איך להרגיש אושר כל הזמן ולא רק בחופשות!?

מאת: בשעה 10:19 am נושאים: מאמרים

"אני רוצה להיות תמיד מאושרת, גם בשיגרה שלי ולא רק בחופשות" כך אמרה לי שירה (שם בדוי) כשחזרה מחופשה משפחתית מהנה במיוחד עם בן זוגה והילדים ביעד אקזוטי מדהים.
היא תיארה את החוויה שלה שם בשתי מילים: "אושר צרוף"! "האם זאת שאיפה ריאלית בכלל ואם כן, איך עושים שזה יקרה?!" היא שאלה אותי בפגישתנו. ביקשתי את רשותה של שירה לשתף אתכם בשיחה שלה ושלי והיא הסכימה בשמחה.

כשהתבוננתי באמצעות קריאת הילה על השאלה ששירה הפנתה אלי גיליתי שתחושת האושר שהיא חוותה במהלך החופשה שלה נוצרה כתוצאה ממפגש עם החדש. הכל היה חדש לה: הנופים, הצלילים, הטעמים, האנשים, בעלי החיים ו…אפילו המפגש עם יקיריה, שקיבל פן חדש, כי המקום החדש עורר גם בהם תחושות חדשות.

התחדשות מתמדת היא סוד החיים הטובים

חשוב לדעת מבחינה אנרגטית שבמקום שיש ישן אין חיים וזה לא כיף. לעומת זאת במקום שיש התחדשות יש חיים ולכן יש אושר! בקיצור, התחדשות מתמדת היא סוד החיים הטובים. לכן, הסברתי לשירה שכדי לחוות אושר על בסיס יומי גם בשיגרה שלה, עליה לייצר כל הזמן חדש, למרות שעל הנייר הכל טוב בחיים שלה! יש לה בית מפנק, גבר אוהב, ילדים מסורקים יפה שביל באמצע שביל בצד וקריירה מספקת.

לא משנה כמה יש או אין לנו. כשאין סרקולציה מתמדת של יציאת ישן וכניסת חדש מהחיים שלנו לא נהיה מאושרים, גם כשיש לנו הכל. למרות זאת מחנכים אותנו שכשיהיה לנו זוגיות, בית, משפחה, ילדים, עבודה טובה וכד', אז נהיה מאושרים וזה ממש לא נכון!!!

"איך יוצרים חדש כל הזמן וגם שומרים על שיגרה טובה? קצת סותר לא?!"

"איך יוצרים חדש כל הזמן וגם שומרים על שיגרה טובה? קצת סותר לא?!" היא שאלה אותי. "לא! לא סותר", השבתי לה והסברתי שעל מנת ליצור חדש אין צורך כל הזמן לקנות דברים שעדיין אין לך, לטוס ליעדים שעוד לא היית בהם, לצאת לבלות במקום שעוד לא חווית, לפגוש אנשים שעדיין לא הכרת ולהתנסות בדברים מגניבים שטרם הספקת לעשות. אלא… לתת לאנרגיית החיים שלך לזרום בסרקולציה מתמדת (בלתי פוסקת) של בקשה, קבלה, התמלאות ונתינה. כך, זורמת בנו תחושת התחדשות שאיננה תלויה בדבר. לא בזמן, לא במצב ולא במקום וגם לא בשום דבר חיצוני אחר. זה יותר נגיש – יותר זמין, יותר מהיר, יותר זול, יותר חופשי ובעיקר יותר מהנה, כי זה בא מבפנים ולא מבחוץ!

אושר אמיתי אינו תלוי בדבר.

אושר אמיתי אינו תלוי בדבר. לכן אפשר ליצור אותו למרות שהגוף הפיסי מתבגר, הבית הפיסי מתכלה, גם אם העבודה שלנו פחות או יותר אותו הדבר והמשפחה והחברים הם אותם אנשים. כל עוד אנחנו יוצרים סרקולציה של אנרגיה חדשה בתוכנו אנחנו יכולים להיות מאושרים כאן ועכשיו, ללא כל הגבלה. הסברתי לה שככל שהיא תלמד ותתרגל על בסיס יומי את היכולת שלימדתי אותה ליצור סרקולציה של בקשה, קבלה, התמלאות ונתינה כך תעלה תחושת האושר שלה לפחות כמו שהיא חוותה בחופשה האקזוטית שלה, גם כשהיא לא יוצאת מהבית וגם כשהיא לא פוגשת נפש חיה.

כי כשאנרגיית החיים האישית שלנו זורמת בנו בסרקולציה מתמדת אנחנו מאושרים וכאשר היא לא אנחנו מדופרסים…כך שאושר באמת אי אפשר לקנות, (לא בחופשות, לא במוצרים לא בתוצאות לא בצבירת הצלחות ולא בחוויות חיצוניות). אושר אפשר ליצור מבפנים על בסיס יומי.

איך יוצרים אושר על בסיס יומי שאינו תלוי בדבר?

איך יוצרים אושר על בסיס יומי שאינו תלוי בדבר? כדי לעשות את זה יש להכיר את אנרגיית החיים שלנו ולתת לה לזרום בנו בסרקולציה מתמדת, טבעית וחופשית ובצורה שנכונה לנו באופן אישי.
כשזה קורה אתם מאושרים.

מה הצעד הבא בתכלס?

קודם כל מבינים מה לא עושים ואיפה לא לחפש אושר. קולגות, אני לא הולכת חלילה לרדת עליכם, אלא רק לומר את האמת שלי בעניין. לא כל אדם יסכים איתה ויאהב אותה: הזרמת האנרגיה האישית שלנו באופן חופשי ועצמאי וללא כל מגבלה של זמן, מקום ומצב לא יכולה להתרחש על ידי דבר חיצוני,כגון טיפולים אלטרנטיביים, או אנרגטיים או רוחניים, גם לא על ידי תרגול יוגה, תאי צ'י וכדומה וגם לא באמצעות אף ספורט אחר, תזונה מיוחדת או טיול בטבע.

