דף נחיתה

שיעורים בקריאת הילות והילינג – חינם                         תמונה שלי

לעזור לעצמך ולזולתך לחולל שינוי, מהיר, יעיל וחכם
בהנחיית רונית שפי וולפין – מורה רוחנית

שלום,

כאן רונית שפי וולפין,

אתם נמצאים כרגע במרחק לחיצה מלקבל גישה מידית ובחינם לחלוטין, לאוצר ידע שילמד אתכם לחולל שינוי מהיר, יעיל וחכם בכל תחום, נושא ומצב בחייכם, באמצעות קריאת הילות והילינג אותם, שתוכלו להעניק לעצמכם ולזולתכם (משפחה, חברים, לקוחות וכדומה).

הידע שתחשפו איליו באמצעות סידרת שיעורים זאת הוא פשוט, קסום ורב עצמה, אך לצערי עד כה הוא היה נחלתם של מתי מספר בלבד, ושלא בצדק, כי בעזרת לימוד ותרגול כל אחד יכול להיות המאבחן, היועץ, המטפל והמאמן של עצמו ולסייע לאחרים לצור חופש דומה בחייהם.

עכשיו ידע זה זמין גם לכם, בלחיצת כפתור בלבד.

הגישה לסדרת שיעורים זאת ניתנת לנרשמים איליה בלבד
להרשמה עכשיו בבקשה מלא/י את פרטייך כאן:

שם פרטי …..

שם משפחה….

כתובת האי מייל…..

רונית, בבקשה שלחי את הקורס (כפתור שליחה) > להקיף את כפתור השליחה בעיגול אדום (ראי באתר של ערן שטרן: http://www.out-standing.co.il/19978/coachingcalls1

למי הקורס מיועד

הקורס מיועד לכל למטפלים בנשמתם. כלומר, לאנשים רגישים, אכפתיים ושוחרי חופש שאוהבים לעזור לעצמם ולזולת (ברמה המשפחתית, חברתית ומקצועית) ורוצים לחולל שינויים מהירים, יעילים וחכמים בכל תחום, נושא ומצב בחייהם, בזמן אמת – כאן ועכשיו.

תוכן הקורס מותאם לחסרי ובעלי ידע בתחום זה בכלל ובתחום הרוחני – אלטרנטיבי – טיפולי בפרט.

מטרת הקורס היא לסייע למשתתפים בו לדייק, לפשט ולהקל את תהליך הגילוי, הריפוי והמימוש עצמי ואת הגשמת הייעוד ויעדים בכל תחומי החיים, עבור עצמם ו/או והזולת.

תפילתי היא שכל המשתתפים בו יוכלו לעשות באמצעותו צעדים שיביאו ברכה ותועלת לעצמם ולבריאה כולה.

מה תקבלו בסדרת השיעורים

   להנהיג את עצמך – להיות המאבחן, היועץ, המטפל ולמאמן של עצמך ולסייע לאחרים (משפחה, חברים לקוחות ועוד) ולחולל שינויים מהירים, חכמים ופשוטים בכל נושא, זמן ומצב, בזמן אמת – כאן ועכשיו.

להגשים את עצמך – להגשים את יעדייך ולהשיג את מבוקשך בכל תחומי החיים (פרנסה, קריירה, יחסים, בריאות, מודעות וכדומה), בנינוחות, קלות והנאה, נטולי סבל, הקרבה ומאמץ מיותרים

לממש את שליחותך – לזהות ולממש את מהותך, ייעודך, שליחותך וזכותך בעולם, לתת ולקבל את מנת חלקך בו, לטובה העליונה שלך ושל הבריאה כולה.

להוביל בתחומך – לחקור, לפתח וליזום בתחום התמחותך – בעסקים, באקדמיה, בתרבות, באומנות, בפוליטיקה, בתחום האלטרנטיבי על ענפיו השונים (דיקור, תקשור, שיאצו, אימון וכד')

לדייק את דרכך – להעמיק לדייק ולשכלל את היכולות והידע שלך בתחום (לאנשים בעלי רקע ו/או הכשרה מקצועית בתחום הרוחני – אלטרנטיבי הטיפולי, לתלמידי ולבוגרי הקורסים שלי)

בעזרת לימוד ותרגול כל אחד יכול

קריאת הילות והילינג מהווים כלים פשוטים, קסומים ויעלים לגילוי, ריפוי ומימוש עצמי. הם זמנים 24 שעות ביממה לאנשים שיודעים כיצד להפעיל אותם ומאפשרים למשתמשים בהם להושיט עזרה מידית  לך ולזולתך בכל נושא, מצב וזמן. אני משתמשת בקריאת הילות והילינג באופן אישי כ40 שנים כדי לסייע לעצמי, ולמעלה מ22  שנים כדי לסייע ליקרי – משפחתי, חבריי ותלמידיי שמקבלים ממני ליווי אישי וקבוצתי.

הפעם הראשונה שאני זוכרת את עצמי עורכת קריאת הילות והילינג באופן טבעי ובלתי מודע לחלוטין היה ב 1970, בהיותי בת 5. שנים לאחר מכן, ב1977, כשמלאו לי 12, חוויתי חיזיון שהוביל אותי לחקור ולפתח את הכלים הללו במטרה לגאול את עצמי מהקשיים אשר מהם סבלתי עד אותה תקופה. ב1988, בהיותי בת 22, לאחר מסע של 10 שנים שערכתי לגילוי, ריפוי ומימוש עצמי באמצעות קריאת הילות והילינג, השקתי את הקליניקה הראשונה שלי והתחלתי לשתף אנשים בידע, בניסיון ובכלים הללו שפיתחתי.

