להבדיל בין הרצון האמיתי לרצון המדומה

מאת: בשעה 3:52 pm נושאים: מאמרים

אנו חיים בעידן של מימוש הרצון. אחד הביטויים לכך הוא שלל השיטות שמוצעות לנו ככלים להגשמת  את רצונותינו. אלא שחלק מהשיטות הקיימות מבוססות על גישתן של נשמות צעירות לחיים, הרואה "הצלחה" כיכולת להשיג את מה שהפרט רוצה, ללא הבחנה בין הרצון האמיתי לרצון המדומה. עבור נשמות צעירת "הישגיות" משמשת כמפתח כניסה למה שהן מכנות "החיים הטובים". אבל עבור נשמות עתיקות "השיגיות" איננה מהווה מקור לאושר ועושר. כי נשמה עתיקה רואה "הצלחה" כיכולת ללכת אחרי ליבה באמצעות השקעה לא בסתם רצון, אלא בגילוי ומימוש הרצון האמיתי שלה בכל תחומי חייה. הנשמות הצעירות אשר מאיישות בטעות את הנהגת המין האנושי מונות בסך הכל כ 20% מהאוכלוסיה (!) בעוד הנשמות העתיקות מונות כ 80% (!) זאת הסיבה שההסכם החברתי לעסוק בגילוי הרצון האמיתי עדין קטן, אך נמצא בצמיחה מתמדת. שנת 2015 מאופיינת בתדר של גילוי ומימוש הרצון האמיתי בכל התחומים ובימים אלה ממש גל אנרגטי חדש של תעוזה נכנס לשמי כדור הארץ ומזמין אותנו לקחת צעד משמעותי נוסף בכיוון. אז אם היה לך מאתגר עד כה לגלות ולממש את רצונך האמיתי בתחומים שבוער לך לקדם, בבקשה לא להתייאש, אלא להבחין בין הרצון האמיתי לרצון המדומה שלך ולבחור להיות חלק מתרבות חדשה, הולכת וגדלה, שיוצרות הנשמות העתיקות. תרבות הקוראת לנו לגלות ולממש את הרצון האמיתי בכל תחומי חיינו  (פרנסה, קריירה, יחסים, בריאות ועכד') לא כאפיזודה חולפת, אלא כאורח חיים.

עידן מימוש הרצון בו אנו חיים נמצא בשלב משמעותי של התהוותו, כאשר מימוש הרצון כשלעצמו פוסע בהדרגה אל מאחורי הקלעים והופך להיות "אאוט" (out) בעוד שמימוש הרצון האמיתי עושה את צעדיו אל קידמת הבמה של המודעות האנושית והופך להיות "אין" (in).

עידן המימוש העצמי נוצר כתוצאה מהסכם קולקטיבי (כלל אנושי) ההולך ומתרחב, בארץ ובעולם (במיוחד בעולם המערבי), שהכל אפשרי והשמים הם הגבול. הסכם זה מקדש את מושג ה"חופש". החופש להיות, לעשות ושיהיה לך, מה שאתה רוצה.

זאת ועוד, הטכנולוגיה שמחברת בין כולנו ללא הגבלה של זמן ומקום יוצרת תחושה שניתן ליצור את כל מה שנרצה "כאן ועכשיו" ו"בהקשת כפתור בלבד".

נדמה כי כיום כבר אף אחד לא יכול לעצור אותך יותר מלממש את רצונך, כי יש אינטרנט וכולם יכולים להתבטא בו בחופשיות ולהציע את מרכולתם – לקנות, למכור, להתעשר (ebay), להתפרסם (יוטיוב), למצוא מין ו/או אהבה (אתרי היכרויות) ואפילו ליזום מהפכה (מצרים, צדק חברתי בפייסבוק).

