איך לחגוג את החיים במלואם – הסוד

מאת: בשעה 9:04 pm נושאים: מאמרים

בכנות, מה באמת חסר לי בחיים?! אני מתכוונת – באמת, באמת. האמת, חוץ מגרביים צבעוניות לא חסר לי דבר בחיים, תודה לאל. לא שאי אפשר תמיד עוד – חדש יותר, טוב יותר, גדול יותר, הרבה יותר. לא שאין מה לחדש, לשפר, לשדרג, לשפץ, לתקן, להחליף, לשנות. אלא שכשאני חושבת על מה אני באמת רוצה כמתנה ליום הולדתי שחל היום, התשובה שלי היא שאני רק רוצה לחגוג. לחגוג את החיים, לחגוג את החיים שלי, לחגוג את החיים שלי לצד בעלי בריתי לדרך במסע המופלא והמאתגר הזה שנקרא "החיים". אני רוצה לחגוג עם בן זוגי, עם הילד, עם המשפחה, עם החברים, המכרים, התלמידים והקולגות שלי, עם קהילת מכותביי ועם כל שאר יצורי הפלא הקסומים כגון בעלי חיים, צמחים, הרים, פיות ומלאכים.

עם השנים אני פחות צוברת ואוגרת ויותר מפנה ומתפנה. פחות מסבכת ויותר מפשטת. פחות מתפזרת ויותר מצמצמת ונאספת, פחות מעמיסה ויותר משילה את מה שלא צריך בכל המובנים – פיסי, רגשי, מנטלי… ובכל התחומים.

ככל שזה קורה נשאר יותר מקום לחיים עצמם. והחיים עצמם הם אנרגיה אלוהית בזרימה מתמדת. הזרימה הזאת היא אנרגטית – עדינה, בלתי נראית לעין הפיסית, אך מאוד בולטת, אמיתית ומוחשית לאדם הער. האנרגיה האלוהית בזרימה היא הסוד לשמחה והאושר. לחגיגת החיים במלואם, ללא תנאים מקדמים, אלא ככה, איך שאנחנו ואיך שהם. האנרגיה האלוהית בזרימה היא משמעות החיים. היא מקור הסיפוק.

היא מעיין העונג, היא מאחורי הקלעים של הנס והקסם בחיים. היא הבריאה כולה. היא הכל. כיף לי להיות ערה. אין יותר שמח וענוג מזה – פשוט להיות ערה. אני לא מדברת על "מוארת". כי "הארה", זה נסיון מצער להדביק לאנשים אחרים סגולות שכביכול אין לנו, על מנת להפוך אותם לאלוהים שלנו, במקום ליצור קשר אישי וישיר עם בורא עולם בכבודו ובעצמו ולהוקיר את האלוהי שבנו בכל דבר. כשאנחנו ערים, אנחנו מודעים לכל. לכל המנעד שבין "אור" ל"חושך". וזה לא רק "מאתגר".

זה לפעמים אפילו קשה. קשה מאוד. יחד עם זאת, יש המון שמחה ואושר בקושי הזה, כי הוא הדבר הנכון לעשות – להיות ערים. כך שלא הייתי מוותרת לרגע על הזכות להיות ערה. אך לפעמים ברגע האמת, כשהקושי עולה… אני יכולה לקלל על כך, לרצות להיות עיוורת ולהרגיש שבא לי למות ממה שאני רואה. שנייה אחרי שאני בוכה ומייללת על מר גורלי הוא מתהפך. לפתע השמיים הופכים מאפורים לאביביים, השמש שוב יוצאת ומחייכת אלי ואני יודעת מהי שליחותי בנושא ומוצאת דרך להפוך אותה מתובנה לתוצאה גשמית ושוב אני במגרש משחקים של יצירה יש מאין.

לא הייתי מחליפה את הנס הקסום הזה עם שום דבר בעולם. כי ככל שאני מרשה לעצמי לקלל, לבכות, להתחרט על מה שאני ערה, מודעת אליו ורואה, יותר קל לי לקבל אותו, לברך עליו, להסתדר איתו ולהתמנף ממנו לצעד הבא בצמיחה שלי. למרות ש"אסור לקלל", מי שמקלל לפעמים יודע כמה זה משחרר, משעשע ומרפא. אני לא מתכוונת לקלל את האחר חלילה, אלא פשוט לצרוח אל הבורא את הכאב בתוך המרחב האישי שלי, ללא שום התיפייפות ולתת לבורא לשאת אותי לרגע.

עכשיו, חזרה לחגיגות. חגיגה מבוססת על אמת וכנות. כי היא עוסקת בהוקרת היש והודיה עליו, התמלאות בו, התענגות עליו ומוקסמות ממנו. לכן, כל מה שבקשתי השנה מיקריי זה לא להביא לי במתנה שום דבר גשמי, חוץ מגרביים צבעוניות, ו…גם קצת פרחים ובלונים. כי מה שבאמת משמח אותי זה עצם היכולת להתענג על אנרגיית החיים עצמה ולחגוג אותה יחד עם אחרים.

