקר טוב עולם!

אם אהבתם בבקשה תנו לי לדעת בלחיצה על כפתור הלייק. בנוסף, אשמח לשמוע מה הפקת מתוכן זה ולהתייחס לכל שאלה שיש לך בנושא. את תגובתך בבקשה לרשום עכשיו כאן למטה