החופש הטכנולוגי שמצוי בהשיג ידינו פותח בפנינו שפע אפשרויות למימוש הרצון. אז אם אנחנו חיים בעידן של מימוש הרצון איך יכול להיות שיש אנשים שעדין לא נמצאים במקום החלומי שבו היו רוצים להיות ועדין לא מצליחים לממש את רצונם?!

מימוש הרצון – הצצה להיסטוריה שלכם

אם אתם משקיעים במימוש הרצון, אך עדין לא זוכים לתוצאות המצופות, חווים אכזבה מהכלים והשיטות שלמדתם ומוצפים בספק, ביטול עצמי, ויתור וייאוש, ואם אתם רוצים להבין למה זה קורה ולזהות מה הצעד הבא שלכם בנושא בבקשה הניחו לרגע את העיסוק בעצמכם והציצו יחד איתי על ההיסטוריה האנושית של מימוש הרצון, כי היא בעצם גם ההיסטוריה האישית שלכם בנושא.

ובכן, אמנם ההסכם לעסוק במימוש הרצון הפך לתרבות בעידן הנוכחי, אך מדובר בתרבות חדשה. כי רק במחצית המאה הקודמת, לאחר שנגמרה מלחמת העולם השנייה (1945) חלה פריחה בתחום המדע והטכנולוגיה, שסיפקו לציבור מוצרי צריכה בקלות, במהירות ובזול. כך הפך המערב לחברת שפע, אשר איננה עסוקה עוד רק בסיפוק הצורך הקיומי הבסיסי (כגון מזון, כסות והמשך קיום הדור), אלא לראשונה בהיסטוריה התפנתה לעסוק גם במילוי הרצון.

המגמה הזאת הגיעה לאחד משיאה החשובים בשנות השישים של המאה הקודמת בעקבות הולדתם של התנועות לשחרור… כגון התנועה לשחרור האישה, התנועה לשחרור האפריקנים וכד'. חווית השחרור ששררה ברחובות העלתה את השאלה הבלתי נמנעת: מה אני רוצה לעשות עם החופש שלי, מעבר לסיפוק הצורך?

הציבור הנבוך שאל ומורים של אותו הדור השיבו לאדם המודרני, אך המבולבל, שאיננו יודע מה הוא רוצה, מתוך ניסיון לעזור לו "למצוא את עצמו".

רבים מהמורים שהגיעו אז מהמזרח הרחוק לימדו שהרצון הוא מקור כל הרוע וכי יש לבטל את הרצון, להתנתק מעולם החומר, להתמקד בעולם הרוח ולהיות אור ואהבה…

לעומתם, רבים מהמורים שהגיעו מהמערב הציעו מגוון שיטות ליצירת ול"מגנוט" מציאות רצויה, להפיכת חלומות למציאות וקדשו את ערך ההישגיות.

מורים למימוש הרצון האמיתי

באותה תקופה נדיר היה לפגוש מורים שעסקו במימוש הרצון האמיתי, כי רובם לימדו שיטות שעסקו במימוש הרצון בלבד, ללא הבחנה בין הרצון האמיתי לרצון המדומה.

כך קרה שרבים אכן מימשו את רצונם, הגשימו את יעדיהם, חוללו שינויים מרשימים בחייהם וקדמו נושאים שבערו להם, אך לא בהכרח עסקו במימוש הרצון האמיתי, אלא מימוש רצון המדומה שלהם, המורכב מכל מה שאיננו באמת הם, כגון: רצון המשפחה, החברה והתרבות מהם, או רצון ישן ולא רלוונטי שלהם עצמם מהחיים האלה או מחייהם הקודמים.

להבדיל בין הרצון האמיתי לרצון המדומה

הבשורות הטובות הן שאנשים למדו לראשונה בהסטוריה להבחין בין רצון לצורך והתחילו להשקיע במימוש הרצונות שלהם.