אני עצמי מאוד אוהבת את הדברים האלה וצורכת רבים מהם על בסיס קבוע. כי הם תומכים באדם להתחבר אל עצמו. אבל הם לא מחליפים את החיבור הישיר והבלתי אמצעי של האדם אל האדם אל עצמו. כך שחשוב לשים לב בין להבדל בין "תומכים" ל"מחברים".

"להתחבר לעצמך" זה נטו להתחבר לעצמך, כאן ועכשיו – בכל נושא, בכל מקום ובכל מצב, כמו למשל בנהיגה, בעבודה על המחשב או בשיחה, ללא כל גורם מתווך ותומך.

לעומת זאת, אנחנו יכולים לתמוך בעצמנו לנהוג יותר מחובר וקשוב כאשר נשים מוזיקת רקע מרגיעה, ניקח נשימה לפני שנתפרץ על מי שעקף אותנו בלי לאותת וכד' או נלמד איך להתחבר לעצמנו
או נקבל טיפול בנושא. אבל חשוב לזכור שאם אנחנו מרגישים לא מאושרים תוך כדי נהיגה לא נוכל לתרגל תרגילי יוגה תוך כדי אחיזה בהגה כי אחרת נעשה תאונה… המקסימום שאולי נוכל לעשות מבחינה יוגיסטית זה לשים לב לנשימה שלנו.

כך שכל האמצעים התומכים שציינתי קודם נועדו לתמוך בנו להתחבר לעצמנו ולא לחבר אותנו אל עצמנו בעצמם, כי אז אנחנו תלויים בהם. אני עצמי תומכת באנשים להתחבר לעצמם באמצעות אבחון, ייעוץ, טיפול ואימון, בשיטת העין השלישית שפיתחתי. השליחות שלי היא לעזור לאנשים להתחבר לעצמם בעצמם ולא להיות ה"גורו" שלהם או ה"קבר צדיקים" שלהם.

פיתוח רמה לא שיגרתית של מודעות

עוד דבר חשוב: להזרים את האנרגיה שלכם זה גם לא לדמיין כל מיני אנרגיות שעוטפות אתכם ועושות לכם קוצי פוצי… וגם לא לשלוח אור ואהבה… או לקבל מסר בתקשור ממלאכים או כל גורם אחר. הזרמת אנרגיית החיים שלכם בסרקולציה מתמדת עוסקת בפיתוח רמה לא שיגרתית של מודעות. מדובר כאן על היכרות עם האנרגיה האישית שלכם וטיפוח היכולת הרב חושית לראות אותה, להבין אותה, לשמוע אותה, להריח אותה, לחוש אותה, לווסת אותה ולתת לה לזרום בכם בטבעיות ובחופשיות מתוך קשב וחיבור פנימי מדויק לעצמכם, שתלוי רק בתודעה שלכם בלבד נטו.

מדובר כאן על תודעה אנושית טבעית ומולדת שטמונה בכולנו מבטן ומלידה

התודעה הזו זמינה כאן ועכשיו – בכל נושא, בכל מקום ובכל זמן. מדובר כאן על תודעה אנושית טבעית ומולדת שטמונה בכולנו מבטן ומלידה. למרות זאת היא קיום לא "רגיל", רק מכיוון שלא הרגילו אותנו לפתח אותה. אבל בעזרת תמיכה של ללמוד ולתרגל כל אדם יכול לתפח ולטפח אותה! אני אומרת את זה באחריות על סמך ניסיון אישי ומקצועי של למעלה מ30 שנה.

לתודעה הזאת אני קוראת "לחיות מתוך שליחות"

לתודעה הזאת אני קוראת "לחיות מתוך שליחות". כי "שליחות" היא היכולת לבקש, לקבל ולתת לעצמנו ולאחרים את הדבר המדויק בכל רגע נתון ובכל נושא, מתוך הטובה העליונה. כלומר, מתוך מה שמשרת אותנו ואת טובת הכלל בו זמנית. פיסית, כלכלית, רגשית, מנטלית, רוחנית וכדומה.

לחיות מתוך שליחות זה לחיות מתוך התחדשות מתמדת

כשאנחנו חיים מתוך שליחות האנרגיה שלנו זורמת בסירקולציה טבעית ובאופן שמצמיח את כל תחומי החיים שלנו במקביל (פרנסה, קריירה, יחסים, בריאות וכדומה). הזרימה הזאת יוצרת התחדשות מתמדת. כתוצאה מכך אנחנו לא רק רואים "תוצאות" ו"הצלחות", בכל התחומים, אלא קודם כל חווים אושר!!!

כדי להבין עוד יותר לעומק מה זה באמת "לחיות מתוך שליחות"
ועל מנת להתחיל לפתח את התודעה חדשה הזאת,
אני רוצה להזמין אתכם
להאזין למדריך שלי לחיים מתוך שליחות! הגישה אליו חינמית לחלוטין!!!

לגישה מיידית למדריך לחיים מתוך שליחות – בבקשה ללחוץ כאן עכשיו

מצאת ערך במאמרי זה? אודה לך על העברתו ליקירך באמצעות שיתוף בפייסבוק ו/או במייל.

אוהבת חיים,
רונית

עדיין אין תגובות

אם אהבתם בבקשה תנו לי לדעת בלחיצה על כפתור הלייק. בנוסף, אשמח לשמוע מה הפקת מתוכן זה ולהתייחס לכל שאלה שיש לך בנושא. את תגובתך בבקשה לרשום עכשיו כאן למטה