אז אם בא לך לחגוג כאן איתי, אני רוצה לבקש ממך לשאול את עצמך לרגע, מה באמת, באמת, באמת חסר לך בחיים?! האם באמת חסר לך זה עוד דברים חומריים, עוד חויות, עוד הישגים, עוד תארים ועוד חברים? ונגיד שאחד מאלו באמת חסרים לך, האם לאחר שהשגת אותם באמת תתעורר בך תחושת נחת, שביעות רצון, משמעות, שמחת חיים ואושר?

אני יכולה להגיד לך שלאחר שבמהלך חיי איבדתי והשגתי דברים רבים ולאחר שזכיתי להגשים אין ספור חלומות, כבר מגיל מאוד צעיר, גיליתי שצבירת "דברים"מעולם לא הייתה עבורי הגורם לאושר וחסרונם של "דברים" מעולם לא מנע ממני שמחת חיים.

האושר נמצא בדבר אחד, שהוא תמיד זמין לנו אבל לא למדו אותנו לתת לו מקום אמיתי בחיינו. האושר טמון ביכולת להתחבר לאנרגייה האלוהית בזרימה, להפוך לחלק ממנה וכך לקחת חלק במעשה הבריאה. זאת היא משמעות החיים, זאת שליחותם. ובמובן כי חופשי (לא הדתי).

אם שאלת את עצמך איך מגיעים למקום הזה של ערות? איך מביאים את עצמנו למקום שבו האנרגיה האלוהית זורמת בנו בחופשיות וממלאה אותנו מבפנים בתחושה אמיתית של שמחת חיים ואושר, אני נלהבת לגלות לך שזה אחד הדברים העיקריים שאני עוזרת לאנשים ליצור במסגרת סדנת "לחיות מתוך שליחות" – המצפן הפנימי לגילוי ומימוש עצמי מלא בכל התחומים, מתוך קסם, שאותה אני מנחה.

מדובר במסע אישי קצר, ממוקד ופרקטי בן שמונה מפגשים, בהנחייה ובליווי האישי שלי. מטרתו היא לתת לך לעבור תהליך צמיחה, התחדשות והתעצמות פשוט ומענג. את זה נשיג על ידי תהליך של גילוי הסיבה שבגללה הגעת לחיים האלה. במילים אחרות – מהי השליחות שלך לחיים.

את הגילוי הזה אסייע לך להפוך מתובנה מופשטת, למצפן פנימי שיאפשר לך ליצור לעצמך אורח חיים של מימוש עצמי מלא משמעות, שמחה וסיפוק בכל התחומים (פרנסה, קריירה, יחסים, בריאות, מודעות וכד'). המטרה שלנו היא לא להשיג את התוצאה הזאת רק פעם אחת ודי, אלא באופן קבוע. כלומר על בסיס יומי ומתוך נינוחות, קלילות והנאה.

השינוי הזה לא יקרה ביום אחד, אלא בתהליך הדרגתי, בן 8 שבועות, שיותאם אליך באופן אישי. כך, צעד אחר צעד, (כבר מהמפגש הראשון שלנו) תיווצר לך יותר בהירות, תתעורר בך יותר חיוניות ושמחת חיים והשגרה שלך תתנהל ביותר פשטות וכיף.

המחזור הבא של סדנת לחיות מתוך שליחות מתחיל בקרוב והסדנה פתוחה לכולם, אך היא לא מתאימה לכל אחד והמקומות בה מוגבלים. ההרשמה לסדנה עכשיו (בימי הטרום הרשמה) מעניקה לך את הזכות להשתתף בה במחיר הנמוך ביותר של 50% הנחה ולקבל במתנה חבילת בונוסים אטרקטיבית, שתאפשר לך להתחיל את תהליך השינוי כבר עכשיותוך כדי ליווי יומיומי ממני, עוד לפני שהסדנה התחילה!

לקבלת שיחת התאמה הדדית איתי לסדנה (ללא תשלום) בבקשה לעשות 3 צעדים פשוטים:

  • להכנס לקישור כאן למטה ולעיין בדף המידע אודות הסדנה
  • להרשם בדף לשיחת התאמה ללא תשלום
  • למלא את שאלון ההתאמה לסדנה שיפתח בפניך אחרי ההרשמה

נשמח לשוב אליך בהקדם האפשרי כדי לתאם את מועד שיחתנו.

לפרטים והרשמה לשיחת התאמה איתי – בבקשה ללחוץ כאן עכשיו

אם נראה לך שההזמנה הזאת עשויה לעניין את יקיריך,
אודה לך על העברת הקישור למאמר זה אליהם.

ועד שנפגש, מאחלת לך

אושר ושמחה.

באהבה,

רונית

עדיין אין תגובות

אם אהבתם בבקשה תנו לי לדעת בלחיצה על כפתור הלייק. בנוסף, אשמח לשמוע מה הפקת מתוכן זה ולהתייחס לכל שאלה שיש לך בנושא. את תגובתך בבקשה לרשום עכשיו כאן למטה