הבשורות הפחות טובות הן שרוב האנשים בימינו עדין לא למדו לגלות ולממש את הרצון האמיתי ולכן הם עוסקים עדין במימוש סתם רצונות ללא בחינת השאלה האם הרצון שאני חווה הוא אמיתי (שלי), או מדומה (לא שלי, אלא של אחרים).

כך קורה שלמרות שבימינו המודעות לחופש הולכת וגדלה, רוב בני האדם עדין אינם חופשיים. כי חרות מבוססת על הבחנה בין רצון האמיתי לרצון המדומה ומבקשת מהאדם להשקיע בחקר, גילוי ומימוש הרצון האמיתי.

הרצון האמיתי מהווה ביטוי לחופש שלנו כנשמה, ללכת אחרי ליבנו. לעומתו, הרצון המדומה מהווה ביטוי של הגבלה פנימית, או חיצונית ללכת אחרי ליבו של הזולת או אחרי גחמות ישנות שלנו, אשר אינן רלוונטיות בזמן הווה.

אנחנו חיים בעידן של מימוש הרצון. מי שמוביל אותו הוא המיעוט באוכלוסייה – הנשמות הצעירות, אשר מונות בסך הכל כ20% מקרב המין האנושי. בעוד שרוב האוכלוסייה מורכבת מנשמות עתיקות (בוגרות וזקנות) המהווה כ80% מהאוכלוסייה.

לנשמות צעירות יש שליחות גדולה לעולם. הן מופקדות על כוח. שליחותן היא להראות, להדגיש ולהלל את כוחו של הבורא על ידי עשייה המדגמת כוח, כגון: פסלי חרות, טקסי אוסקר, אולימפיאדות, יוזמות הממוקדות בהצגת הוד, פאר והדר לעיני כל וכד'. אבל כשהן בצד האפל שלהן לנשמות צעירות יש "עיניים גדולות" והן רודפות אחרי כל מה שניתן לצרוך ולרצות וכל מה שניתן לשווק לציבור על מנת שיצרוך וירצה את זה, בין אם זה הרצון האמיתי של הציבור או לא. במסגרת הצד האפל שלהן הנשמות הצעירות לא רק מציפות אותנו באופן קבוע במסרים שמבקשים מאתנו לצרוך ולרצות דברים שאין לנו בהם רצון אמיתי, אלא אף מחנכות אותנו להיות כמוהם, עד כך שלרבים מהנשמות העתיקות כבר קשה לדעת מה הם באמת רוצים. נשמות עתיקות שואפות לחופש וחופש אמיתי הוא לממש את הצורך והרצון האמיתי, בענווה.

כלים למימוש הרצון האמיתי

גילוי ומימוש הרצון האמיתי דורש השקעה שונה לחלוטין מהשקעה במימוש סתם רצון. מדובר בהשקעה בחיבור אמיתי לנשמה שהינך, בפיתוח הקשבה רב חושית לאמת שלך וטיפוח יומיומי של היכולות הללו.

שיטת העין השלישית שפיתחתי מקנה לנשמות עתיקות (לאנשים רגישים, אכפתיים ושוחרי חופש), כלים רב חושיים (על חושיים וחושיים) לגילוי ומימוש הרצון האמיתי בכל תחומי החיים, בנינוחות, קלות והנאה. השיטה עצמה נמאת בהתפתחות מתמדת ב והוכיחה את עצמה בציפורי הצלחה רבים של תלמידי השיטה בחייהם האישיים והמקצועיים.

השיטה לא מתאימה לכל אחד, אלא לאנשים החווים רצון כנה ובערה פנימית עזה ליצור שינוי מהותי בחייהם והתלהבות להשקיע את הנדרש כדי לקבל את הרצוי.

הסוד

הסוד ליצירת השינויים המהותיים להם זוכים תלמידי שיטת העין השלישית טמון לא רק בשימוש היומיומי שהם עושים בכלים הרב חושיים שאני מלמדת אותם, אלא בשילוב הכלים הרב חושיים עם ליווי אישי שהם מקבלים ממני ומצוות המורות שהכשרתי.