אמנם ידע זה התגלה לי לראשונה בחיזיון "משמיים", אבל לא פתחתי אותו לבד, אלא בעזרת עזרה ועידוד מבני ברית רבים שפגשתי בדרכי במשך השנים בדמות מורים, מטפלים, קולגות, משפחה, חברים, תלמידים, מלאכים, הבורא בכבודו ובעצמו וכדומה.

בזכות שיתוף הפעולה עם בני בריתי הצלחתי  להגיע להישגים ולהצלחות אותם אני רוצה לשתף אתך בקורס חינמי זה, כאשר הקורס מהווה ברית של צמיחה משותפת, שלי ושלך.

חשוב לי להדגיש: אני יחידת סגולה, כי קריאת הילות והילינג הם כלים נרכשים שעל ידי לימוד ותרגול כל אדם שרוצה יכול להפכם לזמינים לו ולהיעזר בהם ברמה האישית, המקצועית והרוחנית. את זה אני יודעת היום, מאחר שהכשרתי תלמידים רבים במשך השנים שלמדו לעזור לעצמם ואחרים  באמצעות כלים שלא היו ברשותם עד שנפגשו דרכינו, אך הפכו לטבע ראשון במשך הלימודים ואחריהם.

קורס קריאת הילות והילינג בהנחייתי יתחיל בינואר 2012,
אבל עד אז – קבל/י את סידרת שיעורי המבוא
בחינם

בעקבות פניות רבות מסקרנים המבקשים ממני ידע, הכשרה והכוונה בתחום ודורשים אותו כאן ועכשיו החלטתי ליצור סדרת שיעורי מבוא לקורס קריאת הילות והילינג שתנתן לנרשמים איליה בלבד ובחינם.

קורס המבוא יועבר באמצעות סידרה של שיעורים כתובים שישלחו לנרשמים איליו, ישירות לתיבת האי – מייל, מספר שיעורי אינטרנט והקלטה שלהם להאזנה חוזרת.

הגישה לסדרת השיעורים ניתנת לנרשמים איליה בלבד
להרשמה עכשיו בבקשה מלא/י את פרטייך כאן:

שם פרטי …..

שם משפחה….

כתובת האי מייל…..

רונית, בבקשה שלחי את הקורס (כפתור שליחה) > להקיף את כפתור השליחה בעיגול אדום (ראי באתר של ערן שטרן: http://www.out-standing.co.il/19978/coachingcalls1

 

תוכן הקורס

את שעורי קורס המבוא מעולם לא לימדתי עד כה.

הידע שאלמד בקורס זה יתקבל באמצעות קריאת הילות והילינג שאני עורכת במיוחד לקראת כל שיעור. תוכן השיעורים יכלול ידע רלוונטי למשתתפים בקורס המבוא. כלומר, לקראת כל שיעור אשתמש בקריאת הילה והילינג כדי לספק למשתתפים בקורס את מה שהם מבקשים ממני באותו שבוע כיחידים וכקבוצה, על מנת לממש את עצמם. כמו כן, אתבונן במצב הפלנטרי –  בשינויים שמתרחשים על פני כדורי הארץ וביקום, אתייחס לשער שנפתח באותו שבוע ואפרט על ההזדמנות שהוא פותח בפנינו ואסביר איך ליהנות ממנה באמצעות הכלים שאלמד בקורס המבוא.

כדי לתת לך את המיטב אני זקוקה לעזרתך:
בבקשה התייחס/י לשאלותיי הבאות,
על ידי לחציה על כפתור " תגובה"
כאן למטה, בתחתית הדף

א. מהן מטרות השתתפותך בקורס?

ב. מה היית רוצה להפיק מהשתתפותך בו?

ג. מהם את השאלות הבוערות שלך בקשר לקריאת הילות והילינג?

ד. האם ואיזה חששות והתנגדויות צפות לך לקראת השתתפותך בו?

ה. מהן הבקשות והציפיות שלך ממני והאם יש עניין מסוים שהיית רוצה שארחיב בו?

הגישה לסדרת השיעורים ניתנת לנרשמים איליה בלבד
להרשמה עכשיו בבקשה מלא/י את פרטייך כאן:

שם פרטי …..

שם משפחה….

כתובת האי מייל…..

רונית, בבקשה שלחי את הקורס (כפתור שליחה) > להקיף את כפתור השליחה בעיגול אדום (ראי באתר של ערן שטרן: http://www.out-standing.co.il/19978/coachingcalls1

להתראות בשיעורים

רונית

רונית שפי וולפין – מורה רוחנית
קריאת והילינג – שינוי מהיר, יעיל וחכם
הגשמת ייעוד ויעדים בכל תחומי החיים
ליווי אישי
וקבוצתי > את "ליווי אישי" להפוך ללינק שמוביל לדף ליווי אישי בבלוג

אייקונים לשיתוף בפייסבוק, טוויטר, במייל > לשים אותם גם מעל כפתור תגובות

עדיין אין תגובות

אם אהבתם בבקשה תנו לי לדעת בלחיצה על כפתור הלייק. בנוסף, אשמח לשמוע מה הפקת מתוכן זה ולהתייחס לכל שאלה שיש לך בנושא. את תגובתך בבקשה לרשום עכשיו כאן למטה