במהלך הליווי האישי אנו מעניקות לתלמידנו אבחון, ייעוץ, טיפול ואימון באמצעות בקריאת הילות והילינג רב חושיים, במטרה לעזור להם לדייק את השימוש בכלים הרב חושיים ועל מנת לעזור להם ולתעל את השימוש בכלים המופלאים הללו לגילוי ומימוש הרצון האמיתי בתחומים שברצונם לקדם (פרנסה, קריירה, יחסים, בריאות וכד').

באמצעות הליווי האישי אנו משקפות לתלמידנו רובדים של עוצמות, מתנות ויכולות החבויים בתוכם, לצד חסימות, דפוסים והרגלים מעקבים, הניסתרים ממודעותם.

אנו עושות זאת לא בגלל שתלמידנו אינם חכמים, אלא בגלל שאנו חיים בעידן שבו כל כך קל לבלבל בין הרצון האמיתי למדומה, אלא אם כן יש לצידך אדם שיכול לראות אותך 360 מעלות, להיות אכפתי מספיק כלפיך, כדי להצביע בפניך על הניסתר מבינתך וכל זאת בכדי לסייע לך לצאת לאור במלואך וללכת אחרי ליבך בחופשיות, על כל צעד ושעל, ללא פשרות.

אם התפללת לפגוש מורה רוחנית שיכולה לעזור לך לממש את רצונך האמיתי בתחומים שבוער לך לקדם – ולעשות זאת בדרכך הייחודית, בקלות, נינוחות והנאה – הצוות שלי ואני כאן עבורך.

למידע אודות ליווי אישי בשיטת העין השלישית לחצו כאן עכשיו

מה מעורר בכם המאמר? בבקשה כתבו לי כאן בתגובה ואשמח לקרוא

תודה,

רונית

רונית שפי וולפין – מורה רוחנית

מפתחת שיטת העין השלישית למימוש עצמי מלא לנשמות עתיקות

 

7 תגובות

7 תגובות לפוסט “להבדיל בין הרצון האמיתי לרצון המדומה”

 1. כפירבתאריך 23 מאי 2015 בשעה 12:25 am

  המאמר מעורר בי את הצורך לקבל ליווי מקצועי ונותן לי נקודת מבט שונה לכל התרבות המודרנית המערבית שנוצרה ע"י נשמות צעירות .
  זה משקף לי שישי לי התגדויות לתרבות הזו לעומת הגישה של חמלה וההבנה השלמה שאת מביאה , גם אני רוצה להיות בשלום עם התרבות הזו .

 2. רונית שפי וולפיןבתאריך 23 מאי 2015 בשעה 5:04 am

  כפיר יקר,

  תבורך על הרגישות והמודעות המרחבת שאתה מפתח ועל הדרך שאתה עושה אל עצמך. שפו.

  לגבי ליווי אישי – כאמור, המקומות הולכים ואוזלים, אז כדאי לסמס לי על כך אחרי החג

  ואחת מאתנו תשוב אליך ותעזור לך ליבנות תכנית שמתאימה למידותיך

  תודה על תגובתך, חיבוק גדול

  וחג שמח

  באהבה

  רונית

 3. שושבתאריך 23 מאי 2015 בשעה 5:42 am

  היי רונית. המאמר מעורר בי התרגשות ורצון להמשיך ולדייק את הדרך שלי . ומתאים מאוד לחג השבועות . מעלה בי מחשבה על משה רבנו שהביא את התורה במעמד הר סיני. את עושה ריסטרט ומביאה את החופש לכל אדם ודרכו הייחודית. מובילה בתעוזתך ומראה לי שאפשר. אוהבת אותך וחג שמח.

 4. שולהבתאריך 23 מאי 2015 בשעה 10:57 am

  כן רק תשלום של 560 ש"ח לשעה הפנייה היא לנשמות עתיקות עשירות…

 5. רונית שפי וולפיןבתאריך 23 מאי 2015 בשעה 7:31 pm

  שוש יקרה,

  איזה כיף לראות אותך עולה על הסוס ודוהרת על הדרך שלך…

  חג שמח

 6. רונית שפי וולפיןבתאריך 23 מאי 2015 בשעה 8:01 pm

  שולה יקרה,

  אין צורך להיות עשירה, כדי לשלם עבור ליווי אישי בשיטת העין השלישית, אלא שקולה.

  כלומר, להגדיר לעצמך מה השינוי שאת רוצה לחולל באמצעות הליווי האישי

  ולשאול את עצמך את השאלה הבאה:

  אילו היינו עוזרים לך לחולל את השינוי שברצונך לערוך,

  האם ההשקעה הכספית שהיית עושה בליווי האישי הייתה שווה את התוצאה?

  במידה ותשובתך היא "לא", הרי שתחשבי שהמחיר "יקר" עבורך.

  במקרה זה עדיף שתשקיעי את הסכום הזה בדבר אחר.

  אבל אם תשובותך היא "כן", התוצאה, שווה את ההשקעה, רוב הסיכויים שתמצאי את הסכום הזה,

  כי אנשים שאינם עניים מוצאים דרך לשלם על דברים שהם בעלי ערך עבורם.

  זאת ועוד, אנשים עניים שרוצים לקבל את שרותנו

  ועבראשר בעקבות ראיון אישי איתם מצאנו כי השיטה מתאימה להם

  יכולים לפנות אלינו לקבל מלגה וכך לזכות בשרות שלנו ללא תשלום.

  אם זה מצבך, אל תהססי לפנות אלי בבקשה למלגה.

  אני רק מדגישה – המלגות מיועדות לאנשים עניים באמת

  ולא למי שמחפש מצבצעים והנחות…

  כמו כן, חשוב להדגיש כי "רוחניות" ו"נשמות עתיקות" אינן מילים נרדפות לעוני ולדלות ואין סיבה שיהיו.

  זאת ועוד, גם לאנשים רוחניים וגם לנשמות עתיקות יש זכות לחוות שפע כלכלי – הן למקבלי השירות והן לנותני השרות.

  לסיום,

  שיטת העין השלישית ידועה כשיטה שעוזרת לאנשים ליצור שפע בכל תחומי החיים

  ויש לנו תוכנית לווי אישית אקסלוסיבית העוסקת בנושא.

  כן, היא עולה כסף והיא לא זולה.

  לכן היא מתאימה למי שהתוצאות שהם מקבלים במסגרת העין השלישית

  שוות להן את ההשקעה.

  על מנת להצטרף לתכנית הליווי שלנו יש להכיר קודם את שיטת העין השלישית

  ולשם כך אפשר לקבל מאתנו גישה חינמית למספר שיעורים חינמיים – ראי בצד ימין בבלוג.

  אז, במידה ואת רוצה לעשות שינוי מהותי ואינך אינך ענייה,

  אבל יש לך קושי מנטלי להשקיע בעצמך סכום שאינו זול

  כדאי לך להכיר את השיטה.

  כאמור, זה לא עולה כסף, אלא בחינם לחלוטין.

  בהצלחה

  רונית

 7. כפירבתאריך 24 מאי 2015 בשעה 12:16 am

  תודה שולה על השאלה ותודה רונית על התשובה , שנים רבות אני סרבתי לחשוב על עצמי כעני , היום בעזרתכן הסכמתי לבדוק ולהכיר באמת וגם להציב יעד בהתאם.

אם אהבתם בבקשה תנו לי לדעת בלחיצה על כפתור הלייק. בנוסף, אשמח לשמוע מה הפקת מתוכן זה ולהתייחס לכל שאלה שיש לך בנושא. את תגובתך בבקשה לרשום עכשיו כאן למטה